Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mostanság msnezni is alig van időm... nemhogy játszani, bár játszok egész nap 12órán át ezzel:

http://images.google.hu/images?hl=hu&q...sa=N&tab=li

ezután nincs kedvem sok játékhoz :D

húúú ilyesmit de régóta szeretnék kipróbálni egyszer :D Rokonnak a Bobcatjével majd mehetek ha kész lesz, de még nem múkodik, széthullott benne a hidro-cucc :) viszont így ocsóért megkapta a munkahelyéről :)

Link to comment
Megosztás:

húúú ilyesmit de régóta szeretnék kipróbálni egyszer :D Rokonnak a Bobcatjével majd mehetek ha kész lesz, de még nem múkodik, széthullott benne a hidro-cucc :) viszont így ocsóért megkapta a munkahelyéről :)

áhh a dózert jobban szerettem... csak az zajos is... meg nehezebb a munka... legalábbis a terítés :S

ez annyiból jó, hogy nem nekem kell tükröt tolni vele, meg lehet zenét hallgatni benne ilyenek, de pattog libeg dőlöngél, sőt néha orra bukik, az nem kellemes, mikor megfejelem a tetőt emiatt :D

jah csak a hidró cucc ment ki??

abbol se lesz semmi egy jóideig :D

az a lelke az olyanoknak.

Link to comment
Megosztás:

Mert még mindig nem tanulsz. A forrasztópákát NEM az autóhoz kell venned. Az azért kell, hogy amikor a kávéfőző-robotgép-TV-meg a franc tudja még mi (a lényeg hogy az övé legyen) behal, akkor meg tudd szerelnyi olcsón :D Kis gyorsításnak számít ha "véletlenül" rácsukódik a szekrényajtó valamelyiknek a zsinórjára :)

Nem szőke, tegnap anyáztam az udvaron amikor becart a páka, most meg mondjam hogy kell egy másik az őőőőőő, izéééé a vasalódhoz?! :D

A google már odaért? :) :lol:

Az már igen, de a Wiki még nem. :D Amúgy én sem vagyok jó helyesíró, de az már engem is zavar ha valaki úgy néz ki direkt csinálja. :D

Link to comment
Megosztás:

A mi J0hnny-ink most kemény volt mint az orosz tél ;)

Azt kihagytam, hogy akár te magad is indíthatsz otthonról IRC szervert és csatlakozhatsz egy IRC hálózathoz. :D

Nincsmit. :D

Az a jó az IRC-s közösségben, hogy nagyobb százalékban kockák az ott lévők. :D A tévhittel ellentétben nem az a kocka, aki 24/7 játszik. Az Gamer.

Mondjuk nálam az IRC ezt jelenti: Intercontinental Rally Challenge :lol: :D :D :D Ezt nevezem, egy délután alatt 3 oldal :)

mostanság msnezni is alig van időm... nemhogy játszani, bár játszok egész nap 12órán át ezzel:

http://images.google.hu/images?hl=hu&q...sa=N&tab=li

ezután nincs kedvem sok játékhoz ;)

Kramer 400/6M licensz alapján New Holland 5060-as. Jól mondom/írom?? A mi cégünk gyártja a Kramernek az alkatrészeit, csak onnan tudom. Mikor oda kerültem a céghez, még festettem is ilyen szarokat :)

Link to comment
Megosztás:

áhh a dózert jobban szerettem... csak az zajos is... meg nehezebb a munka... legalábbis a terítés :S

ez annyiból jó, hogy nem nekem kell tükröt tolni vele, meg lehet zenét hallgatni benne ilyenek, de pattog libeg dőlöngél, sőt néha orra bukik, az nem kellemes, mikor megfejelem a tetőt emiatt :D

jah csak a hidró cucc ment ki??

abbol se lesz semmi egy jóideig :D

az a lelke az olyanoknak.

"csak" :)

A jóideig már lejárt, valami ismerősének az ismerősének az ismerősén keresztül már szerzett hozzá mindent. Nyárra összerakják ha minden igaz. (akkor akar elkezdeni építkezni :) )

Link to comment
Megosztás:

A mi J0hnny-ink most kemény volt mint az orosz tél :D

Mondjuk nálam az IRC ezt jelenti: Intercontinental Rally Challenge :D :D :D :lol: Ezt nevezem, egy délután alatt 3 oldal :)

Kramer 400/6M licensz alapján New Holland 5060-as. Jól mondom/írom?? A mi cégünk gyártja a Kramernek az alkatrészeit, csak onnan tudom. Mikor oda kerültem a céghez, még festettem is ilyen szarokat :)

fingom sincs, de elég fos az egész...törik reped lövi le sorra a csöveket... nincs hét, hogy ne kelljen javítani... tegnap pl letépte egy nejlon a lámpát tartó konzolt...

manitu is ilyen tökre

Link to comment
Megosztás:

Más tészta: Tud már valaki valamit arról, hogy május 1-től drasztikusan változik a gyorshajtás miatt kiszabott bünti? Valami 30%-os emelkedésről hallottam :D Remélem csak rémhír......

Akkor eljön az az idő, amikor leveszem a rendszámot a p.csába, és úgy járok... :) lassan kevesebbe fog kerülni az hogy rendszám nélkül közlekedek, mint az hogy 50 helyett 54-el veszélyeztetem a közt... :)

Link to comment
Megosztás:

Más tészta: Tud már valaki valamit arról, hogy május 1-től drasztikusan változik a gyorshajtás miatt kiszabott bünti? Valami 30%-os emelkedésről hallottam :D Remélem csak rémhír......

:)

Most mi van akkor!? Be kell tartani a sebességkorlátozásokat és kész. Nem mindegy, hogy mennyit nem fizetsz ki? Igy még többet "spórolhatsz". :D :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.