Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap alig tudtunk ráadásul kimenni. :)

Utána még mókásabb volt. :D Már 6 autó torlódott fel, csávó sehol. Ja és vissza se tudtunk menni, mert leengedték 40perccel hamarabb a bejárati rácsot..

Azt mondta a csóka, hogy a bejárat romlott el, azért volt gebasz.

Link to comment
Megosztás:

Utána még mókásabb volt. :D Már 6 autó torlódott fel, csávó sehol. Ja és vissza se tudtunk menni, mert leengedték 40perccel hamarabb a bejárati rácsot..

Azt mondta a csóka, hogy a bejárat romlott el, azért volt gebasz.

Amikor én mentem, akkoris vagy 5-6 autó várt már, de egy E Merciből kiszállt egy türelmetlen, nem gyenge srác, és nemes egyszerűséggel felnyomta a sorompót. :)

Link to comment
Megosztás:

rab+őr..vissza őr

őr+fiú gyerek..vissza őr+rab

fater+fiú...vissza fater

fater+muter...vissza muter

na most szétvariáltam írás helyett, ugyh már nemtom hol tartok :)

folytatom.

őr+rab...vissza fater

fater+muter...vissza muter

muter+lány...vissza őr+rab

őr+lány..vissza őr

őr+rab

na, csak sikerült má

Link to comment
Megosztás:

Szeretném felrakni az üléshuzatokat, de most látom, hogy a hátsó ülések háttámlájának csomagtartó felöli oldalán, a kárpitot valami szürke kis patentszerű jószágok rögzítik. (Na, ezt jól körülírtam. :D Látszik, nőből vagyok.)

Szóval akinek sikerült megfejtenie mire gondoltam, írja már meg nekem legyenszives, hogyan tudom kiszedni őket úgy, hogy ne törjem el. :)

Link to comment
Megosztás:

Megnyugtató ;)

Vége a melónak, megyek megmosatom az ezüsthajót majd szabadidőm miatt le is waxolom. ;)

jó neked.... én itt rohadok még, holnap is itt fogok 3ig... autót nemtom lemosni mert fos emeletes házba lakok, a paraj szomszédok meg utálják ha ott vizezek az udvaron... a fejem is fáj, a szemem is, az ujjam is.... Tököm rohadtul tele van ezzel a nappal meg héttel, meg mindennel...ááááá :) :D

legszívesebben mennék a kertbe, vagy ki a szabadba vagy bárhová, csak a sok idióta ember közül el!!

Link to comment
Megosztás:

jó neked.... én itt rohadok még, holnap is itt fogok 3ig... autót nemtom lemosni mert fos emeletes házba lakok, a paraj szomszédok meg utálják ha ott vizezek az udvaron... a fejem is fáj, a szemem is, az ujjam is.... Tököm rohadtul tele van ezzel a nappal meg héttel, meg mindennel...ááááá :D ;)

legszívesebben mennék a kertbe, vagy ki a szabadba vagy bárhová, csak a sok idióta ember közül el!!

Suuuusaaaaaaaaaaaaaa pajti. Különben nem éred meg a nyarat. ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Szeretném felrakni az üléshuzatokat, de most látom, hogy a hátsó ülések háttámlájának csomagtartó felöli oldalán, a kárpitot valami szürke kis patentszerű jószágok rögzítik. (Na, ezt jól körülírtam. :D Látszik, nőből vagyok.)

Szóval akinek sikerült megfejtenie mire gondoltam, írja már meg nekem legyenszives, hogyan tudom kiszedni őket úgy, hogy ne törjem el. :)

De miért akarod levenni? Az üléshuzat, amit vettél, az nem olyan univerzális? Azt nem kell a nemez alá tenni. Egyszerűen összefogatod a háttámla mögött. A csomagtartóban úgy sem látja senki.

Link to comment
Megosztás:

Suuuusaaaaaaaaaaaaaa pajti. Különben nem éred meg a nyarat. ;) :)

Kimentem a boltba kajáért, rendesen jólesett menni a napfényben... Már ez jobb kedvre derített :D ;)

Amúgy valamelyik nap azt hittem, hogy téged láttalak itt debrecenben, olyan H astra caravan volt mint a Tied, és uniós román rendszám volt rajta. Már csak azt figyeltem, hogy az oldalán fent van-e a felirat... ;) ;) De aztán nem :P

Link to comment
Megosztás:

Kimentem a boltba kajáért, rendesen jólesett menni a napfényben... Már ez jobb kedvre derített :D ;)

Amúgy valamelyik nap azt hittem, hogy téged láttalak itt debrecenben, olyan H astra caravan volt mint a Tied, és uniós román rendszám volt rajta. Már csak azt figyeltem, hogy az oldalán fent van-e a felirat... ;) ;) De aztán nem :P

Sajnos nem én voltam, de azért ha láttok RO rendszámú H Astrát megkérlek ne dobáljátok kővel mert megeshet, hogy a sors keze átpofoz határon túlra is. :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem én voltam, de azért ha láttok RO rendszámú H Astrát megkérlek ne dobáljátok kővel mert megeshet, hogy a sors keze átpofoz határon túlra is. :)

Általában ha látok RO rendszámú autót és CJ vagy BH vagy B-n kívül bármi más betű van rajta...azzal úgy vagyok, hogy magyar ember űl benne. ;) a B.. az meg Bukarest ha jóltudom...

Amúgy belelépett a kocsi a héten a 390000. kilóméterbe :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Milyen váltó van az autómban? X14NZ, F10-es vagy F13as? Esetleg egy más nagyobb számú váltóval lehet valami jó dolgot is elérni? Magyarul értelmes dolog egy váltó csere? Mezei parasztésszel azt gondolom hogy pl egy 1.6os hengerenkénti injektorosból a váltó lökhet valamit az én1.4esemen gondolok az átéttelre. De valaki aki jobban ért hozzá segítsen. Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Milyen váltó van az autómban? X14NZ, F10-es vagy F13as? Esetleg egy más nagyobb számú váltóval lehet valami jó dolgot is elérni? Magyarul értelmes dolog egy váltó csere? Mezei parasztésszel azt gondolom hogy pl egy 1.6os hengerenkénti injektorosból a váltó lökhet valamit az én1.4esemen gondolok az átéttelre. De valaki aki jobban ért hozzá segítsen. Köszi

Persze, tegyél bele nagyobb motorhoz való nagyobb áttételű váltót és még lomhább lesz.

A váltód számát az oldalán le tudod olvasni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.