Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt pofáztam már a multkor is! Egy csavart kihagysz, és kész, mit kell ebből nagy ügyet csinálni?! :D ;)

Karcsi vagy bárki más: kivettem egy kocsiból a polcot a kesztyütartó alól, meg a hozzá tartozó lábfűtés csövet, mert úgy emlékeztem a régi csővel nem jó. De most ahogy nézegettem azzal is műkszik, mert mellette fújja lefele a levegőt. Hmm...? :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt pofáztam már a multkor is! Egy csavart kihagysz, és kész, mit kell ebből nagy ügyet csinálni?! ;) ;)

Karcsi vagy bárki más: kivettem egy kocsiból a polcot a kesztyütartó alól, meg a hozzá tartozó lábfűtés csövet, mert úgy emlékeztem a régi csővel nem jó. De most ahogy nézegettem azzal is műkszik, mert mellette fújja lefele a levegőt. Hmm...? :)

Én is úgy emlékeztem hogy át kell csinálni a lábfűtést :D Lehet hogy ugyan azt olvastuk? :P

Link to comment
Megosztás:

Ezt pofáztam már a multkor is! Egy csavart kihagysz, és kész, mit kell ebből nagy ügyet csinálni?! :D ;)

Karcsi vagy bárki más: kivettem egy kocsiból a polcot a kesztyütartó alól, meg a hozzá tartozó lábfűtés csövet, mert úgy emlékeztem a régi csővel nem jó. De most ahogy nézegettem azzal is műkszik, mert mellette fújja lefele a levegőt. Hmm...? :)

Ha jól tévedek, akkor az a cső van rögzítve a polccal együtt, meg beakasztva, satöbbi, tehát kell oda. Meg így nem a sarokból fújja a levegőt, hanem teljes polcszélességben lefele. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tévedek, akkor az a cső van rögzítve a polccal együtt, meg beakasztva, satöbbi, tehát kell oda. Meg így nem a sarokból fújja a levegőt, hanem teljes polcszélességben lefele. :D

Jól tévedsz, mert a lábfűtés csövét részben a fűtésbox fogja, ahogy rá van tolva, részben egy műanyag patent. A polcot meg asszem 4 csavar. De felrakom, had melengesse az asszony lábikáit. Csak kár, hogy fekete. :)

Link to comment
Megosztás:

Jól tévedsz, mert a lábfűtés csövét részben a fűtésbox fogja, ahogy rá van tolva, részben egy műanyag patent. A polcot meg asszem 4 csavar. De felrakom, had melengesse az asszony lábikáit. Csak kár, hogy fekete. :D

Van olyan haverom, akinek nem cseréltük ki, mivel nem volt a hosszabbik meg.... :)

De sokkal jobban fújja a hosszabbikon, oszotottabban, nem csak a sarkánál. ;)

A kettő közti különbség.

Link to comment
Megosztás:

Ezt pofáztam már a multkor is! Egy csavart kihagysz, és kész, mit kell ebből nagy ügyet csinálni?! :D ;)

Karcsi vagy bárki más: kivettem egy kocsiból a polcot a kesztyütartó alól, meg a hozzá tartozó lábfűtés csövet, mert úgy emlékeztem a régi csővel nem jó. De most ahogy nézegettem azzal is műkszik, mert mellette fújja lefele a levegőt. Hmm...? :)

Ha jól tévedek, akkor az a cső van rögzítve a polccal együtt, meg beakasztva, satöbbi, tehát kell oda. Meg így nem a sarokból fújja a levegőt, hanem teljes polcszélességben lefele. ;)

Bezony. :P Azt a 2 fehér műanyagot is elhoztad, ami tartja a csövet?

Link to comment
Megosztás:

ma sikeresen kizártam magam, slusszkulcs meg a helyén :D

vki tud vmi jó opel bontót pesten? ma voltam párba de nemtaláltam semmit ;)

No de mit keresel? ;)

kéne kéne kéne... nem is drága...

De ekkroa féktárcsákra...habár ha forditva raknám fel :P :)

Sztem rossznak vágsz fel a 256os tárcsáddal ;)

Link to comment
Megosztás:

Bezony. :lol: Azt a 2 fehér műanyagot is elhoztad, ami tartja a csövet?

Nem, nem is láttam olyat. Csak azt a nagy patentet láttam, meg hogy bemegy a cső a fűtésboxba. És természetesen nem hoztam el a lemezanyákat sem. ;) Nincs neked 4 darab?

Nekem is fáj a szívem egy olyan pócért :) ;)

De túlságosan sóher vagyok, ahhoz hogy a vaterán 4-5ezret fizessek érte ;)

Kiflexeltem a lemezt, leszereltem a polcot, meg elraktam egy AC-relét aljzattal, meg a lámpamagaságálító kapcsolót. Csak ezt nem látta az öreg, mert benne volt a szerszámok közt a dobozban. Kérdem mennyi lesz? Aszongya négyezer. Mondom van még két biszbasz is ( becsület is van a világon :D ) akkor ötezer. Nem drága hely.

mindenfélét :P újfajta légterelőt, meg első hűtőmaszkot (;)), meg vmi jo visszapillantót

:lol:

Na jó, de hogyan függ ez össze a kizárással? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem is láttam olyat. Csak azt a nagy patentet láttam, meg hogy bemegy a cső a fűtésboxba. És természetesen nem hoztam el a lemezanyákat sem. :) Nincs neked 4 darab?

...

Az elég nagy hiba volt. Pedig ott volt az biztos a tűzfalon.

Van, de nem adok. :D

Gyere el érte.

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem is láttam olyat. Csak azt a nagy patentet láttam, meg hogy bemegy a cső a fűtésboxba. És természetesen nem hoztam el a lemezanyákat sem. :D Nincs neked 4 darab?

Kiflexeltem a lemezt, leszereltem a polcot, meg elraktam egy AC-relét aljzattal, meg a lámpamagaságálító kapcsolót. Csak ezt nem látta az öreg, mert benne volt a szerszámok közt a dobozban. Kérdem mennyi lesz? Aszongya négyezer. Mondom van még két biszbasz is ( becsület is van a világon ;) ) akkor ötezer. Nem drága hely.

Na jó, de hogyan függ ez össze a kizárással? :)

ugy h a bunkó fönixtuninghoz mentem be, mostanába néha megint szaraxik a kp zár és ugy csukom be h lenyomom a gombot aztán beriasztozom. most becsuktam az ajtot riasztoztam volna de bent volt a kulcs:D

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem is láttam olyat. Csak azt a nagy patentet láttam, meg hogy bemegy a cső a fűtésboxba. És természetesen nem hoztam el a lemezanyákat sem. :D Nincs neked 4 darab?

Kiflexeltem a lemezt, leszereltem a polcot, meg elraktam egy AC-relét aljzattal, meg a lámpamagaságálító kapcsolót. Csak ezt nem látta az öreg, mert benne volt a szerszámok közt a dobozban. Kérdem mennyi lesz? Aszongya négyezer. Mondom van még két biszbasz is ( becsület is van a világon ;) ) akkor ötezer. Nem drága hely.

Na jó, de hogyan függ ez össze a kizárással? :)

Hát letépte a tükröt, betörte vele a hűtőmaszkot, és ott mászott be ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.