Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kicsit izmosnak találom a 450 darab ezrest érte :) Mégis csak majdnem 20éves :D

Izmos igen meg hirdetve is van meg nem is...

Az a baj hogy kiteszed 400-ra azt idejönnek 200-al hogy most viszem kp-ért azonnal!!!

;) És az utcában ezt melyik autóra gondoltad???

Link to comment
Megosztás:

Izmos igen meg hirdetve is van meg nem is...

Az a baj hogy kiteszed 400-ra azt idejönnek 200-al hogy most viszem kp-ért azonnal!!!

:) És az utcában ezt melyik autóra gondoltad???

U.i.: De ha abból indulunk ki hogy van azért fent 92-es 116 lovas 650 ért ,hát öhöm...

Link to comment
Megosztás:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/02/52..._1211282420.jpg

Maradjunk annyiban, hogy inkább adnék 650et Gergő autójáért, mint a tiedért 400at. :D

Nem erre gondoltam! Nem tom,hogy hogyan tudok linket berakni... Azon nincsen semmi extra,sima eredeti fényezés,semmi különleges felni ...

Ezen nem veszünk össze!!! De azért azt is beláthatod,hogy mikor az 1.6 os Astrák 330-300,akkor azért 150 lovasat ne adjunk már 350-300-ért,még ha régi is... Mert az utóbbi fél évben csak amit ráköltöttem volt lazán 2 kiló szerintem és még nincs is valami hüde szííp fényezése, se króm felni... ;)

-képpel nem idézünk,helyesírásért nem szólok mégegyszer,utolsó figyelmeztetés :) - ®j0hnny

Link to comment
Megosztás:

Nem erre gondoltam! Nem tom hogy hogyan tudok linket berakni... Azon nincsen semmi extra sima eredeti fényezés semmi különleges felni ...

Ezen nem veszünk össze!!! De azért azt is beláthatod hogy mikor az 1.6 os Astrák 330 meg 300 akkor azért 150 lovasat ne adjunk már 350-ért meg 300-ért mégha régi is... Mert az utobbi fél évben csak amit ráköltöttem volt lazán 2 kilo szerintem és még nincs is valami hüde szííp fényezése, se króm felni... :)

Ne idézz képpel. Igazad van, ezen nem veszünk össze. Viszont ez nem változtat azon a tényen hogy 4-500e ftnál nem igazán érnek többet ezek a kocsik...

Link to comment
Megosztás:

Ne idézz képpel. Igazad van, ezen nem veszünk össze. Viszont ez nem változtat azon a tényen hogy 4-500e ftnál nem igazán érnek többet ezek a kocsik...

Ok, ok.Nem is kérek annyit érte, de azért a 300 vagy a 350 az nagyon karcsú lenne érte.Ebből meg lehet még alkudni.

Link to comment
Megosztás:

Ok, ok.Nem is kérek annyit érte, de azért a 300 vagy a 350 az nagyon karcsú lenne érte.Ebből meg lehet még alkudni.

a tied simán ér 450-500-at :P (de komolyan, még én sem adnám oda a dieselem 450-nél alább. ;) Akkor inkább megmarad az is! ;) )

főleg ha ez 1.190.000-et

Ebből aztán lehet alkudni... :) :D ;)

Te erre gondoltál nem?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra F vasarlas elott allok, es eleg oka elado kocsit neztem mar meg es feltunt, hogy '98, '99 es ferdehatu kocsiknal is regi tipusu csmoagtarto van, az a fajta ahol nincs az a fekete muanyag csik a redszmtablanal, es a kormany is az a regi 2 kullos van rajta ez mitol van, hazudik a hirdeto a kocsi korarol vagy ha nem akkor nekem ugy tunik mintha ossze vissza gyartottak volna oket es igy most kicsit elbizonytalanodtam, hogy mit is keressek mire figyeljek oda. Tudnatok errol irni valamit...? Ahogy olvastam '94 ben volt egy rancfelvarras, valtozott tobbek kozott a kormany es a csomagtartoteo is, de akkor miert raktak egy '98 as astrara regit???

Koszonom!

Link to comment
Megosztás:

Valakinek SE cuccok? :)

Hazafelé megszomjazott a lovam. Gondoltam a madaras tacskonál megitatom. A fordulósávban bevágtam egy szutyuki elé, kicsit a szívére vehette, mert nem szállt ki a hátsómból. A 180 fokos visszafordítónál visszatoltam kettesbe, majd kis fröcsivel bementem 50-nel. A bádogbili megpróbált követni, kis híján a padkán végezte, alig bírta megfogni. Igaz, hogy átrendeződtek a cuccok a csomitartóban, de a Falkenek meg se nyikkantak. A körforgóba már nem próbálkozott.... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra F vasarlas elott allok, es eleg oka elado kocsit neztem mar meg es feltunt, hogy '98, '99 es ferdehatu kocsiknal is regi tipusu csmoagtarto van, az a fajta ahol nincs az a fekete muanyag csik a redszmtablanal, es a kormany is az a regi 2 kullos van rajta ez mitol van, hazudik a hirdeto a kocsi korarol vagy ha nem akkor nekem ugy tunik mintha ossze vissza gyartottak volna oket es igy most kicsit elbizonytalanodtam, hogy mit is keressek mire figyeljek oda. Tudnatok errol irni valamit...? Ahogy olvastam '94 ben volt egy rancfelvarras, valtozott tobbek kozott a kormany es a csomagtartoteo is, de akkor miert raktak egy '98 as astrara regit???

Koszonom!

Nem hazudik a hirdető, (vagyis láttunk már ilyet) viszont a 98utáni astrák már lengyelbe készültek, és azokra régi lökös, régi kormány, régi ajtó került. Gyikben van vmi leírás erről asszem.

Link to comment
Megosztás:

Valakinek SE cuccok? :)

Hazafelé megszomjazott a lovam. Gondoltam a madaras tacskonál megitatom. A fordulósávban bevágtam egy szutyuki elé, kicsit a szívére vehette, mert nem szállt ki a hátsómból. A 180 fokos visszafordítónál visszatoltam kettesbe, majd kis fröcsivel bementem 50-nel. A bádogbili megpróbált követni, kis híján a padkán végezte, alig bírta megfogni. Igaz, hogy átrendeződtek a cuccok a csomitartóban, de a Falkenek meg se nyikkantak. A körforgóba már nem próbálkozott.... :D

Ezt inkább ne is emlegesd, mert már ülést kell cseréljek. ;) 180fokos visszafordulás, 3sávon 40el...majdnem átestem anyós helyére, pedig be voltam kötve. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra F vasarlas elott allok, es eleg oka elado kocsit neztem mar meg es feltunt, hogy '98, '99 es ferdehatu kocsiknal is regi tipusu csmoagtarto van, az a fajta ahol nincs az a fekete muanyag csik a redszmtablanal, es a kormany is az a regi 2 kullos van rajta ez mitol van, hazudik a hirdeto a kocsi korarol vagy ha nem akkor nekem ugy tunik mintha ossze vissza gyartottak volna oket es igy most kicsit elbizonytalanodtam, hogy mit is keressek mire figyeljek oda. Tudnatok errol irni valamit...? Ahogy olvastam '94 ben volt egy rancfelvarras, valtozott tobbek kozott a kormany es a csomagtartoteo is, de akkor miert raktak egy '98 as astrara regit???

Koszonom!

Ezek a "plusz" műanyagok sok esetben nem korhoz, hanem felszereltséghez tartoztak szerintem. Ráadásul ennyi idős autóknál már elég nehéz ezek alapján azonosítani mert lehet hogy törött volt és bontottban "ilyen vót" alapon ment föl. Amúgy a GyIK-ban elég részletes leírást találsz a facelift-el történt változásokról. (kilincsek, díszlécek, tükrök, lámpák stbstb)

Link to comment
Megosztás:

Ezt inkább ne is emlegesd, mert már ülést kell cseréljek. :D 180fokos visszafordulás, 3sávon 40el...majdnem átestem anyós helyére, pedig be voltam kötve. ;)

El tudom képzelni a tied mit művel ilyen kanyarban. Nem mondom kapaszkodtam a kormányba én is, hogy ne az ajtó tartsa vissza a mázsámat :)

Link to comment
Megosztás:

El tudom képzelni a tied mit művel ilyen kanyarban. Nem mondom kapaszkodtam a kormányba én is, hogy ne az ajtó tartsa vissza a mázsámat :)

Én is meglepődtem a téliek után hogy milyen az ha valami tapad :D de ezekkel az ülésekkel már nem borulok ki az ablakon ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra F vasarlas elott allok, es eleg oka elado kocsit neztem mar meg es feltunt, hogy '98, '99 es ferdehatu kocsiknal is regi tipusu csmoagtarto van, az a fajta ahol nincs az a fekete muanyag csik a redszmtablanal, es a kormany is az a regi 2 kullos van rajta ez mitol van, hazudik a hirdeto a kocsi korarol vagy ha nem akkor nekem ugy tunik mintha ossze vissza gyartottak volna oket es igy most kicsit elbizonytalanodtam, hogy mit is keressek mire figyeljek oda. Tudnatok errol irni valamit...? Ahogy olvastam '94 ben volt egy rancfelvarras, valtozott tobbek kozott a kormany es a csomagtartoteo is, de akkor miert raktak egy '98 as astrara regit???

Koszonom!

Nekem 2000-es évjáratú ferdehátú van, műanyag nélküli csomagtérajtóval, és 4 küllős légzsákos kormánnyal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.