Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom miről van szó, de az író ismerős. :D :) Szerintem ez lesz. :D

Hmm, lehet. Köszi!

Egy ilyen már van nekem is, de akkor ez lehet az újabb verziója..

Nekem ez van:_gy_cs_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg meg van egy ilyen is:szerv_z_k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem megvan, csak még a lengyel tanfolyam hiányzik hozzá. Bár nem sok különbség van a nem classic verzióhoz képest. De tény, hogy jó.

Sok jó, de főleg használható ábra van benne... :D Azért érdekelne engem is.. (a lengyelt megszereztem szkennelve, de ahogy te is mondod csak a lengyeltudás hiányzik hozzá! :) )

Link to comment
Megosztás:

Ma volt egy Bp-Szfvár és vissza köröm nem autopályán. Délután Pest felé Martonvásáron hagyott el (én 60 ő talán 80-al) egy sötét ezüst G Atra. Hosszú tömött sorok és szembeforgalom is volt így szépen mindenki libasorban, de ő nagyon küzdött de lassan haladt előre. Már épp hogy kikerült a látómezőmből (már Martonvásár után) amikor ismét meglátom az autót az árokban. Hát addig küzdött míg befarolta magát az árokba. Na mondom 5 perc nyereség helyett most pár óra autómentőre várás lett belőle (bár nem kizárt hogy ha kihúzták akkor még saját lábán is hazament mert annyira nem sérült).

Egy fiatal srác volt és (feltételezem) a barátnője. Ha siet valaki akkor miért nem áldoz egy pályamatricára?

Ha sietek én is inkább veszek egy matricát mert akkor tényleg szar a töketlekedő 90 helyett 70 el cammogó hétvégi vezetőket kerülgetni. Ha nem sietek akkor meg nem gond beállni a sorba ha ekkora a forgalom.

Link to comment
Megosztás:

De azért ajánlott egy egyel drágábbat nem? :)

Üdv. Simán mivel minden boltos pénzből él. Mivel sógorom ezeket forgalmazza és szervizeli én kipróbáltam majdnem mindet de egyikse való nagyon semmire se vagy zúg vagy recseg vagy a fentebb említett problémák vannak vele. én vettem egy alap JVC-t anak idején kb5 éve de ez megbízható kb 2x anyiba is került.

Link to comment
Megosztás:

Most csak egy darab készült....pöpec marhabőr :)

Gyárilag és blinderrel volt összehúzva most is azt kap :)

Jövő héten rádumálom az öreget a kézifékére is.... :D

Akkor más is csinál ilyet.

Meguntam a régi rosszat és az asszony szintén megunt kabátjából gyártottam szebbeket, ami passzol a gép színéhez.

Csodás

Én gumit tettem a tetejébe jól meghúztam és csomó rá. Egy darabig örökös. :D

3 óra alatt megvolt az egész.

Link to comment
Megosztás:

Akkor más is csinál ilyet.

Meguntam a régi rosszat és az asszony szintén megunt kabátjából gyártottam szebbeket, ami passzol a gép színéhez.

Csodás

Én gumit tettem a tetejébe jól meghúztam és csomó rá. Egy darabig örökös. :D

3 óra alatt megvolt az egész.

Nagyon jó lett! :)

Én maradtam a feketénél ( főleg mert azt találtunk itthon) :D

Após megvolt vele 1 óra alatt. Igaz Ő 60 éve csinálja :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor más is csinál ilyet.

Meguntam a régi rosszat és az asszony szintén megunt kabátjából gyártottam szebbeket, ami passzol a gép színéhez.

Csodás

Én gumit tettem a tetejébe jól meghúztam és csomó rá. Egy darabig örökös. :)

3 óra alatt megvolt az egész.

Nem rossz bár egy kicsit idegenkedek a bordó színtől...Azt hiszem maradok én is a feketénél. Szerintetek műbőr legyen, vagy eredeti bőr? 2 éve csináltattam egy öreg kárpitos mesterrel igazi bőrből. Azt mondta hogy örökös lesz mint a szegénység, ha fél évente lekezelem a bőrt. Hát én kezelgetem becsületesen, de mégis kiszakadt, és kirepedt :) Bőr minősége, túlkezeltem, most már mindegy.... De lehet hogy csináltatok 5db műbőrből, és cserélem 2évente.

Link to comment
Megosztás:

Akkor más is csinál ilyet.

Meguntam a régi rosszat és az asszony szintén megunt kabátjából gyártottam szebbeket, ami passzol a gép színéhez.

Csodás

Én gumit tettem a tetejébe jól meghúztam és csomó rá. Egy darabig örökös. :)

3 óra alatt megvolt az egész.

Milyen aprópénztartó az ott Neked? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz bár egy kicsit idegenkedek a bordó színtől...Azt hiszem maradok én is a feketénél. Szerintetek műbőr legyen, vagy eredeti bőr? 2 éve csináltattam egy öreg kárpitos mesterrel igazi bőrből. Azt mondta hogy örökös lesz mint a szegénység, ha fél évente lekezelem a bőrt. Hát én kezelgetem becsületesen, de mégis kiszakadt, és kirepedt :) Bőr minősége, túlkezeltem, most már mindegy.... De lehet hogy csináltatok 5db műbőrből, és cserélem 2évente.

Sógoréba műbőrből csinálta fater, azóta beéerakott 120.000 km-t, de nagyon nem látszik rajta...

Öregem szerint sokban függ a műbőr minőségétől is! :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor más is csinál ilyet.

Meguntam a régi rosszat és az asszony szintén megunt kabátjából gyártottam szebbeket, ami passzol a gép színéhez.

Csodás

Én gumit tettem a tetejébe jól meghúztam és csomó rá. Egy darabig örökös. :D

3 óra alatt megvolt az egész.

Az a középkonzol az gyári? még sosem láttam ilyet...

Mikori autód van? cserélted ezt már benne? és az az aprótartóóó. :) Király! :)

Link to comment
Megosztás:

Sógoréba műbőrből csinálta fater, azóta beéerakott 120.000 km-t, de nagyon nem látszik rajta...

Öregem szerint sokban függ a műbőr minőségétől is! :)

Fater off passatjaban van 190e km, és hibátlan a váltószoknya. Valós km, és tuti nem volt cserélve. Muter borajában van 85e km, és elégg foszlott a szoknya. Szintén valós km... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz bár egy kicsit idegenkedek a bordó színtől...Azt hiszem maradok én is a feketénél. Szerintetek műbőr legyen, vagy eredeti bőr? 2 éve csináltattam egy öreg kárpitos mesterrel igazi bőrből. Azt mondta hogy örökös lesz mint a szegénység, ha fél évente lekezelem a bőrt. Hát én kezelgetem becsületesen, de mégis kiszakadt, és kirepedt :) Bőr minősége, túlkezeltem, most már mindegy.... De lehet hogy csináltatok 5db műbőrből, és cserélem 2évente.

A mester nem vállalta műbőrből. Addig kotorászott, míg talált egy régi anyagot, ami már lehúzott vagy 20 évet kabátként, de nem látszik rajta semmi az előéletéből.

Érdemes minőséget venni, nem kell olyan sok belőle... :)

Link to comment
Megosztás:

Sógoréba műbőrből csinálta fater, azóta beéerakott 120.000 km-t, de nagyon nem látszik rajta...

Öregem szerint sokban függ a műbőr minőségétől is! :D

Fater off passatjaban van 190e km, és hibátlan a váltószoknya. Valós km, és tuti nem volt cserélve. Muter borajában van 85e km, és elégg foszlott a szoknya. Szintén valós km... :D

A mester nem vállalta műbőrből. Addig kotorászott, míg talált egy régi anyagot, ami már lehúzott vagy 20 évet kabátként, de nem látszik rajta semmi az előéletéből.

Érdemes minőséget venni, nem kell olyan sok belőle... :)

Hmm Akkor jó minőségű műbőr? :)

Igazad lehet brekeke elenyésző mennyiség kell hozzá...így be lehet vállalni a minőségi bőrt

Link to comment
Megosztás:

Fater off passatjaban van 190e km, és hibátlan a váltószoknya. Valós km, és tuti nem volt cserélve. Muter borajában van 85e km, és elégg foszlott a szoknya. Szintén valós km... :D

jaja, erőssen anyagfüggő a dolog...

Nekem a Fábiában 63eKm van, és van 1 kis repedés a műbőr váltószoknyán :) :) ... nah ezért kapott most igazi bőrt! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor más is csinál ilyet.

Meguntam a régi rosszat és az asszony szintén megunt kabátjából gyártottam szebbeket, ami passzol a gép színéhez.

Csodás

Én gumit tettem a tetejébe jól meghúztam és csomó rá. Egy darabig örökös. :)

3 óra alatt megvolt az egész.

Amikor megvettem a kocsi még a műbőrgyárban melóztam, hozzájutottam minden féle színűhőz, én is csináltam élénk pirosbol, mert a korményvédőben is van ilyen szín, de nem nézett ki jól, ezért lett fekete. De én nem 4 darabból csináltam a régi szabásmintájaalapján, hanem egy darabból a harmadik lett jó. De ennek a bordónak jó színe van. :)

Sziasztok!

Sport levegőszürővel kapcsolatban kérdezném, milyen időközönként kell olajozni és mikor kell tisztítani és olajozni?

Van valakinek tapasztalata?

Nincs valami leirása a gyártónak? Ez most direktszűrő, vagy csak sportbetét a gyári helyére?

Link to comment
Megosztás:

Remélem
elég segítség... még az autó is hasonló! :D :)

Az a szűrőcsonk pont úgy néz ki mint a gyári hátsó dobom levágott és felpolírozott vége :D :D

Cimbim vett egy sportdobot (amitől nagy keservesen megszabadult mert lassan reszketett a szomszédoktól, hogy berongyolják a verdát miatta -olyan hanggal volt) mondom neki ott az a csillogó tükrös dobvég, neki adom és tessék örülni csak fel kell hegeszteni a dobra :) inkább vett egy tecskós kályhavéget.. :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.