Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A következő beruházás egy állítható intervallumos ablaktörlő kapcsoló lesz (vectra?) nem kicsit idegesítő amikor a szakasztörléssel, lócitromot sem látok, a lassú sebességgel meg ott berreg az orrom előtt . :) Ez az?

Neked ilyen kell. B Omega Caravanból, relét ne feledd hozzá.

http://www.vatera.hu/opel_omega_b_kombi_ab..._165857198.html

Ez pont jó, mert nem BC-s.

39280603.jpg

Link to comment
Megosztás:

A következő beruházás egy állítható intervallumos ablaktörlő kapcsoló lesz (vectra?) nem kicsit idegesítő amikor a szakasztörléssel, lócitromot sem látok, a lassú sebességgel meg ott berreg az orrom előtt . :) Ez az?

Intervallumos kapcsoló omegába van B omega? Amugy nekem is az hiányzik most már mivel sedanos bc-s karom van igy BELE KÉNYSZERÍTETT az oemga karba:D Amit linkeltél az nem az:D

Link to comment
Megosztás:

:) :D :D Szagemberek.

Ez amúgy a taníthatós időintervallumos ablaktörlőnek a kapcsolója?

Egyébként meg nem feltétlenül szükséges, hogy mindenképp omega caravanból való legyen a kapcsoló. A sedanos is jó és ki buherálással jó lesz caravanba is. :)

Floodmaster900 megérkezett :D

Am jól látod, hogy ez egy tempomatos indexkar. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen szerszám kell hozzá a csillagcsavarhúzón, egy késen, egy öngyújtón és egy torx kulcson kívül? :)

azért egy forrasztó nem árt még hozzá :)

Day GYIK leírása alapján bárki megcsinálja. Tökjó írás. :D

csak még az nem teljes

és én még mindig diny mester árait tartom legjobbnak: kijelző cc tartály csatik bajuszkar 11ért postával. :D

Link to comment
Megosztás:

Pakolásztam a pincében, és találtam egy napelemes kerti lámpát, meg egy fél elemlámpát, összeraktam a kettőt, tök jó, csak most nem tudom mit kezdjek vele :) :

335008.jpg

Végülis ha kiteszem az ablakba töltődik, aztán ha gondolok egyet akkor tudok a paplan alatt könyvet olvasni. :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnapi nap carstylingos csodája.

User kérdez:

Másik user válaszol és megoldja a rejtélyt.

:) :) :D :D :D

Juuuuuuuuuj. LOOOL :lol: :D :D

Szolj már neki, hogy ezesetben nem csak hengerfejet kell cserélni, hanem féltengely, lökös, fényszórók meg ami van fölös nálad a gariban adjad el :D

Link to comment
Megosztás:

Estét. Szerintetek be merjek vállalni egy kb 200 kmes utat hátsó kipuffdob nélkül? Azon felül hogy sportos hangja van csinálna valamit a motorral?

Nem lesz gond. Nekem is kellett már így közlekednem. Annyi, hogy 10 perc monoton haladás után elkezd fájni vagy a fejed vagy a gyomrod ugyanúgy ahogy egy sportdobtól.

Link to comment
Megosztás:

A következő beruházás egy állítható intervallumos ablaktörlő kapcsoló lesz (vectra?) nem kicsit idegesítő amikor a szakasztörléssel, lócitromot sem látok, a lassú sebességgel meg ott berreg az orrom előtt . :) Ez az?

Egy ilyet én is el tudnék viselni. Ráadásul a Tescós gumibetéttel feljavított ablaktörlőlapátok nagyon zajosak. (de legalább elég szépen törölnek egyelőre) Igazából már inkább olyan műanyagos jellegű a törlőgumi mintsem az a jó puha kaucsuk. Emiatt amikor irányváltásnál átbillen az egyik oldaláról a másikra, elég hangosan kattan. Puha gumis lapátot kell ezek szerint vennem legközelebb.

Link to comment
Megosztás:

Estét. Szerintetek be merjek vállalni egy kb 200 kmes utat hátsó kipuffdob nélkül? Azon felül hogy sportos hangja van csinálna valamit a motorral?

őőő... szerintem nem. Bár mondjuk ha a lambda emiatt hülyeséget mér, akkor zabál majd mint atom, de ez már a "mivan ha előfordul az ami akár elképzelhető hogy lehetséges" kategória, és az is paranoiával vegyítve :D :) :)

(a fejed úgyis hamarabb fájdul meg, mint hogy azon gondolkozz hogy lesz -e baja, aztán már nem fog érdekelni)

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz gond. Nekem is kellett már így közlekednem. Annyi, hogy 10 perc monoton haladás után elkezd fájni vagy a fejed vagy a gyomrod ugyanúgy ahogy egy sportdobtól.

Szóval akkor no problem, csak minnél előbb csináltassam meg, mert azért jobb a nesztelen astra. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz gond. Nekem is kellett már így közlekednem. Annyi, hogy 10 perc monoton haladás után elkezd fájni vagy a fejed vagy a gyomrod ugyanúgy ahogy egy sportdobtól.

Tudtuk eddig is, hogy puding vagy.

őőő... szerintem nem. Bár mondjuk ha a lambda emiatt hülyeséget mér, akkor zabál majd mint atom, de ez már a "mivan ha előfordul az ami akár elképzelhető hogy lehetséges" :)

Van elképzelésed merre van a lambda? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.