Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

neked honnan van ez a táblázat? én akárhogy kerestem utoljára 2009 május 2.án változtattak ezen... miszerint 50 helyett 64el lehet menni, 65nél már 30ropi minusz

Én is láttam valahol a 2010-eset. A ketyeréjük hibahatárát nézik hozzá egyedül, az 4-5 km/óra szerintük. Így 54-re már életfogytiglani fejbelövés a helyszínen... :)

Link to comment
Megosztás:

Fóliáztatni szeretném az autót! Tudom, hogy lerágott csont, de ahogy visszaolvasgattam az jött le, hogy a "B" oszloptól hátrafelé azt teszek fel amit akarok, de mi a helyzet elöl? Az első szélvédő alapból csíkos, de mit rakathatok fel az első ablakokra amivel nem piszkál a yard és műszakin is simán átmegy? Eddig a legjobb ajánlat 26.000 Huf körbe (első szélvédő nélkül) 7 év garival, műbizivel.

Link to comment
Megosztás:

Fóliáztatni szeretném az autót! Tudom, hogy lerágott csont, de ahogy visszaolvasgattam az jött le, hogy a "B" oszloptól hátrafelé azt teszek fel amit akarok, de mi a helyzet elöl? Az első szélvédő alapból csíkos, de mit rakathatok fel az első ablakokra amivel nem piszkál a yard és műszakin is simán átmegy? Eddig a legjobb ajánlat 26.000 Huf körbe (első szélvédő nélkül) 7 év garival, műbizivel.

Elsőkre elvileg nem szabad 70 vagy 75% áteresztőnél kisebbet. És elvileg a gyári ablakba is bele van már ütve a 70%. Szóval szerintem oda mindenképp színtelen, hővédő mehet, azt nem szúrják ki, mégis ellátja a célját.

Link to comment
Megosztás:

Fóliáztatni szeretném az autót! Tudom, hogy lerágott csont, de ahogy visszaolvasgattam az jött le, hogy a "B" oszloptól hátrafelé azt teszek fel amit akarok, de mi a helyzet elöl? Az első szélvédő alapból csíkos, de mit rakathatok fel az első ablakokra amivel nem piszkál a yard és műszakin is simán átmegy? Eddig a legjobb ajánlat 26.000 Huf körbe (első szélvédő nélkül) 7 év garival, műbizivel.

én is éppen most csináltam meg én előre nem tettem de a szabály valóban korlátozza a fény áteresztőképességet előre, a csomagtérre ajánlatos haláványabbat tetetni én azt tettem rá, a pótféklámpát éppen ezért nem vágattam ki egyrészt nem is szép és ezzel a fóliával simán átlátszik ha a fékre lépek. nekem amúgy a csomagtér a hátsó ajtók meg az elsőre a csík 22 000 volt :) (hővédős)

Link to comment
Megosztás:

Untam nézni a dzsuvás motort, és mivel máshogy nem fértem hozzá, hát levettem egy-két dolgot mosogatni:

Előtte:

332533.jpg

Utánna:

332534.jpg

Brigéciól+ hideg zsíroldó+ benzin.

A második képen bekarikáztam egy rugós stiftet, ami sehogy nem akar kijönni. Egy robbantott ábrán úgy látta, csak ki kell húzni, de meg sem mozdul. Kivette ezt már valaki? Nem ártana megkennem a forgó-mozgó részt alatta. Közben sikeresen megfejeltem a bölcsőt, most van egy szép púp a fejemen. :)

Link to comment
Megosztás:

Én is láttam valahol a 2010-eset. A ketyeréjük hibahatárát nézik hozzá egyedül, az 4-5 km/óra szerintük. Így 54-re már életfogytiglani fejbelövés a helyszínen... :)

Nah kicsit utánnanéztem a dolgoknak:

Akár 4 km/órás sebességtúllépés esetén is kiszabható helyszíni bírság! (2009. május 12.-ei cikk)

Gyorshajtás miatti bírság kiszabásának elve 2009 május 1-től (2009. április 04.-ei cikk)

Ezek vannak érvényben.

Tehát jól mondtátok: Helyszíni bírságot kiszabhatnak, ha csak 4 km/h-val lépted is túl a megengedett sebességhatárt!

Nállunk a rendőrök ezzel nem foglalkoznak (szerencsére :D ). Megkérdeztem volt osztálytársaimat, akik most rendőrök, és azt mondták, minden autónak csal ennyit a km órája, és ez elég igazságtalan lenne az autósokkal szemben... de 65-től kíméletlenek... ;)

Link to comment
Megosztás:

Elsőkre elvileg nem szabad 70 vagy 75% áteresztőnél kisebbet. És elvileg a gyári ablakba is bele van már ütve a 70%. Szóval szerintem oda mindenképp színtelen, hővédő mehet, azt nem szúrják ki, mégis ellátja a célját.

Erre gondoltam én is, de van értelme csak a hővédelem miatt felrakni az átlátszót?

én is éppen most csináltam meg én előre nem tettem de a szabály valóban korlátozza a fény áteresztőképességet előre, a csomagtérre ajánlatos haláványabbat tetetni én azt tettem rá, a pótféklámpát éppen ezért nem vágattam ki egyrészt nem is szép és ezzel a fóliával simán átlátszik ha a fékre lépek. nekem amúgy a csomagtér a hátsó ajtók meg az elsőre a csík 22 000 volt :) (hővédős)

Nekem caravanom van, akkor egész jó az ár, ha azt veszem, hogy körbefóliázzák 26-ért. (náluk a csík 3000)

Fólia: 99% UV A-B védelem, 45 %-os hővédelem, színárnyalat nem befolyásolja az árat...

Link to comment
Megosztás:

Untam nézni a dzsuvás motort, és mivel máshogy nem fértem hozzá, hát levettem egy-két dolgot mosogatni:

Előtte:

http://kep.psharing.com/332533.jpg

Utánna:

http://kep.psharing.com/332534.jpg

Brigéciól+ hideg zsíroldó+ benzin.

A második képen bekarikáztam egy rugós stiftet, ami sehogy nem akar kijönni. Egy robbantott ábrán úgy látta, csak ki kell húzni, de meg sem mozdul. Kivette ezt már valaki? Nem ártana megkennem a forgó-mozgó részt alatta. Közben sikeresen megfejeltem a bölcsőt, most van egy szép púp a fejemen. :D

Látom neked muszáj mindent szétszedned.....Legalább megtámasztottad valamivel a mocit, míg kiberhelted a bakot?

Különben tényleg szép tiszta lett. Ha már ott jártál kikaphattad volna a váltót is elmosogatni..... ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Fóliáztatni szeretném az autót! Tudom, hogy lerágott csont, de ahogy visszaolvasgattam az jött le, hogy a "B" oszloptól hátrafelé azt teszek fel amit akarok, de mi a helyzet elöl? Az első szélvédő alapból csíkos, de mit rakathatok fel az első ablakokra amivel nem piszkál a yard és műszakin is simán átmegy? Eddig a legjobb ajánlat 26.000 Huf körbe (első szélvédő nélkül) 7 év garival, műbizivel.

A legegyszerűbb, ha megkérdezed azt aki majd fóliázza a kocsit. Ő tudni fogja melyik mehet fel :)

Link to comment
Megosztás:

A legegyszerűbb, ha megkérdezed azt aki majd fóliázza a kocsit. Ő tudni fogja melyik mehet fel :)

Csakhogy ő elakarja adni, ezért tojik rá, hogy én a vizsgabázison vagy a rendőr jelenlétében kapargathatom a fóliát.

Ezért kérdeztem inkább itt meg :D

Link to comment
Megosztás:

A legegyszerűbb, ha megkérdezed azt aki majd fóliázza a kocsit. Ő tudni fogja melyik mehet fel :D

Nem törvényszerű, hogy amit valaki csinál, azért csinálja, mert ért is hozzá és tudja a szabályokat. :)

Ezért:

Csakhogy ő elakarja adni, ezért tojik rá, hogy én a vizsgabázison vagy a rendőr jelenlétében kapargathatom a fóliát.

Ezért kérdeztem inkább itt meg ;)

Link to comment
Megosztás:

A-a csak anyi hogy A, a másik oldalon meg hogy B.

100-as V-Powert használok mindíg, nem piszkáltam sose de, nem is volt vele gondom. :P

Az első verziós C20XE-k még tudtommal ilyen oktándugósak voltak, később jött a kopogásszenzor. De ennek a motortipusnak nem vagyok nagy ismerője...

Összes egyforma. Legalábbis gyárilag :D A GSI-t kivéve mert azok ki vannak lukadva, de azt leszámítva azok is :)

http://racing-bazar.hu/egyeb/egyeb/opel_logos_parna

kell egy ilyen ;)

A GSi-khez használták fel azokat a motorháztetőket, amik a gyártás során selejtesre sikerültek ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.