Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még vannak kis nehézségek az oldal kezelésével kapcsolatban nem tom az auto tipusát beállitani meg hogy a fórum ne a legelső hozzászolással kezdődjön hanem az utcsoval.

Opel Asta 2,0 16V GSI 150 lovas machina imádom csak sajna ki kell kasztnizni mostmár.

Ne a topic nevére kattints, hanem a legnagyobb számra ami utána van. ;) Akkor az utolsó oldalt adja oda :) Az autó típusát meg aláírásba kiteheted, és akkor egyszerűbben tudnak segítni is a népek, mert egyből látszik hogy milyen a gép :D

Szerintem meg célszerűbb a topic neve előtt lévő kis kék bizergára kattintani és automatikusan az első nem olvasott hsz-hez ugrik az adott topicban. ;) :P

Rossy. Múltkor akkor te mentél előttem a Kossuth utcán felfele. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagy dolog, egy csavart nem teker be, mit kell ebből nagy ügyet csinálni?! ;)

Most jöttem a bontóból, kiflexeltem máásfél óra alatt a taposóélemezt, elég nehezen ment, mert csak két korongott vittem, és azt megette nagyon hamar. De azért kiszedtem. 5 ezer forint volt, ebből 2 a taposó, a maradék 3 meg a polc a kesztyűtartó alá, a fűtés cső hozzá, egy AC-relé aljzattal együtt, egy gázpedál gumi, egy lámpamagaság állító tekerő. Több pénz nem volt nálam. ;) Az volt a baj, hogy amiből kivettem a magaságállítót, orrtörörtt volt, szét voltak törva még a motorok is a lámpába. :) Karcsi, Day, ülésfűtés kapcsoló nem volt.

Délelőtt vettem az Unixban kézifékkötelet, de az a kis stift-szerűség, amivel beakasztod a dob alatt nem volt benne. Azt mondta a csóka, hogy a fékrögzítő szettben szokottt lenn, csak nem látom az összefüggést. Akinek elszakad a kéziféke minek vegyen fékrögzítő-szettet? :D

jól bevásároltál :P

Fűtés csőről jut eszembe.... Télen amikor ugye jobban párásodott...az miért volt hogy pont a vezető előtt nem fújta le a párát??? Ott is kéne jönni a levegőnek ha úgy állítom, nem? vagy olyan van hogy lent a cső le van csúszva? Megtudom nézni?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg célszerűbb a topic neve előtt lévő kis kék bizergára kattintani és automatikusan az első nem olvasott hsz-hez ugrik az adott topicban. :P ;)

Rossy. Múltkor akkor te mentél előttem a Kossuth utcán felfele. ;) :lol:

Végülis csak 2 éve nem jöttem rá erre :D ;) ;) Mindegy. A belső világítás kapcsolója is csak fél év alatt lett meg, kicsit lassú a felfogásom :)

Link to comment
Megosztás:

Végülis csak 2 éve nem jöttem rá erre ;) ;) :P Mindegy. A belső világítás kapcsolója is csak fél év alatt lett meg, kicsit lassú a felfogásom :D

;) ;) :lol: Én akkor jöttem rá, mikor nem jelenítette meg a kockát és kiírta a nevét. :lol: :D

Vazze mindjárt meglesz az 5000. hsz-m. :)

Link to comment
Megosztás:

jól bevásároltál :D

Fűtés csőről jut eszembe.... Télen amikor ugye jobban párásodott...az miért volt hogy pont a vezető előtt nem fújta le a párát??? Ott is kéne jönni a levegőnek ha úgy állítom, nem? vagy olyan van hogy lent a cső le van csúszva? Megtudom nézni?

A szélvédő előtti szellőzőkhöz alulról szokott menni egy cső, ami előferdül hogy lecsúszik. Ha jól rémlik Pepének is le volt csúszva :)

Link to comment
Megosztás:

Végülis csak 2 éve nem jöttem rá erre ;) ;) :P Mindegy. A belső világítás kapcsolója is csak fél év alatt lett meg, kicsit lassú a felfogásom :D

;) ;) :lol: erről eszembejut mint a rém rendes családba amikor Al talált 1 kapcsolót és nem tudta hogy mit kapcsol vele..Már a falat is kibontották hogy megnézze de semmi..a végén amikor már feladta és ott nyomkodta közbe mondta hogy ez minek lehet a kapcsolója..a kutya házában a világítást kapcsolgatta vele :lol:

A szélvédő előtti szellőzőkhöz alulról szokott menni egy cső, ami előferdül hogy lecsúszik. Ha jól rémlik Pepének is le volt csúszva :)

sztem nekem is le van...munka után megnézem

Link to comment
Megosztás:

:) :D ;) erről eszembejut mint a rém rendes családba amikor Al talált 1 kapcsolót és nem tudta hogy mit kapcsol vele..Már a falat is kibontották hogy megnézze de semmi..a végén amikor már feladta és ott nyomkodta közbe mondta hogy ez minek lehet a kapcsolója..a kutya házában a világítást kapcsolgatta vele ;)

Jah, a villanyászok :P két ujja között ívet húzott ;)

Link to comment
Megosztás:

jól bevásároltál ;)

Fűtés csőről jut eszembe.... Télen amikor ugye jobban párásodott...az miért volt hogy pont a vezető előtt nem fújta le a párát??? Ott is kéne jönni a levegőnek ha úgy állítom, nem? vagy olyan van hogy lent a cső le van csúszva? Megtudom nézni?

A szélvédő előtti szellőzőkhöz alulról szokott menni egy cső, ami előferdül hogy lecsúszik. Ha jól rémlik Pepének is le volt csúszva :)

Jaja, nekem is volt vele gondom. Valamiért a fűtésbox felől jövő cső, meg a szélvédő alatti fúvóka csöve nem ér össze. Van köztük vagy fél centi. Nem tudom, hogy a műszerfal, vagy a fűtésbox nincs-e a helyén, de ez van. Úgy oldottam meg, hogy egy széles, és jól tapadó ragasztószalaggal betekertem azt a részt :D

Sufni, de azóta jól műxik. A műszeregység kiszedése után lehet hozzáférni.

Link to comment
Megosztás:

Én egy másik megoldást találtam :D

Laciiiii!!! Meddig dolgozol még? :P ;)

Nyugalom van Dávid komám, 4re már megbeszéltük a csávóval a találkát ;)

nemsokára indulok is

nekem 7 hónappal késöbb esett le hogy hátul is van fuvóka ami spricceli az ablakot ;) :lol:

daykiller HSX-120?

Tudtommal nem... :)

nyah indulok Dávid ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud nekem valaki abban segíteni, hogy ha csontra lemerült az akksi a kocsiban, a rádió úgy maradt, és mivel még a rádió még kinyitott kijelzővel van + még be van kötve a kondenzátor is az erősítőhöz, most le kell húznom az akksiról a sarut, vagy rákapcsolhatom-e a töltőt így is hogy "bekapcsolva" van a fejegység meg a kondi???nem lesz baja a fejegység + kondinak a töltéstől ha rajta hagyom az aksin??

Válaszotokat köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.