Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom mennyibe kerül, de szerintem semmiképp nem ér 6000Ft. A Chromedesign csinál műanyagkrómozást, és igazából nem is krómozás, hanem króm hatású festék :D

Nem is értelek, komolyan. Azt mondod nem ér 6eft, utána meg ajánlasz egy olyan oldalt, ahol ezt lehet olvasni:

- Autó kilincs belső /db: 2.500 Ft

Most akkor lehet szidni, hogy megint kötekszem... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ez ér egyáltalán valamit a vadak ellen?? :)

A Pandára tettünk 1 párat, addig nem jött elé semmi, 1x mosáskor letörtem a szivaccsal és leszedtem mindkettőt, azóta észnél kell lenni :D nem lehet száguldozni.. :) :D

Itt minden 4ik autó F Astra vagy III Golf. Annyit behordtak tavaj mint a k****élet. :D

Most is hordják, minden nap legalább 6-8 tréler szaladgál a 42-esen a sok lehasznált törött retekkel.. :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Zsoltoknak meg sok boldog névnapot! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem semmit. Valami ultrahangot magyaráznak, hogy 60-felett az hallatszik belőle, és a vadakat riasztja, szerintem max. a denevérek potyognak le tőle. :)

nekem is van kocsin de nekem a lökhárítóba a rendszám alatt valahol ott ahol a vontatócsatlakozó van. Amúgy én is Zotya véleményén vagyok, szerintem se ér sokat én pl. elütöttem vele egy nyulat :D :D és persze 60 nál gyorsabban mentem :) :D

Link to comment
Megosztás:

nekem is van kocsin de nekem a lökhárítóba a rendszám alatt valahol ott ahol a vontatócsatlakozó van. Amúgy én is Zotya véleményén vagyok, szerintem se ér sokat én pl. elütöttem vele egy nyulat :D :D és persze 60 nál gyorsabban mentem :) :D

Annyit ér mint puskagolyónak az integetés. :)

Link to comment
Megosztás:

nekem is van kocsin de nekem a lökhárítóba a rendszám alatt valahol ott ahol a vontatócsatlakozó van. Amúgy én is Zotya véleményén vagyok, szerintem se ér sokat én pl. elütöttem vele egy nyulat :D :D és persze 60 nál gyorsabban mentem :) :lol:

Persze, mert megijedt a nyúl attól a fülsiketitő zajtól és a kocsi elé szaladt. :)

Hogyan bizonyitható be, hogy működik? Még ha ki is adja azt a hangot ami akár még valóban zavarja is az állatokat akkor is ha nincs a kocsin és elcsapsz egy őzet akkor szivás, de ha rajta van és látod az őzet az út szélén akkor mered nyomni neki mert "a kütyü úgyis elriassza"? - nem hinném, ugyanúgy eléd is ugorhat "ijedtében". Szerintem egy nagy hülyeség, pénzcsalás az egész. :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, mert megijedt a nyúl attól a fülsiketitő zajtól és a kocsi elé szaladt. :)

Hogyan bizonyitható be, hogy működik? Még ha ki is adja azt a hangot ami akár még valóban zavarja is az állatokat akkor is ha nincs a kocsin és elcsapsz egy őzet akkor szivás, de ha rajta van és látod az őzet az út szélén akkor mered nyomni neki mert "a kütyü úgyis elriassza"? - nem hinném, ugyanúgy eléd is ugorhat "ijedtében". Szerintem egy nagy hülyeség, pénzcsalás az egész. :D

pontosan így gondolom én is...(amúgy ajándékba kaptam :D :) )

Link to comment
Megosztás:

Persze, mert megijedt a nyúl attól a fülsiketitő zajtól és a kocsi elé szaladt. :D

Hogyan bizonyitható be, hogy működik? Még ha ki is adja azt a hangot ami akár még valóban zavarja is az állatokat akkor is ha nincs a kocsin és elcsapsz egy őzet akkor szivás, de ha rajta van és látod az őzet az út szélén akkor mered nyomni neki mert "a kütyü úgyis elriassza"? - nem hinném, ugyanúgy eléd is ugorhat "ijedtében". Szerintem egy nagy hülyeség, pénzcsalás az egész. :lol:

Rémlik, hogy a postásoknál is volt ilyen próbálkozás, kaptak valami sípot, amit mi nem hallunk, de a kutyákat elriasztja. Lehet egy-két szétharapott naci bánta a túl nagy önbizalmat amibe a síp ringatta a kézbesítőt. :D Egyszer én is voltam önjelölt postás, rossz helyre jött a levél, á mondom két utca, elviszem én. Kutyától sohase féltem mentem be nyugodtan, a sarkon kibukkan egy burjúnyí kutyafej, velem egy magasságban. :) Mondom biztos lépcsőn áll, semmi gond. Nem állt lépcsőn. :) Végülis nem bántott, csak amikor feltette a mancsát a vállamra rogyadoztak a lábai, és milyen büdös lehellete volt. :D Mondtam már hogy tegnak a Pezóból hazafele majdnem elütöttem egy birkát? Itt kódorgott a faluba egy darabig követtem is. Valahonnan elcsatangolt.

Link to comment
Megosztás:

Rémlik, hogy a postásoknál is volt ilyen próbálkozás, kaptak valami sípot, amit mi nem hallunk, de a kutyákat elriasztja. Lehet egy-két szétharapott naci bánta a túl nagy önbizalmat amibe a síp ringatta a kézbesítőt. :D Egyszer én is voltam önjelölt postás, rossz helyre jött a levél, á mondom két utca, elviszem én. Kutyától sohase féltem mentem be nyugodtan, a sarkon kibukkan egy burjúnyí kutyafej, velem egy magasságban. :) Mondom biztos lépcsőn áll, semmi gond. Nem állt lépcsőn. :) Végülis nem bántott, csak amikor feltette a mancsát a vállamra rogyadoztak a lábai, és milyen büdös lehellete volt. :D Mondtam már hogy tegnak a Pezóból hazafele majdnem elütöttem egy birkát? Itt kódorgott a faluba egy darabig követtem is. Valahonnan elcsatangolt.

biztos tetszettél neki... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.