Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali! Hát ez a nap nagyon zsír volt. Igaz fogás nem volt túl eredményes, de élménydús volt. Amiért még megérte kimenni, Sancival beszélgettünk 1 jót. :D Akkor lett gyanús a dolog amikor már az opeles sapka...és a kocsi...majd amikor mondtad a hálózós történetet nem bírtam, és rákérdeztem, hogy Sanci???? :D

Amúgy valszeg megyek a debreceni találkozóra 9.-én :D Remélem ott is dumálunk 1 jót :lol:

Vártam, hogy mikor esik le :D :D nekem ismerős volt a kocsid meg a rendszám meg a fauvé felni is :D igaz rodeóztunk vagy 10 km-et a töltésen mire odaértünk :) na de a lényeg, hogy megismerkedtünk ;)

Mint mondtam elviekben ott leszek ;) ha aznap nem dolgozok.. :)

Link to comment
Megosztás:

Vártam, hogy mikor esik le :D :D nekem ismerős volt a kocsid meg a rendszám meg a fauvé felni is ;) igaz rodeóztunk vagy 10 km-et a töltésen mire odaértünk :) na de a lényeg, hogy megismerkedtünk ;)

Mint mondtam elviekben ott leszek ;) ha aznap nem dolgozok.. :)

Jaja ;) Örülök hogy összefutottunk. :D majd máskor akár közös horgászás is lehet valahol. miután elmentetek, csak 1 nyomorult harcsát fogtam, az is úgy benyelte a horgot, hogy fater szerszámosából kerestünk csipeszt, és úgy piszkáltuk ki :D Vagy 15 percen át szenvedtünk vele. Aztán teljesen megszűnt..kapás is meg minden. Mi is keresgéltünk sokat míg megtaláltuk ezt a helyet azon a "jó" kis úton. Láttam én hogy elmentetek amúgy 1szer ott... csak akkor én feküdtem a domboldalban, és márcsak akkor figyeltem amikor távolodtatok :lol: Elsőnek azt hittem, amikor kiszáltál, hogy halőr vagy :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ez bók? :)

:) Olyan halőrös volt nah :D Nagyot köszönt, napszemüveg, ha jól emlékszek hasitasi, és sapka... Balatonon ilyen volt a halőr.

Aztán végül 1 Sanci lett :D

ez törpe? azthittem azt utálják a horgászok :D

amikor már kifogok vagy 6 darabot, és a 7. és a 8. is az...akkor már utálom :D amúgy el lehet a kapkodásával szórakozni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor én horgásztam (sajna már nagyon rég) mi nagyon utáltuk... Olyan mint a lepra :)

Minden víznek megvan a "lepra" hala :) Régebben voltunk a Kati érnél... ott a naphal jött...állandóan. Balatonon állandóan a kárász volt ami jött (az szerencsére meg is nő szép méretűre, az nem volt rossz, csak néha már uncsi volt hogy még 1 kárász). Itt a keletifőcsatornán ezek a kis törpék amik állandóan jönnek. Itt már örültem volna akár 1 kárásznak vagy 1 keszegnek.

Tényleg... akkor esetleg valaki jönne a fórumról május 9.-én a találkozóra debrecenbe??

Link to comment
Megosztás:

Minden víznek megvan a "lepra" hala :D Régebben voltunk a Kati érnél... ott a naphal jött...állandóan. Balatonon állandóan a kárász volt ami jött (az szerencsére meg is nő szép méretűre, az nem volt rossz, csak néha már uncsi volt hogy még 1 kárász). Itt a keletifőcsatornán ezek a kis törpék amik állandóan jönnek. Itt már örültem volna akár 1 kárásznak vagy 1 keszegnek.

Tényleg... akkor esetleg valaki jönne a fórumról május 9.-én a találkozóra debrecenbe??

Fúúúúj a naphal a másik... de a kárász még elmegy, a keszeg meg nagyon finom :) de a legjobb akkor is a jókis szabadstrandos hekk :D

Máj 9 tali? Pont akkor van a szülinapom :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha már peca akkor én is belépek idény nállam most kezdődik azaz jövőhét vasárnap megyünk a Verbára (link--> http://www.verbatanya.hu/# )! Már várom remélem az idő is jó lesz :)

A május 9. talira mehet bárki, mármint akinek Opel-e van? Érdekelne

Más!

Nincs valakinek ablakmosó tartálya motorral együtt mert nekem az előző tulajnál elfagyott :D szóval az kuka

95' F Astra? Baráti áron :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha már peca akkor én is belépek idény nállam most kezdődik azaz jövőhét vasárnap megyünk a Verbára (link--> http://www.verbatanya.hu/# )! Már várom remélem az idő is jó lesz :)

A május 9. talira mehet bárki, mármint akinek Opel-e van? Érdekelne

Más!

Nincs valakinek ablakmosó tartálya motorral együtt mert nekem az előző tulajnál elfagyott :D szóval az kuka

95' F Astra? Baráti áron :D

Az is mehet akinek nincs, csak arra hülyén néznek :)

Link to comment
Megosztás:

Jelen!

Előzmény: nem tudtam megállni

Vétel: Mintex a bárdinál

Tapasztalat: Zsír..

Ajánlaná ismerősének?: igen

:D

Túltárgyalva :) köszi.

Nálam jelenlegi helyzet: gépjármű lassítása a féktárcsa fél centis vállára történő féknyereg-szorítással történik.

Mellékes tény hogy jelenleg a semmi pénz is jó lenne, ugyanis ezt is a jövő havi fizómból csinálom mert lassan télleg gáz lesz. A Textar féktárcsák már pipálva, de kéne még valami távtartó a tárcsa és a nyereg közé :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.