Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Annyi az egész, hogy kiveszed a kezdőpöcköt, és megnézed honnan indul a mutató. A többi ugye meg olyan tengelyen van, hogy csak egyféleképpen lehet feltenni.

Miután szétszedtem megint, rájöttem.A saabé kerek likú, ugyh felejtős a projekt. Vagyis van eladó mutatóm, ha akar vele valaki játszadozni. :)

Link to comment
Megosztás:

Még adós vagyok a lambda-szondás képekkel, megígértem, hogy felteszem, de itt Bp-en maradt a fényképező adatkábele. Tehát a 6100Ft-os szonda doboza, valamint a régi darab a fotókon.

Ma volt az új szondával az első rendes utam ahogy jöttem fel Bp-re, és elmondhatom, abszolút pozitív a véleményem, az autó rugalmasabb, kellemesebben megy, érezhetően jobb mint annak előtte.

74120123.jpg

74120122.jpg

Link to comment
Megosztás:

Majd megálmodom még. :D

Csak aztán nehogy rémálmod legyen! :D

Még adós vagyok a lambda-szondás képekkel, megígértem, hogy felteszem, de itt Bp-en maradt a fényképező adatkábele. Tehát a 6100Ft-os szonda doboza, valamint a régi darab a fotókon.

Ma volt az új szondával az első rendes utam ahogy jöttem fel Bp-re, és elmondhatom, abszolút pozitív a véleményem, az autó rugalmasabb, kellemesebben megy, érezhetően jobb mint annak előtte.

http://img7.tar.hu/invictus/img/74120123.jpg

http://img7.tar.hu/invictus/img/74120122.jpg

Hmmm...6100-volt a gyári szonda? Ki lehet ezt mérni, hogy jól működik-e? :)

Még 9. :)

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Gyorsan offoljunk össze még 10ezret és akkor 12345 lesz :lol:

Én nem offolok, tartamas beszélgetést folytatok a cartársakkal.

;) Még 5. ;)

Mivvaaan? :) Nah szú... linkelj egy képet az autódról, mert már meg se ismerném ha jönne szembe. :D Nah jó... azé' de. Elég feltűnő hogy 4 vonatkerék szorult be alá :D

Nézegetik a rendőrök: nézd már milyen szép kocsi! De hgy a túróba ugrott le a sinről?! :D :D

;) :D :D

Úristen

Uncsi! ;) Nekem is lesz, csak lenne már mire kirakni. Kedd reggel odavittem a szerelő elé ahogy kérte, este még ugyanúgy állt ott az utcán. Ha penteken áll neki, miért nem akkorra kérte!? :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem offolok, tartamas beszélgetést folytatok a cartársakkal.

:D Még 5. :lol:

Nézegetik a rendőrök: nézd már milyen szép kocsi! De hgy a túróba ugrott le a sinről?! :) :D

Uncsi! :D Nekem is lesz, csak lenne már mire kirakni. Kedd reggel odavittem a szerelő elé ahogy kérte, este még ugyanúgy állt ott az utcán. Ha penteken áll neki, miért nem akkorra kérte!? :)

Mert így kérhet érte tárolási költséget is :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.