Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Van olyan nem csak A4-ben nyomtató nyomtató, amit nem plotternek hívnak. A plotter az állatabb. Vasúton is van az egyik cégnek, percekbe telt, mire rájöttem, hogy eltelt fél óra a csodálása miatt. El tudnék egy olyat fogadni itthonra. :)

Mit szoptam múltkor egy ilyen fossal...Be volt állítva hogy a 42"os tekercsre 2xA4 nyomtasson egymás mellé, azaz A3 méretűt. Beállítom, kisebb, újra beállítom, nagyobb...aztán még nyomtam pár próbát és otthagytam mielőtt szétrúgtam volna...

Ember meg meg akarta magyarázni, hogy azért nem értette meg a 297mmx420mm méretet, mert hogy colos a tekercs. Majdnem felrúgtam azt is.. :)

Link to comment
Megosztás:

Mai alkotás. :lol:

Apósom nagyon ügyes szabó :D

Megkértem, hogy úgy szedje szét, hogy méretezhető legyen...

A múltkor mi is ezzel foglalkoztunk (apum kárpitos... is volt :) ), legyártottunk 4 darabot, abból egy került azén autómba, és miután a haverok meglátták, elkunyerálták a tartalék 3at! :D :D

Mivel húzzátok össze a tetején? :D Mi műanyag gyorskötözövel (amilyen a dísztárcsáknál használatos) tettük fel, még bírja. :)

Link to comment
Megosztás:

Inkább a műszakidról mesélj a perverz birkás kalandok helyett :)

Már meséltem, 55 ropi volt az egész. Ebből 21 a műszaki, 19 a szerelő díja a többi a bontott lengőkar, fékbetét, szilent , fékhatásmérés. Majdnem bukott az olajfolyás miatt. Majd nyáron kicserélem a tömítést, a Karcsi már megnyugtatott, hogy nem vészes, motorkiszedős móka. :D Most raktam vissza a 3. féklámpát, közben becart a forrasztópákám, felraktam a rendszámkereteket , matricáztam. Holnap még visszarakom a bödönt, meg csiszolgatom a multkori javításokat. A legfinomabb papír amit kaptam szombat délután Győrben 600-as vizespapír. :) Most valami furcsa mormogást hallok a motor felől, gázadásra hallatszik, 2500-nál elnyomja a motorhang, nem tudom mi lehet, műszaki előtt még tuti nem volt. Olyan fogaskerékmorgás féle hang, mint amikot valami áttételt forgatsz kézzel meghajtás nélkül. A váltót nemrég töltöttem tele. A kipuf meg buffog állandóan alapjáraton, de ez egyenlőre így marad. Szóval egy-két gond megoldódott, de maradt bőven.

Link to comment
Megosztás:

Már meséltem, 55 ropi volt az egész. Ebből 21 a műszaki, 19 a szerelő díja a többi a bontott lengőkar, fékbetét, szilent , fékhatásmérés. Majdnem bukott az olajfolyás miatt. Majd nyáron kicserélem a tömítést, a Karcsi már megnyugtatott, hogy nem vészes, motorkiszedős móka. :) Most raktam vissza a 3. féklámpát, közben becart a forrasztópákám, felraktam a rendszámkereteket , matricáztam. Holnap még visszarakom a bödönt, meg csiszolgatom a multkori javításokat. A legfinomabb papír amit kaptam szombat délután Győrben 600-as vizespapír.........

Hányas vízpapír kell?

Link to comment
Megosztás:

A múltkor mi is ezzel foglalkoztunk (apum kárpitos... is volt :) ), legyártottunk 4 darabot, abból egy került azén autómba, és miután a haverok meglátták, elkunyerálták a tartalék 3at! :lol: :D

Mivel húzzátok össze a tetején? :D Mi műanyag gyorskötözövel (amilyen a dísztárcsáknál használatos) tettük fel, még bírja. :)

Most csak egy darab készült....pöpec marhabőr :D

Gyárilag és blinderrel volt összehúzva most is azt kap :D

Jövő héten rádumálom az öreget a kézifékére is.... :D

Link to comment
Megosztás:

Most csak egy darab készült....pöpec marhabőr :)

Gyárilag és blinderrel volt összehúzva most is azt kap :)

Jövő héten rádumálom az öreget a kézifékére is.... :D

Hja, mi is csináltuk azt is, de sajna arra már csak használt marhabőr jutott... feláldoztunk 1 kabátot :D :D

Tesó Octaviája, én Fábiám és Astrám is kapott belőle váltó és kézifékszoknyát is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.