Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez kb olyan lehetett egyeseknek mint nekem megtudni nem rég, hogy a világítás kapcsoló meghúzásával kapcsolhatom a belső világítást...

Végülis csak 2 éve nem jöttem rá erre :D ;) ;) Mindegy. A belső világítás kapcsolója is csak fél év alatt lett meg, kicsit lassú a felfogásom :)

jól végigolvastad az egészhetit :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Csüsztök!

ma szerencsétlenségek sorozata ért...kint voltunk faterral ma az erdőn szétnézni... egyrészt volt olyan por, hogy a kocsi majdnem beásta magát... aztán sikerült kiügyeskedni. Másik baj, jobb első gumi szétcsattant az oldalánál...úgy hogy javíthatatlan.. :D Viszont április elején ( akkó kapok fizetést ) nézünk valami 14es alufelnit meg gumit rá ;) Elindult a "projekt".. :)

Link to comment
Megosztás:

"Újfajta" diesel F astra eladó:

112 LE-s X17DTL :)

Régebben a youtube-on volt ahol 1 68 lovas astrára írta hogy 100 valamennyi lóerő...és gyorsult egy motorral, de a motor ígyis legyorsulta (istenítették azt az 1000éves motort), írtam hogy az astra sztem csak 68 lóerős... de leírta hogy turbónyomást növelte, meg új dugók, meg gyűrűszett...meg tököm tudja miket írt... hülye osz' kész..

Utálom ha ilyenekt mondanak...közbe látszik a visszapillantóba hogy egyáltalán nem füstöl...ha ilyen tuning van benne akkor már füstölne mint a picha

Tibivel asszem írtunk is a kommentekbe hogy miért nem füstöl :D

Link to comment
Megosztás:

Régebben a youtube-on volt ahol 1 68 lovas astrára írta hogy 100 valamennyi lóerő...és gyorsult egy motorral, de a motor ígyis legyorsulta (istenítették azt az 1000éves motort), írtam hogy az astra sztem csak 68 lóerős... de leírta hogy turbónyomást növelte, meg új dugók, meg gyűrűszett...meg tököm tudja miket írt... hülye osz' kész..

Utálom ha ilyenekt mondanak...közbe látszik a visszapillantóba hogy egyáltalán nem füstöl...ha ilyen tuning van benne akkor már füstölne mint a picha

Tibivel asszem írtunk is a kommentekbe hogy miért nem füstöl :D

Szerintem ez is elírás... :P

82 Kw-ot keverte a 82 LE-vel - gondolom -

mondjuk az is gáz, mert az isuzu 82 paci, nem a DTL, az csak 68 ;) ;)

Vannak ilyen idióták. :)

Link to comment
Megosztás:

Régebben a youtube-on volt ahol 1 68 lovas astrára írta hogy 100 valamennyi lóerő...és gyorsult egy motorral, de a motor ígyis legyorsulta (istenítették azt az 1000éves motort), írtam hogy az astra sztem csak 68 lóerős... de leírta hogy turbónyomást növelte, meg új dugók, meg gyűrűszett...meg tököm tudja miket írt... hülye osz' kész..

Utálom ha ilyenekt mondanak...közbe látszik a visszapillantóba hogy egyáltalán nem füstöl...ha ilyen tuning van benne akkor már füstölne mint a picha

Tibivel asszem írtunk is a kommentekbe hogy miért nem füstöl :)

Például így?

Környezetvédelmin elbuknának. :D
Link to comment
Megosztás:

Például így?
Környezetvédelmin elbuknának. :)

Nekem is simán adtak pedig katalizátorom is ki van belezve! Kéedezte a srác hogy kati van??Van... Megméri az adatokat azt mondtad van!!! Vanni van azt meg nem kérdezted hogy belseje van-e :-)

Akkor kicsit drágább lessz... :-)

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérdésem lenne, hogy nem megy vki mostanában a Csergőbe? Kéne pár dolog, csak a közelben sajna nincs üzletük, meg Fehérváron is megszűnt az a kis Opel bolt, ahol tudtam cikkszám szerint rendelni.

Szoktam arra járni, de nem tudom a héten hogyan lesz. Legkorábban szerdán lehetséges arra menni, a főnök áruért küld...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is simán adtak pedig katalizátorom is ki van belezve! Kéedezte a srác hogy kati van??Van... Megméri az adatokat azt mondtad van!!! Vanni van azt meg nem kérdezted hogy belseje van-e :-)

Akkor kicsit drágább lessz... :-)

Amikor az enyémet vittem volt egy kis probléma a lambda adattal, azt mondja az ember, varjuk egy kicsit addigra vissza ér a városbol a benzines céges auto...

megvártam, beálltak a helyemre, mérés, mehetek kész a zöldkártya...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is simán adtak pedig katalizátorom is ki van belezve! Kéedezte a srác hogy kati van??Van... Megméri az adatokat azt mondtad van!!! Vanni van azt meg nem kérdezted hogy belseje van-e :-)

Akkor kicsit drágább lessz... :-)

Amikor az enyémet vittem volt egy kis probléma a lambda adattal, azt mondja az ember, varjuk egy kicsit addigra vissza ér a városbol a benzines céges auto...

megvártam, beálltak a helyemre, mérés, mehetek kész a zöldkártya...

Akkor én egy óriási nagy lúzer vagyok, hogy teljesen hivatalosan csináltattam meg a környezetvédelmi vizsgát tavaly. ;) Felkötöm magam. :) Sőt! A műszakit is novemberben. :D

Én meg kértem kölcsön egy használati utasítást amikor vettem a kocsit, elolvastam, éa elmondtam annak aki adta, hogy nem csak az ajtóval kapcsolható a belső világítás. Meg vagy még 5 embernek a melóhelyen. :P

Én meg úgy vettem az autót, hogy tudtam eme funkcióját. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor én egy óriási nagy lúzer vagyok, hogy teljesen hivatalosan csináltattam meg a környezetvédelmi vizsgát tavaly. ;) Felkötöm magam. :) Sőt! A műszakit is novemberben. :D

Én meg úgy vettem az autót, hogy tudtam eme funkcióját. :P ;)

Én direkt kértem az ismerőst, hogy mérjük meg. Kíváncsi voltam, hogy átalakítás után is teljesíti-e az x-es előírást. ;) Teljesítette. A műszaki az már más tészta..

Link to comment
Megosztás:

Én direkt kértem az ismerőst, hogy mérjük meg. Kíváncsi voltam, hogy átalakítás után is teljesíti-e az x-es előírást. ;) Teljesítette. A műszaki az már más tészta..

A C-s motorok is megkapják tudtommal a 4-es besorolást, ahogy mi X-esek is. :) Hátigen, a műszaki. Ezért sem lesz átalakíttatva. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor én egy óriási nagy lúzer vagyok, hogy teljesen hivatalosan csináltattam meg a környezetvédelmi vizsgát tavaly. ;) Felkötöm magam. :) Sőt! A műszakit is novemberben. :D

Én meg úgy vettem az autót, hogy tudtam eme funkcióját. ;) :lol:

műszakiról meg nem tok nyilatkozni, majd év végen. De a kadettal ugy volt, hogy a " szerelőim" elvittek az autót, és egy óra mulva hozták vissza vizsgáztatva :P

Sztem ezzel is így lesz ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Haverom itt helyben hordta anno a Micsuját vizsgázni, csak éppen TK-s volt amikor eljött a nagy nap :) összecelluxozta, elment, bejelntkezett hogy vizsgára jönne. Kimentek megnézni az autót, csávó ránézett és annyit mondott hogy "ott az utca végén van egy buszmegálló, és mellette egy parkoló. Nah oda tedd le ezt a romot, és gyere vissza a forgalmival" ;) :D

Tegnap meg majdnem megfojtott a srác a vizipipa csövével, mert azt mondtam a bömbijére hogy 316-os :P Én ilyen ideges embert még nem láttam, pedig józan se vót. Még szerencse... inkább nem képzelem el hogy akkor mit kaptam volna ;) Kifejezetten emlékszem hogy a vérben forgó szemeibe is a "320" felirat volt benne ;)

Link to comment
Megosztás:

Haverom itt helyben hordta anno a Micsuját vizsgázni, csak éppen TK-s volt amikor eljött a nagy nap :) összecelluxozta, elment, bejelntkezett hogy vizsgára jönne. Kimentek megnézni az autót, csávó ránézett és annyit mondott hogy "ott az utca végén van egy buszmegálló, és mellette egy parkoló. Nah oda tedd le ezt a romot, és gyere vissza a forgalmival" ;) :D

Nekem müszakim az teljesen hivatalos volt csak a kézifék volt rajta halott meg a stabilizátor gömbfej. De a kézifék kivételével ez már megoldva az is jó volt csak jött a tél és ugyebár ez nem hátsókerekes gépezet.

Link to comment
Megosztás:

A C-s motorok is megkapják tudtommal a 4-es besorolást, ahogy mi X-esek is. :) Hátigen, a műszaki. Ezért sem lesz átalakíttatva. :D

Sztem nem, mivel ez a lehetőség tudtommal csak a '96 utáni kocsikra vonatkozik, akkor meg már nemigen gyártottak C-s motorokat.

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem, mivel ez a lehetőség tudtommal csak a '96 utáni kocsikra vonatkozik, akkor meg már nemigen gyártottak C-s motorokat.

Jogos. Bár úgy tudom, hogy lehetséges, ha szabályzott hármas hatású katalizátor van, meg lambdaszonda. Annyi, hogy 96-tól automatikusan megkapják már. Én így tudom. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.