Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Más tészta: Tud már valaki valamit arról, hogy május 1-től drasztikusan változik a gyorshajtás miatt kiszabott bünti? Valami 30%-os emelkedésről hallottam :D Remélem csak rémhír......

Hát ez engem eddig se nagyon érintett... :D Inkább próbálom betartani (jó, azért néha megkergetem, ha már ilyen közel a pálya :D ), minthogy fizessek- nem arra keresek, van annak jobb helye is... :)

Amúgy még nem hallottam róla semmit... :)

Link to comment
Megosztás:

Most mi van akkor!? Be kell tartani a sebességkorlátozásokat és kész. Nem mindegy, hogy mennyit nem fizetsz ki? Igy még többet "spórolhatsz". :D :lol: :D :D

És mire 50el végignyomod a napi melót agyhalott leszel, mert a többi gyökér, 50nél betartja a 30at...70nél meg anyázik, ha megelőzöd 60al... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Most mi van akkor!? Be kell tartani a sebességkorlátozásokat és kész. Nem mindegy, hogy mennyit nem fizetsz ki? Igy még többet "spórolhatsz". :D :D :) :)

Ja csak mikor egy ottfeledett 30as tábla miatt megbüntetnek... pl a 37es számú főúton, az vidám tud lenni.

Link to comment
Megosztás:

És mire 50el végignyomod a napi melót agyhalott leszel, mert a többi gyökér, 50nél betartja a 30at...70nél meg anyázik, ha megelőzöd 60al... :) :)

De 30-al, meg 60-nal a belső sávban pöfög..... ha rávillantasz, meg anyázik és mutogat :D.....persze ő még átslisszol a sárgán, ami neked már piros

Link to comment
Megosztás:

És mire 50el végignyomod a napi melót agyhalott leszel, mert a többi gyökér, 50nél betartja a 30at...70nél meg anyázik, ha megelőzöd 60al... :) :)

Nah, ez tetszik. Mire kitalálom hogy leírom, addigra már ott is van, csak a te neved alatt, de az mindegy :D . Csatlakozom ehhez :D

Link to comment
Megosztás:

Nana ez elhamarkodott kijelentés volt brezsó barátom :lol:

És mire 50el végignyomod a napi melót agyhalott leszel, mert a többi gyökér, 50nél betartja a 30at...70nél meg anyázik, ha megelőzöd 60al... :) :)

Ja csak mikor egy ottfeledett 30as tábla miatt megbüntetnek... pl a 37es számú főúton, az vidám tud lenni.

Tisztelettel felhivnám a figyelmet a szmájlikra amelyekkel a mondandómban megbúvó iróniára akartam célozni! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

egyébként ez jellemző mindenre itt nálunk.

büntetés büntetéssel, mert gyorsan mész pl, de az hogy milliókat lopnak ki állami cégekből végkielégítés címszó alatt... azon csak röhögni fog minden érintett, mert az milyen vicces... meg egy tábla kibaszása is tök sokkal olcsóbb, mintsem kijavítanák a kátyúkat... amik miatt nem lehet menni csak 30al 90 helyett...

Link to comment
Megosztás:

Próbáld ki, mókás. :D

Az :D viszont ha pár napig valamiért nem tekergek a városban akkor tök sz.r visszamenni :) Tavaly minden héten új rekordot dobtam össze adott cégek közötti rohangászással, idén meg azt vettem észre hogy nem hogy nem javítok, de kezdek lemaradni magamhoz képest :) hiába nah... féltem az új motort :lol: :D

(unatkoztam meló közben, muszáj volt valamit csinálni amiért élvezhető maradt. Hát az időmérés lett az...)

Link to comment
Megosztás:

Ugyan már, cégessel nincs probléma. Viszont astraval, mondjuk zoomolsz a lukakra, gyűrődésekre, sínekre, padkákra, nagyjából tartod a +-fél sávot jobbra balra, és még kerülgeted is a jónépet. Na az kihívás. :) Ez már csak azzal tetézhető, ha full ismeretlen helyre mész. :)

Link to comment
Megosztás:

Az :D viszont ha pár napig valamiért nem tekergek a városban akkor tök sz.r visszamenni :) Tavaly minden héten új rekordot dobtam össze adott cégek közötti rohangászással, idén meg azt vettem észre hogy nem hogy nem javítok, de kezdek lemaradni magamhoz képest :) hiába nah... féltem az új motort :D :D

(unatkoztam meló közben, muszáj volt valamit csinálni amiért élvezhető maradt. Hát az időmérés lett az...)

Nekem felüdülés felmenni,itthon megőrülök a sok bénától.

Link to comment
Megosztás:

Ugyan már, cégessel nincs probléma. Viszont astraval, mondjuk zoomolsz a lukakra, gyűrődésekre, sínekre, padkákra, nagyjából tartod a +-fél sávot jobbra balra, és még kerülgeted is a jónépet. Na az kihívás. :) Ez már csak azzal tetézhető, ha full ismeretlen helyre mész. :)

tehát ez kb az mikor én felmentem életemben először pestre? :D

igaz annyira nekem nem kellett a kátyúkra és társaikra figyelnem.

Link to comment
Megosztás:

Próbáld ki, mókás. :D

Az :lol: viszont ha pár napig valamiért nem tekergek a városban akkor tök sz.r visszamenni :)

..........

Na, ja! Átlagosan úgy évente 2x van utam Bp.-re, és szinte mindig csak Ferihegyre vagy a Felvonulási térre. Ha máshova kéne mennem el is tévednék piszkosul mert nem tudok a "betondzsungelben" tájékozódni és nincs is idő a forgalomból adódóan nézelődni hogy mi-merre-hány méter... Mindig betervezek egy óra "eltévedést" mert sosem tudhatom, hogy megint hol és mi van lezárva/feltúrva/egyirányúsitva/bármi.. :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem felüdülés felmenni,itthon megőrülök a sok bénától.

Nekem Debrecen tetszett nagyon. Olyan nyugisak a népek hogy még akkor is én vagyok a sztríítrészinges hülyegyerek ha féltett 60 lóval, és takarékra vett magammal közlekedek :) Viszont hót nyugis mindenki, és amikor már reflexből kezdeném be"bunkózni" magam a másik sávba, akkor az első ember elenged, amikor megvillan az indexem. Nekem bejön vidék :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem Debrecen tetszett nagyon. Olyan nyugisak a népek hogy még akkor is én vagyok a sztríítrészinges hülyegyerek ha féltett 60 lóval, és takarékra vett magammal közlekedek :) Viszont hót nyugis mindenki, és amikor már reflexből kezdeném be"bunkózni" magam a másik sávba, akkor az első ember elenged, amikor megvillan az indexem. Nekem bejön vidék :)

Mentünk blitzre, a 90másodperces pirosnál majdnem suicide volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.