Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja meg a végén vettem volna észre, hogy fordítva bütyköltem vissza :P

Barátnőd nincs meg? ;)

De megvan, de őt láttam a hétvégén. De a Ribit már tegnap reggel óta nem ;) Illetve de. Ma voltam meglátogatni. 2x is. Vittem dobbetétet, meg a légszűrő aljába belecuppan valami műanyag köcsög, ami nekem rommá tört, csak nem tudtam azt se hogy ottvan. Csergőt fölhívtam, elmagyaráztam neki mi kéne. A'sszongya, a műanyag küglit rezonátornak hívják, és 23ezerért lenne, de most éppen nem rendelhető. :D ;) Mondtam hogy ennyiért ne is legyen rendelhető, elmentem a bontóba, hoztam 2ezeré'. Az MHT már föntvan, ami megnyekkent már ki van egyengetve/cserélve most hegeszti a homlokfalat. Jah meg műanyagosnál meg lett heffintve a légszűrőház mert az törött vót, de még javítható. Az is megvan, mostmár nagyjából "csak" össze kell legózni, és kísz :)

Link to comment
Megosztás:

Nem hát. ;)

ááá... akartam feltenni képet a mai állapotokról de az úesbés kékfogat otthon hagytam, és így nemtudom feltenni. ;) Majd este :)

Az enyém pénteken megy festőhöz, ma vittem neki színmintát (a törött hűtőmaszkot) a festékhez. Remélem, hétfőn már a régi fényében ragyog :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém pénteken megy festőhöz, ma vittem neki színmintát (a törött hűtőmaszkot) a festékhez. Remélem, hétfőn már a régi fényében ragyog :)

Nekem kívülre nem került új cucc. Csak bontott. (csóró vagyok fényeztetni, ez meg még olcsóbb is volt mint az új UGY cucc)

Kicsit biztos elüt majd, de elviselem, jobb nincs :D Csak lenne már kész ;)

Jah és Tiv. ! megnéztem, a tetőablaka kézi kurblis a bontóban lévőnek. Meglestem :P

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/03/1...den_tores_utan/

Ez már megint mi a ... ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem kívülre nem került új cucc. Csak bontott. (csóró vagyok fényeztetni, ez meg még olcsóbb is volt mint az új UGY cucc)

Kicsit biztos elüt majd, de elviselem, jobb nincs :) Csak lenne már kész :D

Jah és Tiv. ! megnéztem, a tetőablaka kézi kurblis a bontóban lévőnek. Meglestem ;)

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

EZT gyorsuljátok le :P

lehet nyáron 1 robogóval gazdagodik a család.. Faterral tervezgetjük ;)

Simán ;) csak kössem be a "ködösítőt".. eplus2.gif

Én most cseréltem első kerékcsapágyakat -agyastól :) kicsit szétomlott a cucc szétszedéskor :D de mostmár csendben van az eleje.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem kívülre nem került új cucc. Csak bontott. (csóró vagyok fényeztetni, ez meg még olcsóbb is volt mint az új UGY cucc)

Kicsit biztos elüt majd, de elviselem, jobb nincs :) Csak lenne már kész ;)

Jah és Tiv. ! megnéztem, a tetőablaka kézi kurblis a bontóban lévőnek. Meglestem :P

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/03/1...den_tores_utan/

Ez már megint mi a ... ? :D

Ez megint egy új lehetőség a korrupcióra, pár ezresért eltekint a biztosítási ügynök a vizsgára küldéstől, ill. eleve kevesebb baleset lesz hivatalosan bejelentve, inkább megoldják egymás közt a felek.

Köszönöm, virágot, és a lánykoszorút az öltözőbe kérem!

Némá mim van:Klikk ide! ;)

Én is gratulálok mártírrá válásod alkalmából! Ja, az egy másik film... ;) Komolyan, időszerű volt már ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Ma nekiugrottam megnézni azt az aktivszenes bizbasz, tankszellöztetöt. Tanksapka levételkor, vákuum volt a tankban.

Sikerült kivenni, de az egyik müanyag csatlakozó, amelyiken az egyik gumicsö volt, sikeresen letörtem.

Az egyik vastag csöböl öntöttem ki egy kis szenet vagy mit.

A kérdésem az lenne, hogy ez a cucc kell mindenképpen a rendszerbe, vagy nem baj ha egy darabig nincs benne.(nem tom mikor jutok el a csergöbe)

Mennyibe kerülhet ez a szenes tartály?

Link to comment
Megosztás:

Azért ne vidd túlzásba! ;)

Igezed van, kicsit elszállt velem a ló. ;) A virágot nem kérem! ;)

Némá nekem mim van: http://pics.coldline.hu/ :lol: :)

Most mi ez? Ez egy képfeltöltő oldal! ;)

Mentem az asszony elé, zöld lámpa felé mentem tempósan amikor a másik sávból elémvágott egy fekete Q7-es, duda, anyázás kikerültem, megyek tovább. Belenézek a tükörbe, jön utánnam, na mondom faca, körbenéztem az összes fegyvernek látszó tárgyat kirakodtam a kocsiból az elővizsga miatt. :D Bekanyarodtam a parkolóba, mentem egy kört hátha másfele megy, de nem, jön utánnam, lázasan járt az agyam valami béna szöveg után, véletlenül dudáltam, telefonáltam azért mozgott a szám stb. Majd csak lesz valami alapon félreálltam, mellém ér lassitt, átnézek, egy 60-körüli ősz öregúr nézeget körbe, parkolóhelyet keres. :P

Link to comment
Megosztás:

Igezed van, kicsit elszállt velem a ló. ;) A virágot nem kérem! ;)

Most mi ez? Ez egy képfeltöltő oldal! ;)

Mentem az asszony elé, zöld lámpa felé mentem tempósan amikor a másik sávból elémvágott egy fekete Q7-es, duda, anyázás kikerültem, megyek tovább. Belenézek a tükörbe, jön utánnam, na mondom faca, körbenéztem az összes fegyvernek látszó tárgyat kirakodtam a kocsiból az elővizsga miatt. :) Bekanyarodtam a parkolóba, mentem egy kört hátha másfele megy, de nem, jön utánnam, lázasan járt az agyam valami béna szöveg után, véletlenül dudáltam, telefonáltam azért mozgott a szám stb. Majd csak lesz valami alapon félreálltam, mellém ér lassitt, átnézek, egy 60-körüli ősz öregúr nézeget körbe, parkolóhelyet keres. :P

Nagy az arcod, attán meg félsz? Inkább villogtál volna mint a Lacika :lol: :lol: Azért linkeltem a képfeltöltő oldalt mert onnan be is tölt a kép ;) A képfeltöltés nem akarja megmutatni a képet :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.