Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amúgy ha teljesen fekszik a mutató hány km-t lehet még menni vele szerintetek?-ugye azt nem kell mondani hogy ez a mutató egy katasztrófa ;) sztem :)

Hát papírforma szerint még 100Km-lehet megtenni, ha a benzin lámpa "kigyullad" :D Vagy őőő most ezt nem is tudom pontosan....Még soha nem próbáltam ki ;)

Link to comment
Megosztás:

Dávid

Tudom ajánlani a kábelkötözőt mint disztárcsarőgzítőt, vagy fogot átfurod valahol azt egy laza kis csavar :D

De ha felviszed szerintem kis ivben fogsz repülni a tárcsákkal együtt :)

Kötegelővel ha odafogom akkor már csúnya lesz, és akkor már nekem se fog tetszeni. Ha meg valaki el akarja vinni, egy kötözőt ő is el tud csípni.

Átmenőcsavarra viszont... hogy erre eddig nem gondoltam. Dísztárcsaőrrel feltekerve. Facás lesz. ;)

Igen, anyám is ezt mondta...

Link to comment
Megosztás:

Elmentem motormosásra, az elővizsgán azt mondták, hogy nem kell szimeringet cserélni azonnal, de legalább ne lássák, hogy centis olajsár van a kocsi alján. 1500-ért hirdették, gondoltam ennyi pénzért nem fogok a kocsi alatt fetrengeni, miközben ömlik a nyakamba a brigéciolos trutyi. Mondtam a muksónak fellülről akár el is hagyhatja, mert az tök tiszta , én is le tudtam mosni. Erre előcibáll két rámpát, hogy majd arra feláll a kocsival, és aláveret. ;) Én meg azt hittem lemegy valami aknába, és küldi magasnyomásuval ezerrel. Most nézem, közel sem tiszta a moci, csak jobb lett. Kidobott pénz volt. Ebből is látszik, ha valamit meg akars csinálni rendesen, csináld meg magad. :)

Én amikor elvittem motort cserélni, akkor lemosattam a régit. (Ha már haverságból megcsinálják, legalább nem locsolom őket nyakon egy liter olajjal ha felemelik) A srác akivel telefonon beszéltem, már egy nappal a csere aztmondta hogy ki van cserélve. Egy tiszta motor van az autóban, és egy koszos a tálcán. Mondtam hogy akkor még várok egy kicsit :D

Link to comment
Megosztás:

Elmentem motormosásra, az elővizsgán azt mondták, hogy nem kell szimeringet cserélni azonnal, de legalább ne lássák, hogy centis olajsár van a kocsi alján. 1500-ért hirdették, gondoltam ennyi pénzért nem fogok a kocsi alatt fetrengeni, miközben ömlik a nyakamba a brigéciolos trutyi. Mondtam a muksónak fellülről akár el is hagyhatja, mert az tök tiszta , én is le tudtam mosni. Erre előcibáll két rámpát, hogy majd arra feláll a kocsival, és aláveret. :P Én meg azt hittem lemegy valami aknába, és küldi magasnyomásuval ezerrel. Most nézem, közel sem tiszta a moci, csak jobb lett. Kidobott pénz volt. Ebből is látszik, ha valamit meg akars csinálni rendesen, csináld meg magad. :D

Nekem a kamionmosóban lemosták aknából 1200 Ft-ért ;) ... (Berettyóújfalu Kamionmosó)

1x átmosta, majd priccolgatott valami szert a mocira, aztán adjad neki megint ;) olyan tiszta lett a moci, hogy enni is lehetne rólla, igaz mosta vagy 15-20 percig. ;)

(Sógornak a merci sprinter kiverte az olajat - mert elfelejtette visszacsavarni a betöltőnyílás kupakját ;) - konkrétan úszott a motortér olajjal... kivert vagy 4-5 L olajat 30 km-en :) . Ugyanoda elvitte ő is, és újjávarázsolták a motorteret, a régi rágyógyult olajsár is lejött, szabályosan fényes lett a motor :lol: )

Ha van a közelben kamionmosó, oda vigyétek, mert azoknak erősebb szereik vannak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem kivillanik a lámpusz akkor van mutató szerintnegyed azaz 13 liter a negyed elvileg. szal a negyed és az üres között van pont féluton, akkor a bc még azt irja ki hogy attol függ hogy városban használom-e vagy városon kivül, szal azt irja ki hogy 150 ill 190 km van még hátra nagyjábolmikor azt mutatja hogy még megtehető távolság 0km akkor még egészen pontosan van benne 2 lityo :D De nem szeretem és nem is szoktam kifogyasztani mert félek hogy felveszi a dzsuvát.Bár most teszem bele az adalékot ez nagyon jó cucc.Eddig a lambda szonda érzékelte hogy nincsen Kati és túl dús keveréket diagnosztizált.Miota teszem bele sose gyuladt ki a Csekk-kontrol lámpusz.

Viszont most ki irta az okos computere hogy Bremsbellag pfuu ezt nagyon nem szeretem... ;) fékbetét csere következik... :)

Link to comment
Megosztás:

Nos igen....Majd mindenképp kell mennem hozzád a tükrök miatt! De ha jól emlékszem neked is kell jönnöd hozzám :P

Úgy volt vasárnap megyek, mert vontatnom kelett volna Zircen, de aztá hazavitték a beteget trélerrel. Nem vagy elfelejtve. ;)

Tegnap kanyarodtam volna rá az Etele sztrítre, amikor jött egy pezsgőszínű, GSI-pofájú caravan. Nah mondom némmá' Zoli. Aztán odaért mellém, néztem a 14-es kerekeket alatta... Nem, mégse Zoli ;) :)

Ennél már csak az lett volna jobb, ha odamész, és rácsapsz a kocsi tetejére, hogy szevasz B+, aztán kiszáll egy nálad is nagyobb kopasz csávó. ;)

Nekem kivillanik a lámpusz akkor van mutató szerintnegyed azaz 13 liter a negyed elvileg. szal a negyed és az üres között van pont féluton, akkor a bc még azt irja ki hogy attol függ hogy városban használom-e vagy városon kivül, szal azt irja ki hogy 150 ill 190 km van még hátra nagyjábolmikor azt mutatja hogy még megtehető távolság 0km akkor még egészen pontosan van benne 2 lityo ;) De nem szeretem és nem is szoktam kifogyasztani mert félek hogy felveszi a dzsuvát.Bár most teszem bele az adalékot ez nagyon jó cucc.Eddig a lambda szonda érzékelte hogy nincsen Kati és túl dús keveréket diagnosztizált.Miota teszem bele sose gyuladt ki a Csekk-kontrol lámpusz.

Viszont most ki irta az okos computere hogy Bremsbellag pfuu ezt nagyon nem szeretem... :lol: fékbetét csere következik... :D

Nem tudja felszívni a dzsuvát, mert a pumpa mindíg a tank aljáról sziv, ha lenne benne trutyi már rég felszívta volna. No meg ott vannak a szűrők.

Link to comment
Megosztás:

Úgy volt vasárnap megyek, mert vontatnom kelett volna Zircen, de aztá hazavitték a beteget trélerrel. Nem vagy elfelejtve. ;)

Ennél már csak az lett volna jobb, ha odamész, és rácsapsz a kocsi tetejére, hogy szevasz B+, aztán kiszáll egy nálad is nagyobb kopasz csávó. :D

Nem tudja felszívni a dzsuvát, mert a pumpa mindíg a tank aljáról sziv, ha lenne benne trutyi már rég felszívta volna. No meg ott vannak a szűrők.

Kopasz biztos nem :) Mondom azthittem hogy Zoli, ő meg elég messze van a kopasztól ;)

Link to comment
Megosztás:

Elmentem motormosásra, az elővizsgán azt mondták, hogy nem kell szimeringet cserélni azonnal, de legalább ne lássák, hogy centis olajsár van a kocsi alján. 1500-ért hirdették, gondoltam ennyi pénzért nem fogok a kocsi alatt fetrengeni, miközben ömlik a nyakamba a brigéciolos trutyi. Mondtam a muksónak fellülről akár el is hagyhatja, mert az tök tiszta , én is le tudtam mosni. Erre előcibáll két rámpát, hogy majd arra feláll a kocsival, és aláveret. :D Én meg azt hittem lemegy valami aknába, és küldi magasnyomásuval ezerrel. Most nézem, közel sem tiszta a moci, csak jobb lett. Kidobott pénz volt. Ebből is látszik, ha valamit meg akars csinálni rendesen, csináld meg magad. :)

1500-ért mit reméltél?

Nálunk a szomszéd faluban (Tárnokon) tisztességes mosóban motortér 3000, alváz 3000 Ft. Szóval egy teljes pucc 6000 forint + az alvázvédelem hibáinak kijavítása (karbantartás) 1-2 ezer. Azután enni lehet a motorról....

Ezt minden évben legalább egyszer megcsináltatom. Másképp már szétdőlt volna alólam a 18 éves masina....

Link to comment
Megosztás:

1500-ért mit reméltél?

Nálunk a szomszéd faluban (Tárnokon) tisztességes mosóban motortér 3000, alváz 3000 Ft. Szóval egy teljes pucc 6000 forint + az alvázvédelem hibáinak kijavítása (karbantartás) 1-2 ezer. Azután enni lehet a motorról....

Ezt minden évben legalább egyszer megcsináltatom. Másképp már szétdőlt volna alólam a 18 éves masina....

Jó régen jártál erre...visszaolvastál? :D Hát igazából azt reméltem, ha motormosást hirdetnek akor lemossák a motort. De amikor láttam, hogy nem aknából csak rámpán csinálja már láttam hogy sokat nem várhatok tőle. :) Magasnyomásúm nincs, a sima slagnak meg nincs akkora nyomása, hiába brigéciolozom előtte, rá van már égve a trutyi. Könnyen elérhető helyekkel nincs baj, a motor fellülről, allulról azt le tudom mosni én is, de pölö a féltengelyek környéke, vagy a hátsó motortartó bak körül elég trutyis még. Pölö itt:

332303.jpg

Link to comment
Megosztás:

....nem aknából csak rámpán csinálja már láttam hogy sokat nem várhatok tőle. B) Magasnyomásúm nincs, a sima slagnak meg nincs akkora nyomása, hiába brigéciolozom előtte, rá van már égve a trutyi. Könnyen elérhető helyekkel nincs baj, a motor fellülről, allulról azt le tudom mosni én is, de pölö a féltengelyek környéke, vagy a hátsó motortartó bak körül elég trutyis még. Pölö itt:

http://kep.psharing.com/332303.jpg

Te Zotya, hogy meg ne harapjalak! ;) Nekem ez a kettő volt a megoldás a "régi hibákra":

brig2k.GIF + Clin_Universal_pboxx-pixelboxx-142487_72dpi_171H_171W.png

Szépen beletöltöttem a brigéciolt a clines flakonba és mereven mélyre nyúltam ;) (csak, hogy egy kicsit /verzen vezessen le a dolgokat ;) :P ) aztán jó adag sziszegés, 5 perc várakozás, mosás, majd megint... egyszóval 3x megcsináltam ezt (igaz elcsesztem 3 flakon lónyálat) és valósággal megújult az egész blokk váltóstól ;) nem értem miért kell sterimob egy alsó mosáshoz :) sima 3/4-edes slagom van egy amolyan spáros szórópisztollyal és ennyi :P :P

Ezért viszem télivel műszakira! :o

De nagy poén volt tavaly júliusban ;) unokanővérem G Astráját az én télijeimmel vittük el ;) :lol: volt is pislogás ;) "nem járt vele és nem volt ideje még lecseréltetni a nyárira" :lol: :D ;) Jah, szanaszét voltak repedve a nyárijai.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.