Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Tud nekem valaki abban segíteni, hogy ha csontra lemerült az akksi a kocsiban, a rádió úgy maradt, és mivel még a rádió még kinyitott kijelzővel van + még be van kötve a kondenzátor is az erősítőhöz, most le kell húznom az akksiról a sarut, vagy rákapcsolhatom-e a töltőt így is hogy "bekapcsolva" van a fejegység meg a kondi???nem lesz baja a fejegység + kondinak a töltéstől ha rajta hagyom az aksin??

Válaszotokat köszönöm!!

sztem az akksit mindenképpen szabaddá kellene tenni...amúgy hogy maradt úgy a rádiód?? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud nekem valaki abban segíteni, hogy ha csontra lemerült az akksi a kocsiban, a rádió úgy maradt, és mivel még a rádió még kinyitott kijelzővel van + még be van kötve a kondenzátor is az erősítőhöz, most le kell húznom az akksiról a sarut, vagy rákapcsolhatom-e a töltőt így is hogy "bekapcsolva" van a fejegység meg a kondi???nem lesz baja a fejegység + kondinak a töltéstől ha rajta hagyom az aksin??

Válaszotokat köszönöm!!

Ki kell venni az akksit, vagy lekötni. Ez a tuti.

Link to comment
Megosztás:

Sajna tesó ugyhagyta!! Nem tudom jelent e valamit hogy lány, természetesen friss jogsival..... :)

Okés akkor lekötöm a sarukat, töltés, majd úgy dugom vissza a rádiót meg a kondit!!

Szerencsére nekem nincs jogsis lánytesóm, csak jogsi nélküli, de nekem automatikusan lekapcsol a rádió, amint kihúzom a kulcsot. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére nekem nincs jogsis lánytesóm, csak jogsi nélküli, de nekem automatikusan lekapcsol a rádió, amint kihúzom a kulcsot. :P

amikor megvettem a rádiót nekem is úgy volt bekötve de aztán nekem az nem tetszett mer így ugye gyújtáson megy csak a rádió aztán ha valahol hoszzabb ideig kell várni vagy ha takarítom az autót :D ;) végig gyújtáson? :) de ez persze izlés kérdése ;)

Link to comment
Megosztás:

amikor megvettem a rádiót nekem is úgy volt bekötve de aztán nekem az nem tetszett mer így ugye gyújtáson megy csak a rádió aztán ha valahol hoszzabb ideig kell várni vagy ha takarítom az autót :D ;) végig gyújtáson? :) de ez persze izlés kérdése ;)

Hja, nálam nem kell gyújtás, elég ha elfordítom az I vonalig, majd akár vissza alapba. A kormányzár zárása esetén kapcsol ki a rádió nálam, tehát amikor kiveszem a kulcsot. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Venni fogunk nyárigumikat... Meg próbálok hozzá keresni alufelnit :D Remélem nem lesz sikertelen az "akció"..neten próbálkoztam, ami jó az már elkelt :)

De bontókba szétnézek, hátha találok valami jó kis papucsokat.

Sanci! Nem tudsz a környéken valami faxa bontót?

Mekkorát akarsz? Nekem most van eladó 15ös gyári felni...Eladó topikban megtalálható.

Link to comment
Megosztás:

Vazze mindjárt meglesz az 5000. hsz-m. ;)

5000? Amatőr! ;) :P

Ti aztán tudtok valamit.. ;)

Sanci! Nem tudsz a környéken valami faxa bontót?

Csak Debiben tudok bontókat, van egy B.újfaluban is de szerintem ott nem érdemes venni mert drága. Viszont van egy gumis ismim aki nem csak használt jó gumit de felnit is tud szerezni és olcsón! Messengeren-en dobom a számát ha kell.. ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Én meg szépen jártam tegnap. Későn jöttem haza melóból -holt fáradtan, csobbanás majd gép elé estem mi a "mai menü" alapon. Erre befutnak egy cimboráék névnapot köszönteni, a sráccal meg is ittunk közösben egy üveg alkoholmentes sört mivel más nem is volt itthon -az is rejtély hogyan került ide a tudtom nélkül, hát szépen becibáltam attól a pohárnyi lónyáltól :P de ez ugye nem is nagy probléma ha este már nem megy sehova az ember és 9 körül el is mentek baráték majd ágyba esés és nyugodt alvás :P egészen reggel 6-ig :) ugyanis akkor csörög a telepvezetőm, hogy a keverőben vagyok-e :o vagyok a csodát, az ágy szélén gondolkozok, hogy mizu így reggel B) ugyanis a cég jóvoltából kaptam egy Samsung GT-S3650-es telót amivel egyébként nagyon meg vagyok békélve csak ugye az ébresztőjének külön kérvényt kell benyújtani ha hétvégén is üzemelnie kell ;) és ugye ma szombat van ;) na gyors sipirc a garázsba, mocival csak gyorsabb mint bringával, asszony addig tett kaját nekem :lol: majd rugnám be a brinyiglit vagy 2 percen keresztül, szitkozódás meg "felgyújtalak" nevű ordibálás kíséretében -hát csak nem indul, kínomban betoltam sikerrel zárva ;) sprint a helyszínre majd kérdi a főnök: "mi van? betéptél az este?" "ja..", "látszik rajtad....ne aggódj, mi is.." na innentől nyugodt voltam, hogy balhémentes napom lesz :D végülis csak 17 percet késtem.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szerintetek mindent ábrázol ez a rajz? Nekem nem teljesen világos. Pl: nem mutatja, hogy a kapcsoló előtt mi van? Én pozitív szálra gondolok, de miért még egy pozitív, mikor a gyújtásról már kap egy plusszt?

Szia!

Tartalmaz mindent, a kapcsoló testet kapcsol!

A gyújtás +-t a ködlámpa izzó fogja meg kapni, ha ez első ködlámpa, akkor a fényszóró helyett hejzet jelzőtől szedjél pozitívot, ha csak hátsó akkor tompítttról, de olyat ami távolságinál is ott van!

Ja és a hátsó nem mehet az első nélkül!!

Link to comment
Megosztás:

195 50 azért előfordul sok helyen, és nem is olyan drága.

Inkább marad a 13 vagy 14es méret. De azért köszi szépen! :) Kicsit félek a 15östől...Van hogy a kocsi munkára is van használva, kertbe járni meg homokút, vagy dagonyás út... Félnék hogy szét lenne hamar csapva az egész

--

Dáwid gyere mán fel msnre! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.