Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Inkább nem is idézek csak írok! :D háát reggel mentem műszakira kérdezték hogy volt e már állapotfelmérés mondom még nem azt megcsinálták azt mondta csávó hogy úgy néz ki minden OK rajta szal mindjárt vizsgázhat is. Igazából azt mondták hogy mennyek a váróba de azért bekukucskáltam, vizsgabiztos úr majdnem nekiment az ajtónak úgy leugrott a padról vele :) lámpát azért megnézte E betű benne van e ;) aztán hozták a kulcsot mindent és 26 000 Ft kb ;) meg mehetek okmányirodába is mert betelt a műszakim még 6 600 :P

Utána mentem fóliázni. Igen van műbizi is és az üveg meg a fólia között is bennt van a matrica elején csík meg a hátsók végig, egyedül a csomagtér egy árnyalattal világosabb az ajtók az a legsötétebb. ;)

naggyábol ennyi a történet meg a dicsekvés ha még eszembe jut vmi leírom

Link to comment
Megosztás:

Inkább nem is idézek csak írok! ;) háát reggel mentem műszakira kérdezték hogy volt e már állapotfelmérés mondom még nem azt megcsinálták azt mondta csávó hogy úgy néz ki minden OK rajta szal mindjárt vizsgázhat is. Igazából azt mondták hogy mennyek a váróba de azért bekukucskáltam, vizsgabiztos úr majdnem nekiment az ajtónak úgy leugrott a padról vele :D lámpát azért megnézte E betű benne van e ;) aztán hozták a kulcsot mindent és 26 000 Ft kb :P meg mehetek okmányirodába is mert betelt a műszakim még 6 600 ;)

Utána mentem fóliázni. Igen van műbizi is és az üveg meg a fólia között is bennt van a matrica elején csík meg a hátsók végig, egyedül a csomagtér egy árnyalattal világosabb az ajtók az a legsötétebb. ;)

naggyábol ennyi a történet meg a dicsekvés ha még eszembe jut vmi leírom

Látod ez nekem nem tetszik....Miért nem lehetek ott miközben vizsgázik? :)

Link to comment
Megosztás:

Látod ez nekem nem tetszik....Miért nem lehetek ott miközben vizsgázik? :)

Na igen...én mondjuk csókossal mentem, így ott lehettem. Vagyis középen van egy kijelölt rész, hogy ott lehet várakozni, de az ott van közvetlen a vizsga sor mellett, és nincs elválasztva, tehát egy légtér.

Link to comment
Megosztás:

Na igen...én mondjuk csókossal mentem, így ott lehettem. Vagyis középen van egy kijelölt rész, hogy ott lehet várakozni, de az ott van közvetlen a vizsga sor mellett, és nincs elválasztva, tehát egy légtér.

nekem is mondta faterom hogy amikor még másik autónkat vitte műszakira régebben ott volt egy korláttal elválasztott rész és végig lehett nézni mit csinálnak vele meg hogyan..stb..

Link to comment
Megosztás:

Inkább nem is idézek csak írok! ;) háát reggel mentem műszakira kérdezték hogy volt e már állapotfelmérés mondom még nem azt megcsinálták azt mondta csávó hogy úgy néz ki minden OK rajta szal mindjárt vizsgázhat is. Igazából azt mondták hogy mennyek a váróba de azért bekukucskáltam, vizsgabiztos úr majdnem nekiment az ajtónak úgy leugrott a padról vele :D lámpát azért megnézte E betű benne van e :P aztán hozták a kulcsot mindent és 26 000 Ft kb ;) meg mehetek okmányirodába is mert betelt a műszakim még 6 600 ;)

Ilyen velem is volt, de aztán az asszony fordult egyet, nyikorgott az ágy, és felébredtem, kinéztem az udvarra, aztán ott állt az Astra felbakolva. :) :lol:

Én előműszakin ott lehettem, csak szóltak, hogy menjek arrébb, mert bent állok a kamera látószögében. Pont azt figyeltem, hogy amikor felemelem a kezem, akkor felemeli a másik srác is a tévében. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen velem is volt, de aztán az asszony fordult egyet, nyikorgott az ágy, és felébredtem, kinéztem az udvarra, aztán ott állt az Astra felbakolva. :D ;)

Én előműszakin ott lehettem, csak szóltak, hogy menjek arrébb, mert bent állok a kamera látószögében. Pont azt figyeltem, hogy amikor felemelem a kezem, akkor felemeli a másik srác is a tévében. ;) ;)

Ahelyett, hogy megolajoztad volna az ágyat, és továbbforgattad volna az asszonyt :) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen velem is volt, de aztán az asszony fordult egyet, nyikorgott az ágy, és felébredtem, kinéztem az udvarra, aztán ott állt az Astra felbakolva. :) ;)

Én előműszakin ott lehettem, csak szóltak, hogy menjek arrébb, mert bent állok a kamera látószögében. Pont azt figyeltem, hogy amikor felemelem a kezem, akkor felemeli a másik srác is a tévében. :D ;)

azt hittem már más miatt nyikorgott ;) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak azért aggódok, mert még szegény rönyóm volt, műszakin a pali csavarhúzóval b@szkodta az alját....kivertem a cirkuszt érte, mert ott voltam, és láttam! Na de ha a váróban ücsörgök...... :D

Végülis az enyémet is böködte, de csak miután végignyomkodta/kopogtatta kézzel az egészet, és kiszúrta (mivel nem volt vak) a taposó rohadását. Nem egyből backodta bele a csavarhúzót, ahogy már én is hallottam másoktól.

Ahelyett, hogy megolajoztad volna az ágyat, és továbbforgattad volna az asszonyt :) ;) :P

Gondolod akkor meglett volna a műszaki reggelre? ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Végülis az enyémet is böködte, de csak miután végignyomkodta/kopogtatta kézzel az egészet, és kiszúrta (mivel nem volt vak) a taposó rohadását. Nem egyből backodta bele a csavarhúzót, ahogy már én is hallottam másoktól.

Gondolod akkor meglett volna a műszaki reggelre? :) :D

Sztem kaptál volna matricát. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Van egy olyan kérdésem hogy ha már az üzemanyagjelző mutatója csak egy hangya######nyit kapaszkodik fel a pöcöktől és hosszas állás után a motor nehezen indúl be akkor lehetséges hogy visszafolyt az üzemanyag annyira hogy nem tudta felszívni a benzint? Mert már úgy mnetem el melóba hogy éppenhogy csak feljebb állt a mutató és műszak után nem akart beindulni csak tekerte az indító....egy 10m-es szakaszon megtoltak és beröffent!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Van egy olyan kérdésem hogy ha már az üzemanyagjelző mutatója csak egy hangya######nyit kapaszkodik fel a pöcöktől és hosszas állás után a motor nehezen indúl be akkor lehetséges hogy visszafolyt az üzemanyag annyira hogy nem tudta felszívni a benzint? Mert már úgy mnetem el melóba hogy éppenhogy csak feljebb állt a mutató és műszak után nem akart beindulni csak tekerte az indító....egy 10m-es szakaszon megtoltak és beröffent!

Hát ha beröffent, akkor valószínű hogy nem a kevés benya okozza a hibát! Ugye?? Lehet hogy a benzinszivattyúd rakoncátlankodik. Ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy leveszed az injektorról a benzincsövet, teszel a csőhöz egy üveget, ráadod a gyújtást, és ha sugárba spricceli a benzin, akkor a szivattyú jó :) De azért nézd meg a gyújtáskábeleket is, meg a gyertyákat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Van egy olyan kérdésem hogy ha már az üzemanyagjelző mutatója csak egy hangya######nyit kapaszkodik fel a pöcöktől és hosszas állás után a motor nehezen indúl be akkor lehetséges hogy visszafolyt az üzemanyag annyira hogy nem tudta felszívni a benzint? Mert már úgy mnetem el melóba hogy éppenhogy csak feljebb állt a mutató és műszak után nem akart beindulni csak tekerte az indító....egy 10m-es szakaszon megtoltak és beröffent!

Az üzemanyagrendszer úgy van megcsinálva, hogyha csak 3 deci benzin van a kocsiban akor is elindul. Akkor áll le, ha már tényleg elfogyott, és a szivattyú levegőt szív. Ha megmozgatod a kocsi hátulját locsog, ha van benne még benzin.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ha teljesen fekszik a mutató hány km-t lehet még menni vele szerintetek?-ugye azt nem kell mondani hogy ez a mutató egy katasztrófa :D sztem :)

Kocsinként változik. Nekem 10Liternél villan be a szegénységjelző, eddíg mindíg elábecsültem, amikor már alig mozdult, és rátankoltam volt benne még 4-5 Liter. Legegyszerűbb, ha telitanknál lenyomod a napi számlálót, az átlagfogysztás segítségével kiszámítható mikor kell a kútra menni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.