Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Biztos erre a videóra gondoltál? :D :D Kitalálom, Te vagy a sörözős szomszéd :D

Nem, rosszat linkeltem :D

:lol:

Csini! Már csak a villanytükör hiányzik :D Én vettem ugyan ilyen kárpitgarnitúrát, gyári villanyablakosat :) Nem tudtam, hogy be lehet mókolni a kapcsoló keretet :)

Pedig pont tegnap cseréltem én is a faragottat agyárira.

Link to comment
Megosztás:

A kötegben nincsenek benn a tükörhöz tartozó kábelek, így az nem lesz. :D

Na és, rajzod nincs hozzá, vagy kábeled? :)

Elkezdtem olvasgatni unalmamban a Népítéletet, de egy- két értékelésen rendesen felhúztam magam, inkább kiganézom a halakat. :) ezeknek nem is kocsi kell, hanem egy talicska, "ebbe még tankóni se kő, haver". :D

Link to comment
Megosztás:

Van egy füzetem amibe a kocsival kapcsolatos kiadásokat írom, sajna nem kezdtem el a vásárláskor, csak később, így hát sokminden kimaradt, apróság, ablakmosó, jégoldó, stb.stb, most elővettem mondom beírom aműszakit, meg össezadtam az eddígi össezgeket, kábé 2 éve vettem a kocsit és a mai napig összesen 331ezer forintot költöttem rá, persze ebben nincs benne a tankolás, kötelező, súlyadó, meg még sokminden amit elfelejtettem beírni. :D 5 ezer kilóméter mulva olajcsere, de most vagy GM-et kap a nyavajás, vagy tecsósat, még ha úgy kell lenyomnom a reszelős torkán akkor is! :) :D Most pedig megyek és eldugom valahova a füzetet mielőtt megjön az asszony. :)

Link to comment
Megosztás:

Van egy füzetem amibe a kocsival kapcsolatos kiadásokat írom, sajna nem kezdtem el a vásárláskor, csak később, így hát sokminden kimaradt, apróság, ablakmosó, jégoldó, stb.stb, most elővettem mondom beírom aműszakit, meg össezadtam az eddígi össezgeket, kábé 2 éve vettem a kocsit és a mai napig összesen 331ezer forintot költöttem rá, persze ebben nincs benne a tankolás, kötelező, súlyadó, meg még sokminden amit elfelejtettem beírni. :D 5 ezer kilóméter mulva olajcsere, de most vagy GM-et kap a nyavajás, vagy tecsósat, még ha úgy kell lenyomnom a reszelős torkán akkor is! :) :D Most pedig megyek és eldugom valahova a füzetet mielőtt megjön az asszony. :)

Uhh akkor gondolom rég mínuszba vagy vele. :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van egy füzetem amibe a kocsival kapcsolatos kiadásokat írom, sajna nem kezdtem el a vásárláskor, csak később, így hát sokminden kimaradt, apróság, ablakmosó, jégoldó, stb.stb, most elővettem mondom beírom aműszakit, meg össezadtam az eddígi össezgeket, kábé 2 éve vettem a kocsit és a mai napig összesen 331ezer forintot költöttem rá, persze ebben nincs benne a tankolás, kötelező, súlyadó, meg még sokminden amit elfelejtettem beírni. :D 5 ezer kilóméter mulva olajcsere, de most vagy GM-et kap a nyavajás, vagy tecsósat, még ha úgy kell lenyomnom a reszelős torkán akkor is! :) :D Most pedig megyek és eldugom valahova a füzetet mielőtt megjön az asszony. :D

Sziasztok!

Én is vezethetnék ilyen füzetet,de kedves nejem észben tartja a kiadásokat :D Amit hallok is időnként :D

Az első autóm :) amit már egy ideje csak "perselynek" hívok. Ha van egy kis plusz akkor van mire költeni :D Nálam még csak másfél éve lesz az autó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még adós voltam az el. ablak-hoz tartozó kárpitok utómunkálatai során készült képekkel, de ezt most pótolom. Íme:

KÉPEK

Ahogy látom dirib darabra kell szedni az ajtó panelt.

Nekem legalábbis olvasztva vannak a rögzítési pontok.

Te hogy oldottad meg a szétszedést, és az összerakást utána?

Zotya ezek a népitéletes izék hát...

vett vmit, gondolom kaki pisi áron, és várt a csodára :)

és a következő autója: suzuki swift :)

Link to comment
Megosztás:

Ahogy látom dirib darabra kell szedni az ajtó panelt.

Nekem legalábbis olvasztva vannak a rögzítési pontok.

Te hogy oldottad meg a szétszedést, és az összerakást utána?

Nem kell nagyon szétszedni. Elég 3 darab összeolvasztást lefúrni, plusz a 2 fémgyűrűt. Ezután már ki lehet cserélni azt a részt (kapcsolófészek). Igazából és nem műanyagoztam vissza meg semmi, így is elég jól tartja magát, hiszen a 2 csavar a fogantyúnál teljesen odaszorítja.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy látom dirib darabra kell szedni az ajtó panelt.

Nekem legalábbis olvasztva vannak a rögzítési pontok.

Te hogy oldottad meg a szétszedést, és az összerakást utána?

Zotya ezek a népitéletes izék hát...

vett vmit, gondolom kaki pisi áron, és várt a csodára :D

és a következő autója: suzuki swift :D

SzobiKari? :)

:D :D :lol:

Nekem hoz hasznot az autó :) Ő dolgozta össze a Zafirát is :D Arra lett véve hogy "legyen valami amivel el tudunk kezdeni dolgozni, és amibe hajlandóak beszámítani 2 kilóért egy szitásra rohadt esortot"

Háát... változtak a nézetek, megszerettem, hozzám-nőtt, és jó cseszegetni fateromat időnként hogy a Zafirán több rozsda van mint ezen ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell nagyon szétszedni. Elég 3 darab összeolvasztást lefúrni, plusz a 2 fémgyűrűt. Ezután már ki lehet cserélni azt a részt (kapcsolófészek). Igazából és nem műanyagoztam vissza meg semmi, így is elég jól tartja magát, hiszen a 2 csavar a fogantyúnál teljesen odaszorítja.

Aha értem kössz :)

Én majd szét akarom szedni, és átkárpitozni is, persze ez még nagyon odébb van :)

Link to comment
Megosztás:

Hát hogy ha "majd" eladod akkor mennyit fogól rajta bukni. Lehet tudtál volna venni már egy fiatalabbat. :D

Dehogyisnem nekem hoz hasznot pl nem kell télen menni gyalog suliba a -20fokba :D :D :lol:

Nem adom el. Kikasztnizom, lesz belőle veterán autó. ;) Igazából pont a válság kezdete előtt vettem 600ropiért, egy évvel később vehettem volna ugyanebből a pénzből egy jóval fiatalabbat.

Sziasztok!

Én is vezethetnék ilyen füzetet,de kedves nejem észben tartja a kiadásokat :D Amit hallok is időnként ;)

Az első autóm :) amit már egy ideje csak "perselynek" hívok. Ha van egy kis plusz akkor van mire költeni :D Nálam még csak másfél éve lesz az autó! :D

Persely...ez jó, ez tetszik! ;)

Nem kell nagyon szétszedni. Elég 3 darab összeolvasztást lefúrni, plusz a 2 fémgyűrűt. Ezután már ki lehet cserélni azt a részt (kapcsolófészek). Igazából és nem műanyagoztam vissza meg semmi, így is elég jól tartja magát, hiszen a 2 csavar a fogantyúnál teljesen odaszorítja.

Én mondjuk elvágtam a kárpitot a fogantyú mögött, és a lefúrt helyeken visszaraktam csavarral. Persze csak ott ahol volt elég anyag amibe be lehetett tekerni.

Írtam, hogy visszaraktam a régi elosztóm, ezzel nem puffog alapjáraton, viszont nehezen indul, na erre varjatok gombot. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem adom el. Kikasztnizom, lesz belőle veterán autó. :D Igazából pont a válság kezdete előtt vettem 600ropiért, egy évvel később vehettem volna ugyanebből a pénzből egy jóval fiatalabbat.

Persely...ez jó, ez tetszik! :)

Én mondjuk elvágtam a kárpitot a fogantyú mögött, és a lefúrt helyeken visszaraktam csavarral. Persze csak ott ahol volt elég anyag amibe be lehetett tekerni.

Írtam, hogy visszaraktam a régi elosztóm, ezzel nem puffog alapjáraton, viszont nehezen indul, na erre varjatok gombot. :)

mondtam, hogy elosztó okozza :D

milyen elosztót vettél?

Link to comment
Megosztás:

Valami EPS, persze vettem rotort is. Azon gondol.... :) tűnődtem, hogy lehet fordítani az elosztót pár fokot, nem lehet hogy ott a bibi?

Előfordulhat, mert ha szimeringet cserélsz akkor is pontosan ugyan oda kell visszatenni az elosztót.

Járó motornál próbáld mozgatni, de ne a kábelt fogd, mert lehet földhözvág :)

Link to comment
Megosztás:

A hajtányverseny előtti gépátvételen készült a kép, ahol mivel mi helyszínelők vagyunk (CSI), az Astra töltötte be a rendőrautó szerepét. :D

A villogó Homasita-ból származik, 1980huf volt. :D

http://lh3.ggpht.com/_dEgmrf4bVpw/S8NSbu6h...20/_MG_8749.JPG

Te voltál David Caruso és az ő nézésével és szövegével nyomtad? Mint így? :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.