Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem csak egy szekrényem van, de kezd megtelni. Ez még régi kép, fele cumó nincs rajt:

http://kep.psharing.com/336924.jpg

:)

Jaa, nekem is van még egy haolom cumó, majd holnap (ha nem felejtem el) lefotózom, hogy hogy néz ki a donorautó most, teli van cumóval. :D

Sosem lehet tudni, egyszer lehet pont jól jön majd valami. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ezerszer leírtam már,de akkor megteszem mégegyszer.

Nem szemétkedésből javítgatom ki az írásaid (másokénál is megteszem,csendben), hanem mert (mint azt Karcsival is megbeszéltük) megpróbálunk egy minimális színvonalat tartani a fórumon.

Én is IRC-ztem, már akkor amikor te még fikával etted a zsíroskenyeret, én is tudok piszok gyorsan, ékezet nélkül gépelni és tudok szlenget is használni.

DE...ez itt egy nyilvános fórum, ez nem az index.hu, nem a totalcar vagy mit tudom én milyen olcsó motoros fórum.

Ezért szeretnélek MEGKÉRNI, hogy mielőtt bepostolsz valamit, olvasd át legalább egyszer,csak fusd végig.Ennyi!

Nem hiszem,hogy túl sokat kérünk! :)

...and pls delete img tags, you nerfherder. :)

Link to comment
Megosztás:

:)

Jaa, nekem is van még egy haolom cumó, majd holnap (ha nem felejtem el) lefotózom, hogy hogy néz ki a donorautó most, teli van cumóval. :D

Sosem lehet tudni, egyszer lehet pont jól jön majd valami. :) :D

Persze. :lol: Most kaptam a Karcsitól (kösz mégegyszer) egy ablakemelős bal ajtókárpitot, abból kellene kiműteni a betétet, a kárpit színe sajna más nem tudom csak úgy simán átenni, meg ez fekete, nem szürke. Aztán berakom a régi faragott helyére. Csak beadta a kulcsot a forrasztópákám, és ugye az elektromos tükör ezzel lett bekötve. Majd veszek egyet, csak most ha egy napom emlitem az aszonynak a pénz, meg az autó szavakat idegrohamot kap. :D Sebaj, majd ha csitul a helyzet. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezerszer leírtam már,de akkor megteszem mégegyszer.

Nem szemétkedésből javítgatom ki az írásaid (másokénál is megteszem,csendben), hanem mert (mint azt Karcsival is megbeszéltük) megpróbálunk egy minimális színvonalat tartani a fórumon.

Én is IRC-ztem, már akkor amikor te még fikával etted a zsíroskenyeret, én is tudok piszok gyorsan, ékezet nélkül gépelni és tudok szlenget is használni.

DE...ez itt egy nyilvános fórum, ez nem az index.hu, nem a totalcar vagy mit tudom én milyen olcsó motoros fórum.

Ezért szeretnélek MEGKÉRNI, hogy mielőtt bepostolsz valamit, olvasd át legalább egyszer,csak fusd végig.Ennyi!

Nem hiszem,hogy túl sokat kérünk! :)

Én a mai napig IRC-ezek. :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Persze. :D Most kaptam a Karcsitól (kösz mégegyszer) egy ablakemelős bal ajtókárpitot, abból kellene kiműteni a betétet, a kárpit színe sajna más nem tudom csak úgy simán átenni, meg ez fekete, nem szürke. Aztán berakom a régi faragott helyére. Csak beadta a kulcsot a forrasztópákám, és ugye az elektromos tükör ezzel lett bekötve. Majd veszek egyet, csak most ha egy napom emlitem az aszonynak a pénz, meg az autó szavakat idegrohamot kap. :) Sebaj, majd ha csitul a helyzet. :D

Mert még mindig nem tanulsz. A forrasztópákát NEM az autóhoz kell venned. Az azért kell, hogy amikor a kávéfőző-robotgép-TV-meg a franc tudja még mi (a lényeg hogy az övé legyen) behal, akkor meg tudd szerelnyi olcsón :D Kis gyorsításnak számít ha "véletlenül" rácsukódik a szekrényajtó valamelyiknek a zsinórjára :)

Link to comment
Megosztás:

Szinte mindenki átjött MSN-re,ezért leszoktunk róla.

A mi közösségünk már 5 éves lesz lassan (4 éve vagyok IRC operátor) és hiába van meg mindenkinek az msn címe mindegyikünknél, maradunk az IRC-ben dumálgatni. MSN csak akkor kell ha split van. :) Az msn-ben nem tudunk sorozatokhoz feliratot keresni, de a kis BOT-unkkal tudunk. Meg még sok minden mást is, amihez nem kell böngészőt nyitni. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezerszer leírtam már,de akkor megteszem mégegyszer.

Nem szemétkedésből javítgatom ki az írásaid (másokénál is megteszem,csendben), hanem mert (mint azt Karcsival is megbeszéltük) megpróbálunk egy minimális színvonalat tartani a fórumon.

Én is IRC-ztem, már akkor amikor te még fikával etted a zsíroskenyeret, én is tudok piszok gyorsan, ékezet nélkül gépelni és tudok szlenget is használni.

DE...ez itt egy nyilvános fórum, ez nem az index.hu, nem a totalcar vagy mit tudom én milyen olcsó motoros fórum.

Ezért szeretnélek MEGKÉRNI, hogy mielőtt bepostolsz valamit, olvasd át legalább egyszer,csak fusd végig.Ennyi!

Nem hiszem,hogy túl sokat kérünk! :)

nem is tudtam, hogy te ennyire idős lennél :D

nehogy fordítva legyen :)

azt se tudom mi az az IRC ide "kicsit" később tört be az internet.

és ahogy írtad, másnál is megteszed... tehetnéd gyakrabban is másnál, mert van másnál is bőven amit figyelmenkívül hagysz :D

Te is meg Karcsi is.

Link to comment
Megosztás:

nem is tudtam, hogy te ennyire idős lennél :D

nehogy fordítva legyen :)

azt se tudom mi az az IRC ide "kicsit" később tört be az internet.

és ahogy írtad, másnál is megteszed... tehetnéd gyakrabban is másnál, mert van másnál is bőven amit figyelmenkívül hagysz :D

Te is meg Karcsi is.

A google már odaért? :) :D

Link to comment
Megosztás:

nem is tudtam, hogy te ennyire idős lennél :D

nehogy fordítva legyen :)

azt se tudom mi az az IRC ide "kicsit" később tört be az internet.

és ahogy írtad, másnál is megteszed... tehetnéd gyakrabban is másnál, mert van másnál is bőven amit figyelmenkívül hagysz :D

Te is meg Karcsi is.

IRC = Internet Relay Chat

Nem egy szimpla chat, mint a sok szar java-s cset, mint pl a csethu vagy bármi ilyesmi, ami böngészőből elérhető. Ezt önálló programmal is elérheted (akár te magad is írhatsz hozzá programot, amivel csetelni szeretnél rajta) és így egyedi csetfelületet kapsz, amilyet szeretnél. Ez csak az egyik előnye. Sorolhatnám még a programok tudását, a szervereken található un. BOT-okhoz írt mini programokat (scriptek), stb. Rakás szerver és szerverhálózat van IRC-n, csak sajnos már kihaló műfaj. :)

Link to comment
Megosztás:

A google már odaért? :) :D

így kicsit érthetőbb:

IRC = Internet Relay Chat

Nem egy szimpla chat, mint a sok szar java-s cset, mint pl a csethu vagy bármi ilyesmi, ami böngészőből elérhető. Ezt önálló programmal is elérheted (akár te magad is írhatsz hozzá programot, amivel csetelni szeretnél rajta) és így egyedi csetfelületet kapsz, amilyet szeretnél. Ez csak az egyik előnye. Sorolhatnám még a programok tudását, a szervereken található un. BOT-okhoz írt mini programokat (scriptek), stb. Rakás szerver és szerverhálózat van IRC-n, csak sajnos már kihaló műfaj. :)

aha értem kössz

Link to comment
Megosztás:

nem is tudtam, hogy te ennyire idős lennél :)

nehogy fordítva legyen :)

azt se tudom mi az az IRC ide "kicsit" később tört be az internet.

és ahogy írtad, másnál is megteszed... tehetnéd gyakrabban is másnál, mert van másnál is bőven amit figyelmenkívül hagysz :D

Te is meg Karcsi is.

Ne másokra mutogass,tedd meg amit kértem szépen és akkor nem lesz ebből többé gond. :D

Link to comment
Megosztás:

így kicsit érthetőbb:

aha értem kössz

Azt kihagytam, hogy akár te magad is indíthatsz otthonról IRC szervert és csatlakozhatsz egy IRC hálózathoz. :D

Nincsmit. :)

Az a jó az IRC-s közösségben, hogy nagyobb százalékban kockák az ott lévők. :) A tévhittel ellentétben nem az a kocka, aki 24/7 játszik. Az Gamer.

Link to comment
Megosztás:

Azt kihagytam, hogy akár te magad is indíthatsz otthonról IRC szervert és csatlakozhatsz egy IRC hálózathoz. :D

Nincsmit. :)

Az a jó az IRC-s közösségben, hogy nagyobb százalékban kockák az ott lévők. :) A tévhittel ellentétben nem az a kocka, aki 24/7 játszik. Az Gamer.

24/7 az már pro gamer :D

Link to comment
Megosztás:

Azt kihagytam, hogy akár te magad is indíthatsz otthonról IRC szervert és csatlakozhatsz egy IRC hálózathoz. :D

Nincsmit. :)

Az a jó az IRC-s közösségben, hogy nagyobb százalékban kockák az ott lévők. :) A tévhittel ellentétben nem az a kocka, aki 24/7 játszik. Az Gamer.

szerintem nekem bonyolult lenne ez a program irogatás, pascalozni se tudtam...

nem azért msnezek, mert kocka akarok lenni, hanem mert sok ismerős eléggé messzi van, és csak ingyenes, nem ugy mint a telefon pl...

meg ugye egyszerű mint a pofon, igaz telepíteni már annyira nem.. a laptopra telepítettem az msnt, de vagy 10.xre sikerült, mert mindig volt vmi bibi...

Link to comment
Megosztás:

...

Ezt nem igazán tudom, hogy mi :) valami vákumos dolog, arra rájöttem, de hogy konkrétan micsoda? :)

Ti tudjátok esetleg?

Ez sztem a belső keringetés pneumatikus munkahengere, ez mozgatja a zsalukat a fűtésboxban, mikor a belső keringetést kapcsolod. Ha befexel az anyósülés elé, vagy kiveszed a kesztyűtartót, láthatod a Tiédben is.

Link to comment
Megosztás:

20?:D

azthittem több vagy.. vagy 24.

mindegy de attol még lehetne tudni, hogy hány éves nem?

és igen jobb lenne, ha kevesebbet ugatnál ez tény. :)

Azért mielőtt visszavau, lehetne annyi eszed, hogy megnézed az adatlapokat. :D

Én nem vagyok "olyan" cicafiú,úgy hogy nem árulom el. :)

Te Hasselhoff :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez sztem a belső keringetés pneumatikus munkahengere, ez mozgatja a zsalukat a fűtésboxban, mikor a belső keringetést kapcsolod. Ha befexel az anyósülés elé, vagy kiveszed a kesztyűtartót, láthatod a Tiédben is.

Köszi a felvilágosítást! :D

Láttam rajta, hogy GM, mondom biztos valami astra kütyü, visszük haza ezt is. :) :D És akkor tényleg astrás kütyü. :D

Szokott ez egyáltalán elromlani? 2db-ot hoztam, biztos ami biztos. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.