Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az a szűrőcsonk pont úgy néz ki mint a gyári hátsó dobom levágott és felpolírozott vége :) :D

Cimbim vett egy sportdobot (amitől nagy keservesen megszabadult mert lassan reszketett a szomszédoktól, hogy berongyolják a verdát miatta -olyan hanggal volt) mondom neki ott az a dobvég, neki adom és tessék örülni csak fel kell hegeszteni a dobra :) inkább vett egy kályhavéget.. :lol: :D :D

csak aza vég kicsit vékonyabb :D

am ilyen tisztítást ki nem tud megcsinálni?

lehet venni még tisztító szettet is hozzá, de akármivel kimoshatod....

Link to comment
Megosztás:

Az a szűrőcsonk pont úgy néz ki mint a gyári hátsó dobom levágott és felpolírozott vége :) :D

Cimbim vett egy sportdobot (amitől nagy keservesen megszabadult mert lassan reszketett a szomszédoktól, hogy berongyolják a verdát miatta -olyan hanggal volt) mondom neki ott az a csillogó tükrös dobvég, neki adom és tessék örülni csak fel kell hegeszteni a dobra :) inkább vett egy tecskós kályhavéget.. :lol: :D :D

Homacicában láttunk ilyet.

Az árától hugyoztunk be leginkább...11EFt.

Link to comment
Megosztás:

csak aza vég kicsit vékonyabb :lol:

am ilyen tisztítást ki nem tud megcsinálni?

lehet venni még tisztító szettet is hozzá, de akármivel kimoshatod....

Te meg hol jártál lelkem? :) :D :D

Sterimobbal is :D de ha csak úgy hozzám vágnák akkor sem kéne direktszűrő :) egyszerűbbnek tartom 1000 km-enként kiporolni levegővel meg 4-5 ezrenként kicserélni a pár 100 forintos "gyárit".. :D

Link to comment
Megosztás:

Te meg hol jártál lelkem? :) :D :D

Sterimobbal is :lol: de ha csak úgy hozzám vágnák akkor sem kéne direktszűrő :) egyszerűbbnek tartom 1000 km-enként kiporolni levegővel meg 4-5 ezrenként kicserélni a pár 100 forintos "gyárit".. :D

dolgozni tod... de am ott is netezek esténként, csak fórumra már nincs erő...

vagy ha van is akkor is csak olvasok, bár múlt héten írtam egy segítőkész hozzászólást az elektromos központihoz vkinek, de úgy látom hiába.

remélem azért észrevette az illető, és segített neki.

Link to comment
Megosztás:

dolgozni tod... de am ott is netezek esténként, csak fórumra már nincs erő...

vagy ha van is akkor is csak olvasok, bár múlt héten írtam egy segítőkész hozzászólást az elektromos központihoz vkinek, de úgy látom hiába.

remélem azért észrevette az illető, és segített neki.

Persze hogy észrevettem. Elnézést, hogy csak igy szó nélkül hagytam! :) Köszi! :) Csak a héten én sem nagyon voltam itt, leginkább csak gyorsan beleolvastam ebbe-abba, nem volt időm.

Egyébként meg tisztára hülyének éreztem magamat amikor megnéztem az átvezető helyét a válaszod után...hogy én miért nem kerestem lejjebb!? :D ..csak kinyitottam az ajtót és az elsőkhöz hasonló helyen néztem, kerestem. Na, majd lehet, hogy beleinvesztálok egy uni központiba. Nekem elég ha az ajtók nyitnak/zárnak egyszerre.

Link to comment
Megosztás:

dolgozni tod... de am ott is netezek esténként, csak fórumra már nincs erő...

vagy ha van is akkor is csak olvasok, bár múlt héten írtam egy segítőkész hozzászólást az elektromos központihoz vkinek, de úgy látom hiába.

remélem azért észrevette az illető, és segített neki.

Furcsállottam, hogy megvan minden betű a hsz-ben, utána láttam meg, hogy miért :)

Link to comment
Megosztás:

Furcsállottam, hogy megvan minden betű a hsz-ben, utána láttam meg, hogy miért :D

Mint a szerencsekerékben, akarsz venni magánhagzót? :)

Tiszta LEGÓ nem? :D

336828.jpg

Nem akartam visszarakni a bödönt koszos pillangószelepházra. Mintha jobban menne, de lehet csak beképzelem. Elmentem próbakörre, megálltam a lámpánál egy busz mellett, aranyos csajszi néz mint állat hja mondom szép kocsi, jóképű srác. :D Aztán megálltam a tecsónál a gumikat felnyomatni akkor látom, hogy nem vettem le a maszkolást a jobb oldalról a küszöbről, meg az ajtóról. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy észrevettem. Elnézést, hogy csak igy szó nélkül hagytam! :) Köszi! :) Csak a héten én sem nagyon voltam itt, leginkább csak gyorsan beleolvastam ebbe-abba, nem volt időm.

Egyébként meg tisztára hülyének éreztem magamat amikor megnéztem az átvezető helyét a válaszod után...hogy én miért nem kerestem lejjebb!? :D ..csak kinyitottam az ajtót és az elsőkhöz hasonló helyen néztem, kerestem. Na, majd lehet, hogy beleinvesztálok egy uni központiba. Nekem elég ha az ajtók nyitnak/zárnak egyszerre.

én is talán itt fórumon kaptam meg a választ, hogy mi merre.

Furcsállottam, hogy megvan minden betű a hsz-ben, utána láttam meg, hogy miért :lol:

nemtudom, nekem mintha nem lenne átjavítva....

am meg nysgm :D :D

(itt is kijavíthatod a betűhiányt :D :D)

itt meg többlet volt :D

Link to comment
Megosztás:

Mint a szerencsekerékben, akarsz venni magánhagzót? :)

JOhnny jól keresne :)

én is talán itt fórumon kaptam meg a választ, hogy mi merre.

nemtudom, nekem mintha nem lenne átjavítva....

am meg nysgm :D :D

(itt is kijavíthatod a bertűhiányt :D :D)

:D :D :lol:

Mikor veszel már autót???

Link to comment
Megosztás:

JOhnny jól keresne :)

:) :D :D

Mikor veszel már autót???

van már törött első fényezett ködös löksööm, jeleim... meg még pár ilyen kikukázott cucc :D

eccer csak összejön belőle :lol:

egyébként juni hónap eljén végén jön össze a 600eFtkb, és akkor, ha tervszerint mennek a dolgok, most tartok 320nál.

Link to comment
Megosztás:

sokszor elmondtam már... de a kedvedért:

1.6 8v

2000es vagy attol fiatalabb évjárat, és 5 ajtós vagy caravan, de még mindig az 5ajtós felé húzódom inkább.

Ja tényleg mondtad. Az asszonyra sem figyelek soha, rád miért figyelnék? :) Aztán mindíg ráhagyom, nem mondtam? De , persze emlékszem rá. :) :D

Jut eszembe, kezd sportdob hangja lenni a gépnek, lyuk nincs rajta, összeszakadna a hátsó dob? Attól lehet a buffogás alapjáraton? Öregszem, 120-nál már felváltok 4-be. :D

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg mondtad. Az asszonyra sem figyelek soha, rád miért figyelnék? :) Aztán mindíg ráhagyom, nem mondtam? De , persze emlékszem rá. :) :D

Jut eszembe, kezd sportdob hangja lenni a gépnek, lyuk nincs rajta, összeszakadna a hátsó dob? Attól lehet a buffogás alapjáraton? Öregszem, 120-nál már felváltok 4-be. :D

nekem nem volt már semmi a hátsó dobba :D

buffogás mástol lesz sztem.

rotoros a gyujtásod?

nézd meg az elosztót...

Link to comment
Megosztás:

nekem nem volt már semmi a hátsó dobba :D

buffogás mástol lesz sztem.

rotoros a gyujtásod?

nézd meg az elosztót...

Néztem már, nem látni rajta semmi különöset, tavaly cseréltem elosztót, rotort, kábeleket.

Hogy az istenbe lettél te Opeles, ilyen példamutatással? :)

Azért vett Opelt, hogy minket boldogítson. :)

Link to comment
Megosztás:

sokszor elmondtam már... de a kedvedért:

1.6 8v

2000es vagy attol fiatalabb évjárat, és 5 ajtós vagy caravan, de még mindig az 5ajtós felé húzódom inkább.

Te meg a caravan :) mégha én mondanám.. :D :D :D

Hogy az istenbe lettél te Opeles, ilyen példamutatással? :)

Ott a pont! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ő is csak akkor mondja amikor rájön hogy a mélyládái mellé, még mennyi kunyizott-kukázott cucc beférne hátra. Alapjáraton heccsbekk-es :D

gyűjtögetünk, gyűjtögetünk?? ;) :)

Fater rámparancsolt pakoljam ki a lomjaimat a garázsból.

Kicsit elkalandoztam, és ez jött ki :) Kép 1 Kép 2

Átvittem, és bepakoltam a donorautóba az Opel-es cumókat... alig fért be, épp csak a vezető ülésen nincsen semmi :lol: annyi hülyeséget összeszedek én is... elég ha egyszer kérdi valaki: Nekem nem kell, elviszed? :D Simán! :D :D

Ezt nem igazán tudom, hogy mi :D valami vákumos dolog, arra rájöttem, de hogy konkrétan micsoda? :D

Ti tudjátok esetleg?

Link to comment
Megosztás:

gyűjtögetünk, gyűjtögetünk?? :D :)

Fater rámparancsolt pakoljam ki a lomjaimat a garázsból.

Kicsit elkalandoztam, és ez jött ki :) Kép 1 Kép 2

Átvittem, és bepakoltam a donorautóba az Opel-es cumókat... alig fért be, épp csak a vezető ülésen nincsen semmi :D annyi hülyeséget összeszedek én is... elég ha egyszer kérdi valaki: Nekem nem kell, elviszed? :D Simán! :D :lol:

Nekem csak egy szekrényem van, de kezd megtelni. Ez még régi kép, fele cumó nincs rajt:

336924.jpg

Link to comment
Megosztás:

nemtudom, nekem mintha nem lenne átjavítva....

am meg nysgm :D :D

(itt is kijavíthatod a betűhiányt :lol: :))

itt meg többlet volt :)

Ezerszer leírtam már,de akkor megteszem mégegyszer.

Nem szemétkedésből javítgatom ki az írásaid (másokénál is megteszem,csendben), hanem mert (mint azt Karcsival is megbeszéltük) megpróbálunk egy minimális színvonalat tartani a fórumon.

Én is IRC-ztem, már akkor amikor te még fikával etted a zsíroskenyeret, én is tudok piszok gyorsan, ékezet nélkül gépelni és tudok szlenget is használni.

DE...ez itt egy nyilvános fórum, ez nem az index.hu, nem a totalcar vagy mit tudom én milyen olcsó motoros fórum.

Ezért szeretnélek MEGKÉRNI, hogy mielőtt bepostolsz valamit, olvasd át legalább egyszer,csak fusd végig.Ennyi!

Nem hiszem,hogy túl sokat kérünk! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.