Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mentünk blitzre, a 90másodperces pirosnál majdnem suicide volt. :D

Jah télleg... A vidéki lámpáktól kaparnám a tetőkárpitot ha nem lenne új...

:) Fehérváron van pár darab amiről előre tudom hogy kétszer elmehetek kajálni mire vált egyet... :)

A többinek csak örülök.

Link to comment
Megosztás:

Jah télleg... A vidéki lámpáktól kaparnám a tetőkárpitot ha nem lenne új...

:) Fehérváron van pár darab amiről előre tudom hogy kétszer elmehetek kajálni mire vált egyet... :)

A többinek csak örülök.

Miskolcon láttam először órákat a lámpa mellé szerelve, ami visszaszámol. Gondolom a leruccanó pestieknek találták ki... :D

és az jobb, mikor olyan gyorsan váltogat, hogy 5 autó esetén is gyorsabb a benzinkut mögött elmenni és úgy kikerülni a lámpát?:D

nyiregyen van egy ilyen...

Pesten meg 1000... :D

Link to comment
Megosztás:

és az jobb, mikor olyan gyorsan váltogat, hogy 5 autó esetén is gyorsabb a benzinkut mögött elmenni és úgy kikerülni a lámpát?:)

nyiregyen van egy ilyen...

Aki tud haladni az megoldja. Apám amikor tanított vezetni akkor párszor beszólt, hogy "akkor most vezetgetünk, vagy közlekedünk?" "ne helyet változtass, hanem vezessé" b+"

:D :)

Link to comment
Megosztás:

én elvok itt vidéken is, ha csak gurulgatok 40el akkor se harapja le senki a fejem, max a pesti túrista akar eldurranni :) de ha 100al sietek, akkor se integetnek, hogy ha megelőzök vkit.

más:

http://racing-bazar.hu/alkatresz/felni-gum...16_dezent_5x100

nekem ez a felni tetszik, igaz ez már 16os, meg 5 lyukas, de létezik 4x100ba is meg 15ös be is.

milyen más néven keresgélhetek még ehhez hasonlító felnit?

borbetben is van hasonló de az nekem tetszik ennyire.

más márka??

Link to comment
Megosztás:

én elvok itt vidéken is, ha csak gurulgatok 40el akkor se harapja le senki a fejem, max a pesti túrista akar eldurranni :) de ha 100al sietek, akkor se integetnek, hogy ha megelőzök vkit.

más:

http://racing-bazar.hu/alkatresz/felni-gum...16_dezent_5x100

nekem ez a felni tetszik, igaz ez már 16os, meg 5 lyukas, de létezik 4x100ba is meg 15ös be is.

milyen más néven keresgélhetek még ehhez hasonlító felnit?

borbetben is van hasonló de az nekem tetszik ennyire.

más márka??

Enzoba is van ilyen.

Link to comment
Megosztás:

"akkor most vezetgetünk, vagy közlekedünk?" "ne helyet változtass, hanem vezessé" b+"

:) :)

Erről van szó kérem!

Nem városnézésen vagyunk.

Pakol a kocsiban lámpánál,zöldre vált,dudálok,hogy menjünk má,erre mutogat.

Zöldnél kezdi keresni az egyest a váltkaron,fejben lememorizálja,hogyakkoraszonygya: balra eltolt,feltol...hoppá g3ci megvan az egy.

Sorolhatnám még...

Link to comment
Megosztás:

Sose láttam még órás-lámpát :) De tetszik az ötlet, kérdés hogy milyen hosszú időket mutat :)

Amit én láttam tavaly nyáron az 90-től számolt visszafelé. Ha nem látom a számlálót biztos átmentem volna 1 perc után a piroson, mondván ez besz@rt...

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó kérem!

Nem városnézésen vagyunk.

Pakol a kocsiban lámpánál,zöldre vált,dudálok,hogy menjünk má,erre mutogat.

Zöldnél kezdi keresni az egyest a váltkaron,fejben lememorizálja,hogyakkoraszonygya: balra eltolt,feltol...hoppá g3ci megvan az egy.

Sorolhatnám még...

Jah, ezt is mondogatta eleget :D Ismered fateromat? :) :)

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó kérem!

Nem városnézésen vagyunk.

Pakol a kocsiban lámpánál,zöldre vált,dudálok,hogy menjünk má,erre mutogat.

Zöldnél kezdi keresni az egyest a váltkaron,fejben lememorizálja,hogyakkoraszonygya: balra eltolt,feltol...hoppá g3ci megvan az egy.

Sorolhatnám még...

Mielőtt elindul még felnéz, hogy biztos zöld-e...

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó kérem!

Nem városnézésen vagyunk.

Pakol a kocsiban lámpánál,zöldre vált,dudálok,hogy menjünk má,erre mutogat.

Zöldnél kezdi keresni az egyest a váltkaron,fejben lememorizálja,hogyakkoraszonygya: balra eltolt,feltol...hoppá g3ci megvan az egy.

Sorolhatnám még...

Utána még csúsztatni is kell a kuplungot... :)

abba se találni most per pill 15 be csak 108ast :S

mind 16os...

16osban sárvédőzés nélkül mekkora J fér be körülbelül?

Már sokszor elmondtam h etfüggő. 7 et40 simán, et35 a határ

Link to comment
Megosztás:

Utána még csúsztatni is kell a kuplungot... :)

És rájönni is ekkor kell hogy ő nem is a kanyarodó sávba akart keveredni hanem egyenesen menne tovább, de mivel oda éppen nem engedik be ezért megáll a legsz.rabb helyen és várja a csodát. Se előre nem gurul, se nem bekanyarodik, hogy megforduljon, csak áll, és néz :)

Link to comment
Megosztás:

És rájönni is ekkor kell hogy ő nem is a kanyarodó sávba akart keveredni hanem egyenesen menne tovább, de mivel oda éppen nem engedik be ezért megáll a legsz.rabb helyen és várja a csodát. Se előre nem gurul, se nem bekanyarodik, hogy megforduljon, csak áll, és néz :)

Na hát na, kedvem is támadt vezetni. :) Múltkor fatert vittem vhova, 2csöves 4sávon akart átmenni, szavannaló sehol. Olyan dudadallamot nyomtam nekik, hogy fater elnevette magát. Egyik előre futott, másik meg visszafelé. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na hát na, kedvem is támadt vezetni. :D Múltkor fatert vittem vhova, 2csöves 4sávon akart átmenni, szavannaló sehol. Olyan dudadallamot nyomtam nekik, hogy fater elnevette magát. Egyik előre futott, másik meg visszafelé. :D ;)

szavannaló :) :D ez kész :D A soksávon átszaladós, aztán középen-maradós népeket imádom :) Ennél csak az tetszett jobban amikor fater vezetett, és a Hungárián a belső és a köpső sáv között jött SZEMBE! a bringásfutár :D :lol: Há' mondom ilyen nincs. Aztán mégis van... Még tavaly folytattam egy rendkívül bensőséges beszélgetést egy emberrel aki éppen a helyi "kultúrközpont" (kocsma) ajtaja felől csámpázott ki, aztán kicsit betintázva ott támolygott az autó körül. Közöltem vele hogy ha ráesik nem segítek felkelni, de a további fog-nem-mosási problémáit is orvosolom. Akkor leült az autó és a kerítés közé a járdára, és elkezdte mesélni hogy amikor határőr volt akkor hogy vámolták maguknak a "novabort" Szerintem a klasszikus, szalacsi-pógárjenő-blokkolnám vonalat simán hozta színvonalon az ember... :D (és még az autóhoz se ért hozzá)

Link to comment
Megosztás:

szavannaló :D :D ez kész :D A soksávon átszaladós, aztán középen-maradós népeket imádom :) Ennél csak az tetszett jobban amikor fater vezetett, és a Hungárián a belső és a köpső sáv között jött SZEMBE! a bringásfutár :lol: :D Há' mondom ilyen nincs. Aztán mégis van... Még tavaly folytattam egy rendkívül bensőséges beszélgetést egy emberrel aki éppen a helyi "kultúrközpont" (kocsma) ajtaja felől csámpázott ki, aztán kicsit betintázva ott támolygott az autó körül. Közöltem vele hogy ha ráesik nem segítek felkelni, de a további fog-nem-mosási problémáit is orvosolom. Akkor leült az autó és a kerítés közé a járdára, és elkezdte mesélni hogy amikor határőr volt akkor hogy vámolták maguknak a "novabort" Szerintem a klasszikus, szalacsi-pógárjenő-blokkolnám vonalat simán hozta színvonalon az ember... :D (és még az autóhoz se ért hozzá)

Hungária-tököly sarok. Jön a mosómasás ember. Messziről mutatom, hogy takarodj. Nem volt túl jó kedvem, de csak jött. Ne mosd le, menj tovább. De dekoszos. NE! haladjáá tovább. elkezdni mosni... A mocskos .....................................innen te ................. És ekkor kerestem vmit az ülés alatt. A delikvens meg tovább haladt. :D

Rohadék, ha azt mondom nem, akkor nem. Legközelebb rányomok a kezére kerékkulccsal. :)

Link to comment
Megosztás:

Hungária-tököly sarok. Jön a mosómasás ember. Messziről mutatom, hogy takarodj. Nem volt túl jó kedvem, de csak jött. Ne mosd le, menj tovább. De dekoszos. NE! haladjáá tovább. elkezdni mosni... A mocskos .....................................innen te ................. És ekkor kerestem vmit az ülés alatt. A delikvens meg tovább haladt. :D

Rohadék, ha azt mondom nem, akkor nem. Legközelebb rányomok a kezére kerékkulccsal. :)

Én találtam bent a cégnél egy 36-os csillagkulcsot. Betettem az ülés mellé, ha jönnek az ablakmosós kefével, akkor csak felemelem, vállra támasztom, és nézem hogy 2, vagy 3 másodperc múlva indul a következőhöz. :D Eddig sosem volt semmi kéznél, mint fenyítő eszköz, de ezzel már annyi ordítást megspóroltam, hogy rájöttem hogy megéri. Elég felmutatni, és mint egy bérlet, működik :) :D

Link to comment
Megosztás:

Mókás? 3évig közlekedtem Pesten, és az első évet úgy zártam le, mint egy túlélőshow-t :D :D

És mi volt a vége, kiszavaztak? :D

Sose láttam még órás-lámpát :D De tetszik az ötlet, kérdés hogy milyen hosszú időket mutat :)

Győrben is van, szerintem jó dolog.

Na hát na, kedvem is támadt vezetni. :lol: Múltkor fatert vittem vhova, 2csöves 4sávon akart átmenni, szavannaló sehol. Olyan dudadallamot nyomtam nekik, hogy fater elnevette magát. Egyik előre futott, másik meg visszafelé. :D :D

A harmadik meg ledermedt, és halottnak tetette magát. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.