Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...caravan-3721458

Kicsit beteg az ilető.

hirdetés szövege:

Javítási, nem bontási célra. :)

Kicsit viseltes a bódé. :D Egyik munkatársam törta a Puntóját, és olyan keveset adtak volna a roncsért, hogy elhatározta inkább megcsinálja második autónak. Elhozta a szívósort, ment az Unixba, megkérdezni mennyiért van új, a honlapjukon nem találtunk .Műanyagból volt a szívósor, nem is tudtam hogy van ilyen. :)

Link to comment
Megosztás:

Ahogy nézem a kasztninak gyakorlatilag vége, nincs rajta egy ép darab, a motor még ami érték, de fő az optimizmus! :D

sárvédő éppenséggel még egy pici horpadást leszámítva épp, meg egyik lámpa, meg pár ajtóüveg esetleg, de ezeken kívül... :)

Na, ki tudja mi ez? :)

csak nem valami saabos cucc? :D

szélvédőmosó tartály lenne a tippem.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit viseltes a bódé. :) Egyik munkatársam törta a Puntóját, és olyan keveset adtak volna a roncsért, hogy elhatározta inkább megcsinálja második autónak. Elhozta a szívósort, ment az Unixba, megkérdezni mennyiért van új, a honlapjukon nem találtunk .Műanyagból volt a szívósor, nem is tudtam hogy van ilyen. :)

Ilyen kéne a miénkbe is, egy fűtőszállal könnyedén át lehetne melegíteni télen is, így az etanollal való indulás könnyebben menne.

Link to comment
Megosztás:

sárvédő éppenséggel még egy pici horpadást leszámítva épp, meg egyik lámpa, meg pár ajtóüveg esetleg, de ezeken kívül... :)

csak nem valami saabos cucc? :)

szélvédőmosó tartály lenne a tippem.

Ki tudja mennyire csavarodott el az a sárvédő. Lehet kifli az egész. .D

Nem nyert.

Link to comment
Megosztás:

öcsémnek elküldtem éppen autót akar venni.. hátha ilyenre gondolt:)

de mondjad, hogy a háttérben lévő csonka vázra gondoltál :)

Még egy kicsit nyitva hagyom a kérdést. Am nem bonyolult, ott a gm szám rajta. :D

Nekem nem megy az EPC :)

Meg annyira nem érdekel, hogy mi lehet ez, az x14nzbe nincs ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Már csak az a kérdés, hogy vajon Pepe is EPC nélkül mondta meg? :)

Igen, sajnos nem látszik a képen rendesen a szám :) Láttam már a fura alakját, arról ugrott be. Valahova az első sárvédőhöz megy be az akksi környékére asszem, azért ilyen fura az alakja.

Link to comment
Megosztás:

Eljutottam oda, ahova kicsit később szerettem volna. Egy ideje már szivárgott a hűtővíz a hengerfej alól. Ma elindult a folyás. A szerelőm mondta, jobb ha minél előbb tul leszünk rajta, mert az olaj még eddig nem jelent meg sehol, de ki tudja ez meddig lesz igy. Akkor már, ha lekerül a hengerfej, szelep csiszolás, szelepszár szimmering, síkolás. Holnap délelőtt viszem, délutánra kiderül mi lesz belőle, és főleg mennyiből. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, sajnos nem látszik a képen rendesen a szám :) Láttam már a fura alakját, arról ugrott be. Valahova az első sárvédőhöz megy be az akksi környékére asszem, azért ilyen fura az alakja.

Én sem láttam a számot rendesen, de mivel unatkozós hétvégéken nézegettem az EPC-t pár dolgot megjegyeztem. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.