Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Leadtam a kocsit a szerelőnek. Hengerfej felújítás. Talán elment volna még egy ideig, de egyre jobban folyt a viz a tömítésnél.

Félő volt, hogy az olaj is megjelenik lassan.

ÁÁÁ. Nagyon furcsa kocsi nélkül. :)

Remélem nem kell sokáig nélkülöznöm. Délután többet tudok.

Link to comment
Megosztás:

http://sonline.hu/somogy/kozelet/porig-ege...io-a-kar-299070

fél OFF megvolt a nagyobb autókázás, ahogy mondtam, a fogyinál majd írok adatokat, hogy ne legyen túlságosan nem idevágó.

Parkolás Pesten....20 percig keringtem mire volt egy téren 2 rozoga kocsi között egy férőhely. Előtte Szabad sajtó, Kossuthon (az Erzsébetről hídról, ahogy lejön az ember a pesti oldalon) 1 -es csúszó kuplung, egyes (50 % kartonlap bent !) GURULÁS....pfff... pedig én voltam már a nagyfalun dugóban....

Link to comment
Megosztás:

http://sonline.hu/somogy/kozelet/porig-ege...io-a-kar-299070

fél OFF megvolt a nagyobb autókázás, ahogy mondtam, a fogyinál majd írok adatokat, hogy ne legyen túlságosan nem idevágó.

Parkolás Pesten....20 percig keringtem mire volt egy téren 2 rozoga kocsi között egy férőhely. Előtte Szabad sajtó, Kossuthon (az Erzsébetről hídról, ahogy lejön az ember a pesti oldalon) 1 -es csúszó kuplung, egyes (50 % kartonlap bent !) GURULÁS....pfff... pedig én voltam már a nagyfalun dugóban....

Arra nem közlekedünk. :) Mindig dugó van.

Link to comment
Megosztás:

Leadtam a kocsit a szerelőnek. Hengerfej felújítás. Talán elment volna még egy ideig, de egyre jobban folyt a viz a tömítésnél.

Félő volt, hogy az olaj is megjelenik lassan.

ÁÁÁ. Nagyon furcsa kocsi nélkül. :)

Remélem nem kell sokáig nélkülöznöm. Délután többet tudok.

Résztvét. :D

http://sonline.hu/somogy/kozelet/porig-ege...io-a-kar-299070

fél OFF megvolt a nagyobb autókázás, ahogy mondtam, a fogyinál majd írok adatokat, hogy ne legyen túlságosan nem idevágó.

Parkolás Pesten....20 percig keringtem mire volt egy téren 2 rozoga kocsi között egy férőhely. Előtte Szabad sajtó, Kossuthon (az Erzsébetről hídról, ahogy lejön az ember a pesti oldalon) 1 -es csúszó kuplung, egyes (50 % kartonlap bent !) GURULÁS....pfff... pedig én voltam már a nagyfalun dugóban....

Szegény kocsi, kiváncsi lennék mi volt az a műszaki hiba.

Itt Győrben vagy elmegyek a rakpartra ahol ingyenes, vagy be sem megyek a belvárosba. Most kivételesen ott kellett parkolnom szombat délelőtt, vittem a gyereket, reggel 5 perc 200forint, mert ugye az az alap, délután meg 500Ft de hétfő reggel 8-ig ott állhattam volna, mert 14-től ingyenes. :)

Elővettem a montik-bájkot a pincéből, egy éve nem ütem rajta, felnyomattam a gumikat, elöl 2-re, hátul 1.8-ra. Ráülök, tök lapos. :D Ja persze, ez nem a kocsi, nyomattam még bele. :D

Link to comment
Megosztás:

Résztvét. :D

Szegény kocsi, kiváncsi lennék mi volt az a műszaki hiba.

Itt Győrben vagy elmegyek a rakpartra ahol ingyenes, vagy be sem megyek a belvárosba. Most kivételesen ott kellett parkolnom szombat délelőtt, vittem a gyereket, reggel 5 perc 200forint, mert ugye az az alap, délután meg 500Ft de hétfő reggel 8-ig ott állhattam volna, mert 14-től ingyenes. :)

Elővettem a montik-bájkot a pincéből, egy éve nem ütem rajta, felnyomattam a gumikat, elöl 2-re, hátul 1.8-ra. Ráülök, tök lapos. :D Ja persze, ez nem a kocsi, nyomattam még bele. :)

:D:D

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy offtopic, de lenne kérdésem.

Nem bont valaki 3 ajtós astrát? Kéne két ülés. Kaposváron 20.000et kérnek 2 db ért amit sokallok. Jó lenne egy fekete műszerfal meg ajtókárpit, jobb első lámpa. Kiégtek a műszerfal izzók pl a fűtésnél is. Bonyolult a csere, vagy LED beépítés? Kéne egy kalaptartó is, esetleg vonóhorog, tetőcsomagtartó, tetőbox.

Meg a kérdésem, hogy mi lehet a gond, hogy ha feltöltöm a szervót olajjal, (szerintem mint laikus) benyomja a lábamra az olajat az utastérbe. Valahol kiszivárog, vagy nem tudom, befolyik a lábtörlő gumi alá szépen lassan.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy offtopic, de lenne kérdésem.

Nem bont valaki 3 ajtós astrát? Kéne két ülés. Kaposváron 20.000et kérnek 2 db ért amit sokallok. Jó lenne egy fekete műszerfal meg ajtókárpit, jobb első lámpa. Kiégtek a műszerfal izzók pl a fűtésnél is. Bonyolult a csere, vagy LED beépítés? Kéne egy kalaptartó is, esetleg vonóhorog, tetőcsomagtartó, tetőbox.

Meg a kérdésem, hogy mi lehet a gond, hogy ha feltöltöm a szervót olajjal, (szerintem mint laikus) benyomja a lábamra az olajat az utastérbe. Valahol kiszivárog, vagy nem tudom, befolyik a lábtörlő gumi alá szépen lassan.

Köszi!

van adok veszek topik

vonóhorgot hivatalosan csak ujjat vehetsz, mert ahhoz adnak papírokat is...

a többibe sp zoli lehet tud segíteni ;)esetleg pü

szervó.. ha ilyen szinten nyomja, akkor látszani kell a "szivárgásnak" a kormányművön és a kocsi alatt is szerintem.

középkonzolrol van leírás a GYIK ban :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi megpróbálom megtalálni.

Már azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy hoznom kellene be egy isuzu 3ajtós dieselt valahonnan, de honnan. Angoloknál mi a kocsieladós oldal? vauxhallba lehet ilyen típus?

Ausztria, Németo, Svájc sokkal közelebb van :)

Óóóó elnézést, hogy téged ajánlottalak, hátha van vmi, amit elpasszolnál ezek közzül.

:) :D

Azt majd én megoldom. Csak naponta többször látom, hogy majd én leírom, amit már leírtam 50x.

Link to comment
Megosztás:

Szeru mindenki!

Na feltettem youtubera egy

. Még a minősége sz.r mert most lett feltöltve, a youtube később javítja. És bocsi a két foltért az üvegen....Az úgy van, hozzá tartozik. :D

Nem nyomom neki inkább csak egy kis laza autókázás Debrecen-Mikepércs között.

Szép helyszín, szép emlékek... :) ( :))

Link to comment
Megosztás:

Lehet licitálni a narisari mutatókra. :)

Egy üres sörösüveg, kupakkal, plusz csak most, csak itt, csak az első telefonálónak egy ajándék pót-kupak :) :D

Szeru mindenki!

Na feltettem youtubera egy

. Még a minősége sz.r mert most lett feltöltve, a youtube később javítja. És bocsi a két foltért az üvegen....Az úgy van, hozzá tartozik. :lol:

Nem nyomom neki inkább csak egy kis laza autókázás Debrecen-Mikepércs között.

Ferdén áll az ablaktörlőd nem? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szép helyszín, szép emlékek... :D ( :D)

Blitzweekend? :D

Egy üres sörösüveg, kupakkal, plusz csak most, csak itt, csak az első telefonálónak egy ajándék pót-kupak :) :lol:

Ferdén áll az ablaktörlőd nem? :D :D

Halványlila foggalmam sincs :) :D Ha igen akkor már biztos nem mert multhéten lett lecserélve az ablaktörlő elől/hátul ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.