Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Végre itthon...

Útközben volt egy politikai gyűlés... :) odamentem hogy na mi van itt had lássam...mikor láttam a jelét már távoznék..erre a területi képviselő kezet fogott velem, és adott 1 naptárat meg 1 tollat... mikor mindkettőt zsebrevágtam, annyit mondtam, hogy az ellenzékre szavazok úgyis.. Kicsit gúnyosan megjegyezte, hogy "jó úton haladsz...."

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

De miért akarod levenni? Az üléshuzat, amit vettél, az nem olyan univerzális? Azt nem kell a nemez alá tenni. Egyszerűen összefogatod a háttámla mögött. A csomagtartóban úgy sem látja senki.

Szóval inkább ne vegyem le. :) Meggyőztél. ;) Végül is most, hogy jobban belegondolok, azért sem praktikus az én verzióm, mert ha majd kiszeretném mosni, kezdhetném újra az egészet elölről. Köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

elég jól néz ki ezekkel a lámpákkal ;)

Ja ;) a teteje le lett vágva és a kaszniba beletoldva :) majdnem mintha H Sedané lenne csak gömbölyűbe :P

Amúgy nem tudom mi lelte a srácot, az összes spoilert, küszöböt és optikai tuningcsodát leszedi róla :D szerintem rájött, hogy nem a kinézet a lényeg mióta c20ne harácsol benne.. ;)

Link to comment
Megosztás:

A fényszóró beállítást :lol: nem igaz, hogy egész Győrben nincs egy platz előtte meg szabad 5 méter egy sík fallal a végén :)

Esetleg egy szárny valakinek sedanra? ;) Dita? :P Neked különösen jó lenne mert színre is van fújva.. ;)

Hát pont ez az. Egyszer beállítattam Suzuki szervízben, ott letekerték mint állat. Két hét múlva félreálltam éjjel, feltekertem mert ellátam vele vagy 10 métert. Most az előműszakin megint letekerték, de előtte számomra ismeretlen okból kilazították az indexbúrát fogó csavart. ;)

Reggel megállítottam forgalmat Marcalvárosban egy percre. Meg akartam fordulni a Boxerrel a 2X2 sávoson, de az elválasztó szigetben elakadtam. ;) Vészvillogó be, előre-hátre-előre-hátra aztán sikerült a manőver. 6 busz állt mögöttem mire végeztem. Biztos sokan mondtak csúnyát az anyukámról. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát pont ez az. Egyszer beállítattam Suzuki szervízben, ott letekerték mint állat. Két hét múlva félreálltam éjjel, feltekertem mert ellátam vele vagy 10 métert. Most az előműszakin megint letekerték, de előtte számomra ismeretlen okból kilazították az indexbúrát fogó csavart. :D

Nem tudom miért de szabványhoz állítottam az enyémét és a balos vagy 5-8 méterrel rövidebb mint a jobb. A Wartburgon tökéletesre be tudtam lőni ;) mindkettő egyforma távra szórt de a szembejövő szemét éjszaka se bántotta ;) kivéve a két Hella ködlámpa a két fényszóró közt :P :) ha nem vette észre, hogy le kéne kapcsolnia a távolságiját ;) az astrával már ezt nem tudom eljátszani ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért de szabványhoz állítottam az enyémét és a balos vagy 5-8 méterrel rövidebb mint a jobb. A Wartburgon tökéletesre be tudtam lőni :lol: mindkettő egyforma távra szórt de a szembejövő szemét éjszaka se bántotta ;) kivéve a két Hella ködlámpa a két fényszóró közt ;) :) ha nem vette észre, hogy le kéne kapcsolnia a távolságiját :D az astrával már ezt nem tudom eljátszani :P

Na de azért durva, hogy egy "szakember" aki műszaki vizsgáztatást csinál, meg amúgy műhely is, ne tudja hogyan kell beállítani a lámpám? Ott figyel az a bazi nagy tekerő a lámpa hátulján, erre nekiesik egy csavarhúzóval, és az összes csavart tekergeti ami a közelben van?! ;) És ha nem veszik észre aztán vizsgán a rázópadon kiesik, ezért húznak meg?! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na de azért durva, hogy egy "szakember" aki műszaki vizsgáztatást csinál, meg amúgy műhely is, ne tudja hogyan kell beállítani a lámpám? Ott figyel az a bazi nagy tekerő a lámpa hátulján, erre nekiesik egy csavarhúzóval, és az összes csavart tekergeti ami a közelben van?! :) És ha nem veszik észre aztán vizsgán a rázópadon kiesik, ezért húznak meg?! :D

Ilyen esetben lehet jelenteni a közlekedési hatóságnak a történteket, akik átgondolhatják, hogy az adott állomás továbbra is alkalmas-e eddigi feladatának ellátására.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen esetben lehet jelenteni a közlekedési hatóságnak a történteket, akik átgondolhatják, hogy az adott állomás továbbra is alkalmas-e eddigi feladatának ellátására.

Pontosan worship.giftaps.gif

Link to comment
Megosztás:

Ilyen esetben lehet jelenteni a közlekedési hatóságnak a történteket, akik átgondolhatják, hogy az adott állomás továbbra is alkalmas-e eddigi feladatának ellátására.

Na jó, most az egyszer elnézem , amíg megcsinálják a műszakim. :) Meg ugye bizonyítanom kellene történteket, nem tudom a videót meddíg őrzik meg, kiadják-e ami készült közben.

Link to comment
Megosztás:

13. nyelestengelynek mókás hangja van :)

Nem lehet, hogy csak a nyelestengely csapágy ment tönkre?

Amúgy meg ha F13-ad van, akkor lehetséges, hogy az se-átalakítás a ludas a dologban, bár gyárilag c16se-t is szeretlek ezzel a váltóval. Viszont a lendkereked nem se-ből való, így ezt is be lehet vonni a játékba.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy csak a nyelestengely csapágy ment tönkre?

Amúgy meg ha F13-ad van, akkor lehetséges, hogy az se-átalakítás a ludas a dologban, bár gyárilag c16se-t is szeretlek ezzel a váltóval. Viszont a lendkereked nem se-ből való, így ezt is be lehet vonni a játékba.

Csapágyat akartam írni. Vmiért kimaradt.

A kommented második fele nem jön át. Sztem semmi köze hozzá. :)

Link to comment
Megosztás:

A második fél már csak ilyen okoskodás. :)

De ha csak csapágy akkor nem kell váltót cserélni. Vagy egy rövidebb áttételessel barátkozol?

Ez a w374 nem vmi racsingos. Viszont, ha már csere, akkor egybe kéne kötni egy kuplung cserével, és akkor már se kuplungot vennék, bekerülhetne az se könnyített lendkerék...igaz ezekhez még nem kell cserélni, de majd meglássuk. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a w374 nem vmi racsingos. Viszont, ha már csere, akkor egybe kéne kötni egy kuplung cserével, és akkor már se kuplungot vennék, bekerülhetne az se könnyített lendkerék...igaz ezekhez még nem kell cserélni, de majd meglássuk. :)

Hát egy 4,18 már kellemesebb lenne, az biztos. Az SE lendkerékhez meg olcsóbb a kuplung, szóval azt tényleg úgy érdemes...

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy csak a nyelestengely csapágy ment tönkre?

Amúgy meg ha F13-ad van, akkor lehetséges, hogy az se-átalakítás a ludas a dologban, bár gyárilag c16se-t is szeretlek ezzel a váltóval. Viszont a lendkereked nem se-ből való, így ezt is be lehet vonni a játékba.

De Ádám! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.