Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia!

Jó kis oldal az biztos... ;) Milyen autód van? milyen kivitel? milyen moci? :) :D

Még vannak kis nehézségek az oldal kezelésével kapcsolatban nem tom az auto tipusát beállitani meg hogy a fórum ne a legelső hozzászolással kezdődjön hanem az utcsoval.

Opel Asta 2,0 16V GSI 150 lovas machina imádom csak sajna ki kell kasztnizni mostmár.

Link to comment
Megosztás:

Még vannak kis nehézségek az oldal kezelésével kapcsolatban nem tom az auto tipusát beállitani meg hogy a fórum ne a legelső hozzászolással kezdődjön hanem az utcsoval.

Opel Asta 2,0 16V GSI 150 lovas machina imádom csak sajna ki kell kasztnizni mostmár.

Ne a topic nevére kattints, hanem a legnagyobb számra ami utána van. ;) Akkor az utolsó oldalt adja oda :) Az autó típusát meg aláírásba kiteheted, és akkor egyszerűbben tudnak segítni is a népek, mert egyből látszik hogy milyen a gép :D

Link to comment
Megosztás:

Még vannak kis nehézségek az oldal kezelésével kapcsolatban nem tom az auto tipusát beállitani meg hogy a fórum ne a legelső hozzászolással kezdődjön hanem az utcsoval.

Opel Asta 2,0 16V GSI 150 lovas machina imádom csak sajna ki kell kasztnizni mostmár.

hmmm... Nem túl sok GSi-s van itt köztünk a topicban.Végre mostmár lesz :)

Enyém is most megy kasztnizásra :D Melyik részeket kell a tieden javítani?

Felül a vezérlőpultban be tudsz állítani mindent. Típust, képet, aláírást, mindent.

Az oldalt megszokod hamar ;)

Link to comment
Megosztás:

Megtaláltam köszönöm szépen azért. Imádom a vasat. Az elején van egy kis parkoási sérülés mert persze az ember nyugodtan hadja ott a Tascoban... De az egész autót le kéne festeni... :D

Nincs mit. :)

És nincs rajta olyan hely ahol vészesen elkezdett rohadni? Nekem most ősszel nagyon elkezdett lepukkanni szegény. Mindkét hátsó kerékjárat ívnél, alján vannak rohadás foltok, két hátsóajtót ha kinyitom az első sarkánál, tanksapkánál, rugótányérnál. Csomagtartóajtó meg annyira szét volt 1 ponton rohadva...hogy nem vártunk vele, azt még 2009 nyarán vettünk rá színre fújtuk, felszereltük a réginek a szebb cuccait és feltettük.

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit. :)

És nincs rajta olyan hely ahol vészesen elkezdett rohadni? Nekem most ősszel nagyon elkezdett lepukkanni szegény. Mindkét hátsó kerékjárat ívnél, alján vannak rohadás foltok, két hátsóajtót ha kinyitom az első sarkánál, tanksapkánál, rugótányérnál. Csomagtartóajtó meg annyira szét volt 1 ponton rohadva...hogy nem vártunk vele, azt még 2009 nyarán vettünk rá színre fújtuk, felszereltük a réginek a szebb cuccait és feltettük.

Nem vészes az nálam a csomagtér ajtó felet az üvegnél vanak felszini rozsdafoltok meg ott ahol levan nyuzva a kasztni.Igy vettem a gépet azaz cseréltem 1.6-osról erre ezt meg majd szépen kipofozgatom. Carstylingen fent vagy?

Rohadás nem is anyira gond hanem itt meghuzva ott meghuzva szegébykém, de ez igy nem maradhat csak cash kérdése már...

Link to comment
Megosztás:

Nem vészes az nálam a csomagtér ajtó felet az üvegnél vanak felszini rozsdafoltok meg ott ahol levan nyuzva a kasztni.Igy vettem a gépet azaz cseréltem 1.6-osról erre ezt meg majd szépen kipofozgatom. Carstylingen fent vagy?

Rohadás nem is anyira gond hanem itt meghuzva ott meghuzva szegébykém, de ez igy nem maradhat csak cash kérdése már...

Nem vagyok fent carstylingen.

nekem is úgy volt a csomagtartóajtónál hogy az üveg alatt. Viszont amikor megnéztük hogy javítható lenne-e, megbontottuk, és lyukas volt. teljesen átrohadt az egész. Nekem is van 1 kicsi nyomódás (jobb hátsó ajtó), csak akkor látható ha szólok hogy ott van, és azt én is a tecsó parkolójába "szereztem"..szerezték nekem. Pár éve meg a lökösömet karmolták meg...szintúgy a tecsó parkolóba csak az Tapolcán volt.

Link to comment
Megosztás:

Nem vészes az nálam a csomagtér ajtó felet az üvegnél vanak felszini rozsdafoltok meg ott ahol levan nyuzva a kasztni.Igy vettem a gépet azaz cseréltem 1.6-osról erre ezt meg majd szépen kipofozgatom. Carstylingen fent vagy?

Rohadás nem is anyira gond hanem itt meghuzva ott meghuzva szegébykém, de ez igy nem maradhat csak cash kérdése már...

Helyesírás nesze neked... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok fent carstylingen.

nekem is úgy volt a csomagtartóajtónál hogy az üveg alatt. Viszont amikor megnéztük hogy javítható lenne-e, megbontottuk, és lyukas volt. teljesen átrohadt az egész. Nekem is van 1 kicsi nyomódás (jobb hátsó ajtó), csak akkor látható ha szólok hogy ott van, és azt én is a tecsó parkolójába "szereztem"..szerezték nekem. Pár éve meg a lökösömet karmolták meg...szintúgy a tecsó parkolóba csak az Tapolcán volt.

Mennyivel kevésbé akaszt ki mintha egy fényezett lökösön történik :)

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok fent carstylingen.

nekem is úgy volt a csomagtartóajtónál hogy az üveg alatt. Viszont amikor megnéztük hogy javítható lenne-e, megbontottuk, és lyukas volt. teljesen átrohadt az egész. Nekem is van 1 kicsi nyomódás (jobb hátsó ajtó), csak akkor látható ha szólok hogy ott van, és azt én is a tecsó parkolójába "szereztem"..szerezték nekem. Pár éve meg a lökösömet karmolták meg...szintúgy a tecsó parkolóba csak az Tapolcán volt.

Lehet hogy akkor mégsem olyan olcsó az a Tescó???

Asszem elmeek ebédelni majd még re...

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy akkor mégsem olyan olcsó az a Tescó???

Asszem elmeek ebédelni majd még re...

áá..tesco olcsó csak kula az áru ;) Az emberek parkolási technikája is olcsó sajnos... :P Jó étvágyat!

Mennyivel kevésbé akaszt ki mintha egy fényezett lökösön történik ;)

:) :D ;) Merges.gif <- ennyivel? ( akó' milyen lennék ha fényezett lökösöm lenne) idegesítő volt, mert a marásba még piros csíkok is voltak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Számold meg hogy hány csavar helyét látod benne ;)

Nagy dolog, egy csavart nem teker be, mit kell ebből nagy ügyet csinálni?! :P

Most jöttem a bontóból, kiflexeltem máásfél óra alatt a taposóélemezt, elég nehezen ment, mert csak két korongott vittem, és azt megette nagyon hamar. De azért kiszedtem. 5 ezer forint volt, ebből 2 a taposó, a maradék 3 meg a polc a kesztyűtartó alá, a fűtés cső hozzá, egy AC-relé aljzattal együtt, egy gázpedál gumi, egy lámpamagaság állító tekerő. Több pénz nem volt nálam. ;) Az volt a baj, hogy amiből kivettem a magaságállítót, orrtörörtt volt, szét voltak törva még a motorok is a lámpába. :) Karcsi, Day, ülésfűtés kapcsoló nem volt.

Délelőtt vettem az Unixban kézifékkötelet, de az a kis stift-szerűség, amivel beakasztod a dob alatt nem volt benne. Azt mondta a csóka, hogy a fékrögzítő szettben szokottt lenn, csak nem látom az összefüggést. Akinek elszakad a kéziféke minek vegyen fékrögzítő-szettet? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.