Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nagy az arcod, attán meg félsz? Inkább villogtál volna mint a Lacika ;) :P Azért linkeltem a képfeltöltő oldalt mert onnan be is tölt a kép ;) A képfeltöltés nem akarja megmutatni a képet :D

Aha, akkor mégegyszer, nézzétek mit szereztem:Klikk ide! ;) Amúgy erről az oldalról melyik sort kell bemásolnom, ha képet akarok beilleszteni a fórumba? :)

Link to comment
Megosztás:

Ó köszönöm, de egyenlőe megelkészem azzal is ha kicserélem a taposóemezt. Apropó taposó...tegnap felhívtam a bontós csókát, kellene egy taposó ,oké holnapra kivágjuk. Ma 3-kor rákérdeztem, most kezdik 4-re meglesz. 4-kor hívtam, már el is vitték. :D Kérdem kicsoda? Hát nem te? Hát nem. :) Egyszerre ketten kerestünk taposót, ő gyorsabban ment érte. Több nincs neki, de egy másik bontóban van, holnap megyek, ha még meglesz. Biztos jó a gép, mert kipróbáltam kicsit pajzs nélkül, aztán feljöttem a pincéből, ás szájon csókoltam a kutyát, aztán megvakartam az asszony hasát. Most már kicsit látok. ;)

Link to comment
Megosztás:

Aha, akkor mégegyszer, nézzétek mit szereztem:Klikk ide! ;) Amúgy erről az oldalról melyik sort kell bemásolnom, ha képet akarok beilleszteni a fórumba? :)

Látom siettél, maradjon valami vas is a rozsda mellett. ;) ;)

Találtam pár jó képet, csak úgy kedvcsinálás gyanánt a kasztnizáshoz ;)

Ráért volna még megtudni, mi vár rá a rozsda alatt. :P :D

A végeredmény azért lehet kedvcsináló. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.