Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor már csak a féltengely marad? :D

Pont van egy plusszban, keress meg pü-ben. :D :)

Hoztam haza 2 talicska, és 13 vödör szárazbetont, most végeztem az eldolgozással, csináltam a kocsibeálló alatt két 40 centis sávot a keréknek. Kivagyok, mint a liba. :) De legalább nem süllyed el ha esik. :D

Link to comment
Megosztás:

Velencei-tó? :D

Kicsit felfúvódott az autód ott a kép közepén. Nem fúj kicsit erősen a klíma? :lol: :)

Bodensee :D

Pont van egy plusszban, keress meg pü-ben. :D :D

Hoztam haza 2 talicska, és 13 vödör szárazbetont, most végeztem az eldolgozással, csináltam a kocsibeálló alatt két 40 centis sávot a keréknek. Kivagyok, mint a liba. :) De legalább nem süllyed el ha esik. :D

fail-owned-wet-cement-fail.jpg

:D

Link to comment
Megosztás:

Pont van egy plusszban, keress meg pü-ben. :D :)

Hoztam haza 2 talicska, és 13 vödör szárazbetont, most végeztem az eldolgozással, csináltam a kocsibeálló alatt két 40 centis sávot a keréknek. Kivagyok, mint a liba. :) De legalább nem süllyed el ha esik. :D

Ilyet nekem is kéne csinálnom, csak kicsit nagyobb léptékben: kb. 5köbméter beton kéne hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Ilyet nekem is kéne csinálnom, csak kicsit nagyobb léptékben: kb. 5köbméter beton kéne hozzá.

Nézz utánna felétek milyen árak vannak, mert ahogy számolgattam ez a száraz, de inkáb földnedves beton olcsóbb, mintha kavicsot-cementet hozatok. Ezt is meg kell keverni, mert azért víz kell hozzá, de nem kell foglalkozni az aránnyal, homogén az egész. Leborítják billencsel, mehet bele a keverőbe, aztán a helyére. Persze a legjobb a mixerbeton, de az csak úgy biznisz, ha van ismerősöd, és vagy többet hoz, vagy odaviszi máshonnan a maradékot. Amúgy drága, de fél óra lehúzni, és el van felejtve a betonozás.

Link to comment
Megosztás:

Nézz utánna felétek milyen árak vannak, mert ahogy számolgattam ez a száraz, de inkáb földnedves beton olcsóbb, mintha kavicsot-cementet hozatok. Ezt is meg kell keverni, mert azért víz kell hozzá, de nem kell foglalkozni az aránnyal, homogén az egész. Leborítják billencsel, mehet bele a keverőbe, aztán a helyére. Persze a legjobb a mixerbeton, de az csak úgy biznisz, ha van ismerősöd, és vagy többet hoz, vagy odaviszi máshonnan a maradékot. Amúgy drága, de fél óra lehúzni, és el van felejtve a betonozás.

Mixer lesz belőle sztem.

Link to comment
Megosztás:

Hoztam haza 2 talicska, és 13 vödör szárazbetont, most végeztem az eldolgozással, csináltam a kocsibeálló alatt két 40 centis sávot a keréknek.

És beállásnál eltalálod azt a vékony kis sávot, vagy még mindig mandinerből közlekedsz, a házról lepattanva? :)

( Bocsi, ezt sem tudtam kihagyni :) )

Minden OK? :D

Link to comment
Megosztás:

A Verseny utcában van egy span. Nála dolgozik az Opelosfater is...most épp.

Aminek a neve MG-vel kezdődik...?

Futóművet is állítanak?

Ha szépen megkéri, akkor Zoli bá' ki is próbálja, hogy jól sikerült-e a munka. :) :) :D

Az jó is lesz. 110 körül úgy jár a kormány mint az MTZ-be....

Link to comment
Megosztás:

Ha szépen megkéri, akkor Zoli bá' ki is próbálja, hogy jól sikerült-e a munka. :) :D :D

Ja. :) :D

Aminek a neve MG-vel kezdődik...?

Futóművet is állítanak?

Az jó is lesz. 110 körül úgy jár a kormány mint az MTZ-be....

Kipróbálja, ha hagyod neki...de utána nem marad gumi a felnin. :lol:

Ők nem állítanak futóművet. Azt a DAC pálya melletti garázssoron tudsz csináltatni. A bevizsgálás ingyenes, csak az állításért kell fizetni. De berohadt állítóval oda se menj, mert nem tudják kimelegíteni. :D

Link to comment
Megosztás:

Ja. :) :D

Kipróbálja, ha hagyod neki...de utána nem marad gumi a felnin. :D

Ők nem állítanak futóművet. Azt a DAC pálya melletti garázssoron tudsz csináltatni. A bevizsgálás ingyenes, csak az állításért kell fizetni. De berohadt állítóval oda se menj, mert nem tudják kimelegíteni. :D

Valamit pedig kellene rajta piszkálni mert félrerágja. Ahol voltam, ott azt mondták gyári a beállítás. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.