Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem tök8, de tudhatnád, hogy nem csak a regisztrált felhasználók olvashatják a fórumot. Te címed, Te lakásod.

Most már senki semtudja hogy hol van az xxx-xxx rendszámú fehér caravan aminek ha a csomagtartó zár gombját sokáig nyomogatod akkor kinyílik :lol: ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Nah látom ki lettem beszélve :cry: :D

Hát igen...ez van dúl a lamúr..vagy mi :lol:

:D

Ha hiányzok néhanapján, akkor ott az msn címem bárki felvehet, de 1 jópár emberke már fent van nekem. Ők meg bármikor elérnek, de ott a címem ha esetleg keresne valaki.

Most már senki semtudja hogy hol van az xxx-xxx rendszámú fehér caravan aminek ha a csomagtartó zár gombját sokáig nyomogatod akkor kinyílik :) ;) ;)

kellemetlen

;) :P :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Na elmentem előműszakira, lámpák jók, lengéscsillapítók jók, viszont az összes fékem szar. :) Nyáron cseréltem gyakorlatilag mindent. Elsőtengely 35%eltérés, hátsó 28% a kézifék 52%. Mondjuk a kéziféknél rozsdás a bowden, azt amúgy is cserélni akartam, de mi a túrót kezdjek egy gyakorlatilag zsír új első-hátsó fékkel? :lol: Csávó aláment a kocsinak, a kormánymű, felfüggesztés oké, pedig jó repedtek a szilentek. Elkezdte nézegetni az alját, a tankbeömlő felett meg sem nézte, odaért a taposóhoz, nézi-nézi, elkezdi kopogtatni, hupog mint állat :P célszerszám kézbe, elkezdi kaparni , csak úgy hullott a nyakába a rozsda. Aszonygya, itt van némi rozsda, ja mondom csak az van. ;) Meg mossam le a motort, mert tiszta olaj, hozzáteszem a mosóból jöttem, előtte itthon befújtam zsíroldóval, ott meg behasaltam a pisztollyal a kocsi alá. :P Kérdi a csávó, elgurult valami? Ja mondom a gyógyszerem. El is ment onnan egyszerre. ;) Remélem holnap tényleg hozzák a hegesztőm.

Lehet hogy kiszállítom az aknából, ha az enyémet neki áll kapargatni, bármilyen célszerszámmal ;) !!! Sőt nem lehet biztos!

Link to comment
Megosztás:

Persze csak vicc... nevessetek kicsit, eszméletlen milyenek vannak... :) ;)

Hát ez ilyen. ;) Hirhedten rosszul parkolunk és ez már nem vicc. Én a kínlódós fajta vagyok, így sosem hagyom ott sehol. Addig "dolgozok" vele míg úgy nem áll, ahogy szeretném. :P

Szerencsétlen Lupohoz már én sem tudok mit hozzáfűzni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oké! De sokáig ezt nem játsszuk, mert ha hozzáadom az 530Ft-os postaköltséget, akkor nem sokára véges lesz az összeg amit nekem megér ;)

10 forintonként még eljátszhatunk egy darabig nem ? Hogy sikerült pont kiszúrni.... ;)

Mert te ügyes vagy! Mi meg nem :lol:

Meg nem tudunk olcsón ledet szerezni... :)

Link to comment
Megosztás:

10 forintonként még eljátszhatunk egy darabig nem ? Hogy sikerült pont kiszúrni.... ;)

Meg nem tudunk olcsón ledet szerezni... :)

Nos igen! Pont beletenyereltél a bizniszembe ;)

Nem tudom mennyibe kerül most egy led, de ha 16db-ot meg kéne venni, az biztos kemény pénzbe kerülne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos igen! Pont beletenyereltél a bizniszembe :)

Nem tudom mennyibe kerül most egy led, de ha 16db-ot meg kéne venni, az biztos kemény pénzbe kerülne :lol:

Szerzel nekem egy lámpát, én megforrasztom magamnak. És akkor a tied lehet. ;)

Hát van már 28 forintért is, 40, 70ért....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.