Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Esetleg egy szárny valakinek sedanra? ;) Dita? ;) Neked különösen jó lenne mert színre is van fújva.. ;)

Nem, nem kérem. ;) Aztán kinek a szinére? :D Én feketének látom. :P

Na, jó most újra megnéztem, az utolsó képen tényleg színre van fújva. :)

Link to comment
Megosztás:

Csak kár, hogy a fordulatszámmérő nem műkszik neki. :lol: ;)

Részletkérdés :lol: :) :D Unokatesóéba (1.2st Kadett D) olyan fordulatszámmérő van, hogy ilyen régi orosz...Bármibe beköthető, kerek..(kicsit ladás ;) ) De érdekes...mert 9ezerig ki van számozva

E kadettbe bvectra digitklíma konzol... :P semeddig nem tart ;)

Tiszta univerzális akkor ;) végülis opel-opel

Amúgy amikor én vezettem a D kadettet ősszel, nekem sokkal kényelmetlenebb volt mint az astra. Nagyon "magas" volt a műszerfal...Nem úgyértem, hogy nem láttam ki mert jól kiláttam, de az astra...Olyan biztonságot nyújtóbb.

Dáwid! munka után hívom az illetőt aztán találkozunk. Kopásjelzőn, levertségen kívül nézzek még valamit?

Link to comment
Megosztás:

Részletkérdés :lol: :D ;)

Tiszta univerzális akkor ;) végülis opel-opel

Amúgy amikor én vezettem a D kadettet ősszel, nekem sokkal kényelmetlenebb volt mint az astra. Nagyon "magas" volt a műszerfal...Nem úgyértem, hogy nem láttam ki mert jól kiláttam, de az astra...Olyan biztonságot nyújtóbb.

Dáwid! munka után hívom az illetőt aztán találkozunk. Kopásjelzőn, levertségen kívül nézzek még valamit?

Ha véletlenül van kéznél akkor dobjátok föl egy centírozóra is ;) ;) Amúgy elég ha meglesed hogy a gumi milyen (kb hány mm), meg hogy a felni nincs -e nagyon szétcsapva. Ha ezen kívül valami van, azt már meg tudom oldani. :) (meg lealkudni belőle :P ) Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Ha véletlenül van kéznél akkor dobjátok föl egy centírozóra is :P :D Amúgy elég ha meglesed hogy a gumi milyen (kb hány mm), meg hogy a felni nincs -e nagyon szétcsapva. Ha ezen kívül valami van, azt már meg tudom oldani. :) (meg lealkudni belőle ;) ) Köszi.

Nehéz lesz ;)

Okés nézem h hány mili! Nincs mit. Úcccsincs este jobb dolgom, aztán legalább autózok 1et. ;) Látszik, hogy melegszik az idő...télen minuszokba amikor jöttem munkába éppenhogy kimozdult a mutató a hőfoknál. Most már kb 500 méter után megindul felfele.

Link to comment
Megosztás:

Nehéz lesz :)

Okés nézem h hány mili! Nincs mit. Úcccsincs este jobb dolgom, aztán legalább autózok 1et. :P Látszik, hogy melegszik az idő...télen minuszokba amikor jöttem munkába éppenhogy kimozdult a mutató a hőfoknál. Most már kb 500 méter után megindul felfele.

jaja

Nálam abból tűnik fel a jó idő hogy nem csap tarkón a csomagtartó ajtó :D

Jutteszembe... tegnap felraktam a küszöbborítást a csomagtartó ajtaja alá, és már bekunyiztam azt a ragacsot is amivel majd felrakom a csomagtartó ajtó aljára a műanyag takaróborítást. Most hogy elszórtam egy rakat pénzt az autóra eszembe jutott hogy van pár cuccom hozzá ami pénzbe már nem kerül, csak némi munkába, de az meg ingyé van ha ráérek ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha gumit veszel, a dot számot is érdemes megnézni. Lásd breki esete a gumis topikban.

Télleg, az igaz :) Bár 2007-es Corsa gyári gurigái, csak nem túl öregek ;) Bár ki tudja honnan szedhetett gumikat. Igazad van ;)

Laciiiii!!! DOT számot is lessél majd légyszi :D

Link to comment
Megosztás:

Dot szám uccsó két számjegye a gyártás évét, az első két számjegye meg az adott évben hogy hanyadik héten gyártották..? Elég ha azt nézem?

Nah sajna ilyen gumijaim/felnijeim sose lesznek... ;)

szép ;) gratulálok hozzá

Igen. Az a lényege hogy megtudjuk mikori a gumi. Lehetőleg ne 10 éves gumik legyenek rajta :D

Meg van padkázva? Hogynézezki? ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Dot szám uccsó két számjegye a gyártás évét, az első két számjegye meg az adott évben hogy hanyadik héten gyártották..? Elég ha azt nézem?

Nah sajna ilyen gumijaim/felnijeim sose lesznek... :D

szép :) gratulálok hozzá

Ahogy mondod, ha túl öreg ne vedd meg.

Link to comment
Megosztás:

Igen. Az a lényege hogy megtudjuk mikori a gumi. Lehetőleg ne 10 éves gumik legyenek rajta :)

Ahogy mondod, ha túl öreg ne vedd meg.

Rendben! :lol:

Reggel bejöttem, olyan jó volt most vezetni ebbe a napsütésben. :D

De fater elvitte... ment ki vele a kertbe... jó messzire. Szőlőt metszeni, meg eldugdosni a hagymást. De szivesen mentem volna én is... :P

Amúgy Tiszacsegére fogunk menni horgászni. :lol: Héten megveszem sztem az éves bérletet oda. 55 kilóméterre van innen.. ;) 110 kilóméter horgászással összekötve, jó kis elfoglaltság lesz majd szabadidőre ;)

363815_20091024112749.jpg

ilyet akarok majd venni.. de mikor...? Nemtom ;) még lakatolásra is most fog menni...Jaj 1 darabig megint nem lesz autó ;)

Link to comment
Megosztás:

Rendben! :lol:

Reggel bejöttem, olyan jó volt most vezetni ebbe a napsütésben. :)

De fater elvitte... ment ki vele a kertbe... jó messzire. Szőlőt metszeni, meg eldugdosni a hagymást. De szivesen mentem volna én is... :P

Amúgy Tiszacsegére fogunk menni horgászni. :lol: Héten megveszem sztem az éves bérletet oda. 55 kilóméterre van innen.. :D 110 kilóméter horgászással összekötve, jó kis elfoglaltság lesz majd szabadidőre ;)

http://autolabor.hu/files/363815_20091024112749.jpg

ilyet akarok majd venni.. de mikor...? Nemtom ;) még lakatolásra is most fog menni...Jaj 1 darabig megint nem lesz autó ;)

Ilyet ne vegyél, mert ezt nem tudod felrakni. ;)

Link to comment
Megosztás:

5csavaros, sztem még et33 is bejátszik. Van 4csavaros is, bár ezek sosem tetszettek nekem.

b.sszus tényleg... :) észre sem vettem... Pedig a szememet kiveri. Nekem tetszik, valahogy úgy illik az astra alá. Na jó az is bejátszik, hogy nemtudok túl sok pénzt költeni rá, és ezek használtan viszonylag olcsók, meg tetszetős.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.