Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ugye az első 3 mérésnél, még egyoldalra húztaka fékek, csak most a viszgabázison fogott keresztben. Amúgy miért nem vettem egyből főfékhengert? Biztos aranyból van. :D

Bazz... hát ez tényleg nagyon drága. Így már érthető, de mi van ha a szerelő is ezzel kezdi? Igaz eladhatod a hegesztőt abból futja és már úgy is megcsináltad a padlólemezt :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg csak az új alkatrészek felelnek meg? 5e ftért sztem utánad dobják a 22est....

Igaz, de ennyi erőből fel is lehet újjítani, a bontott honna tudjam, hogy jobb-e az enyémnél?

Bazz... hát ez tényleg nagyon drága. Így már érthető, de mi van ha a szerelő is ezzel kezdi? Igaz eladhatod a hegesztőt abból futja és már úgy is megcsináltad a padlólemezt :D

Nna voltam a szerelőnél, elsorolt egy csomó hibalehetőséget, az mind volt már cserélve/javítva. A főfékhengerre azt mondta nem játszik bele, nézegette az eredményeket, azt mondta levegő lehet még a rendszerben, 6-után menjek vissze légtelenítőnk mégegyszer. Elsőre azt mondta a csúszka, vagy a betétek szorulnak mondtam neki azok a részek szinte fel lettek polírozva, annyira kitakarítottam őket. Hát majd meglátjuk. :) Megpróbálom rádumálni, hogy vigye el ő műszakira, mert holnap már Szlovákiában dolgozunk, nem tudok mégegy szabit kérni.

Link to comment
Megosztás:

Igaz, de ennyi erőből fel is lehet újjítani, a bontott honna tudjam, hogy jobb-e az enyémnél?

Nna voltam a szerelőnél, elsorolt egy csomó hibalehetőséget, az mind volt már cserélve/javítva. A főfékhengerre azt mondta nem játszik bele, nézegette az eredményeket, azt mondta levegő lehet még a rendszerben, 6-után menjek vissze légtelenítőnk mégegyszer. Elsőre azt mondta a csúszka, vagy a betétek szorulnak mondtam neki azok a részek szinte fel lettek polírozva, annyira kitakarítottam őket. Hát majd meglátjuk. :lol: Megpróbálom rádumálni, hogy vigye el ő műszakira, mert holnap már Szlovákiában dolgozunk, nem tudok mégegy szabit kérni.

:) :D ;) ;) :P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

:) :D ;) ;) :P ;) ;)

Min csodálkozol? Adva van egy gyakorlatilag új fékrendszer, nincs benne 2-3 ezer kilóméter, szétszedve, kitakarítva, légtelenítve, és nem jó. Az én tudományom eddíg terjed, hiába szedem szétt még 100X-is nem tudok mit csinálni vele. Ez az ürge a céges kocsit szokta javítani, ismerem is, a szemközti utcában lakik. Ha valamit nem tudok megcsinálni, hát nem tudom, hiába erőlködök. Ez van. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet csak nem jól légtelenítesz? Vagy asszony nem jó nyomta a pedált vagy felengedte mielőtt lezártad volna a légtelenítőcsavart?

Nem tudom, lehet, most hagytam ott a szerelőnél. :) Inkább hagytam volna ott a bal golyóm. ;) :P Azt mondja szerinte hátul csak állítani kell a ricnin, azt rosszul lőhettem be, alül összecseréli a pofákat, meg légtelenítt mégegyszer. Holnap megnézi , meg el is viszi műszakira. Nem tudom, hogy alszok éjjel, üres a beálló, a pótkulcsot szorongatom most is. :D

rendben csak gondoltam hátha lehet rajta módosítani valamit ;)

Nem lehet, ha megnézed oldalról az ajtót, nincs hova menni az üvegnek, van ott egy ív a hátsó kerék miatt.

Link to comment
Megosztás:

Ettem nemrég :) Viszont hallottam hogy volt valami problémád az autóval, rángatás-döcögés, mi volt hogy?

alapjárati egyenetlenség

aksicsere meleg idő sok javulást hozott, fel se tünik, de szerintem a szenesedett gyujtáselosztócsere sok javulást hoz még majd :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, lehet, most hagytam ott a szerelőnél. :) Inkább hagytam volna ott a bal golyóm. ;) :P Azt mondja szerinte hátul csak állítani kell a ricnin, azt rosszul lőhettem be, alül összecseréli a pofákat, meg légtelenítt mégegyszer. Holnap megnézi , meg el is viszi műszakira. Nem tudom, hogy alszok éjjel, üres a beálló, a pótkulcsot szorongatom most is. :D

Nem lehet, ha megnézed oldalról az ajtót, nincs hova menni az üvegnek, van ott egy ív a hátsó kerék miatt.

Ez eszembe se jutott hogy nincs elég hely az üvegnek ;)

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit :P Nekem körbe van fóliázva teljesen. Muszáj volt felkészülnöm belőle :) Műszakira a két első üveget kicserélem. Amúgy a teljes szabályzat paragrafusokra lebontva ki van nyomtatva és mindig bent van a kesztyűtartóba. Idáig 3-szor kóstoltak meg a rendőrök a fólia miatt, mind a 3-szor megmutattam neki a papírokat....Mind a 3-szor mondták, hogy jó jó további jó utat! :D Persze egyszer úgyis belefutok egy izgága buzgómócsingba, és akkor szívok mint a torkosborz :lol:

Nem a zsernyákokkal van a gond hanem úgy hívják: "NKH" :P :lol:

De ez télleg erősen hajaz Rossy avatarjára :D

Meg erősen gyanús hogy a hely is stimmel ;)

Még a rendszám is.. ;)

rendben csak gondoltam hátha lehet rajta módosítani valamit ;)

Flexxel ablakmagasságig tudod vágni de csak ügyesen mert beködöl.. B) :o :P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.