Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nagy dolog, én is mentem már olyat hátszélben , lejtőn óra szerint. Sőt amig nem lett állítva az órán 180-al is. :)

Elmegyek fürödni aztán mire visszaülök 3 oldal. :lol:

Nagy dolog, nem nagy dolog még volt egy 6-os is csak észrevettem a suttyó verdát azt hamar lett 4-es és katólikus vezetés. Igazából csak ki akartam picit kormolni az olajkályhát de ezek nagyon rákapcsoltak mióta megkapták a hiperszuper új műszereket....állítólag nincs az ketyere ami át tudná verni, ráadásul a régebbi radarérékelők nem tudják lefigyelni.

Link to comment
Megosztás:

Amugy én már felraktam a nyári kerekeket. Vége a télnek gyerekek. :lol:

Már ahol :) mi szépen behawazódtunk reggelre :D csak a franc egye meg, így nem tudunk dolgozni pedig az egyik bitumenes tartály szintjelzőjét feltétlen meg kéne javítani ;) vasárnap puszta kézzel (na jó, volt rajtam egy szakadt polár kesztyű) széttéptem a 2.5 millis bowdent ;) az a vicc, hogy fizikailag egyre gyengébbnek érzem magam erre tessék.. :P

Az Opeles90 alias Lacinak van olyan festésű felnije...régen járt erre.. ;)

Dúl a L'amour :cry: ;) vagy hogy szokták mondani :P :D

Link to comment
Megosztás:

Már ahol :lol: mi szépen behawazódtunk reggelre :D csak a franc egye meg, így nem tudunk dolgozni pedig az egyik bitumenes tartály szintjelzőjét feltétlen meg kéne javítani ;) vasárnap puszta kézzel (na jó, volt rajtam egy szakadt polár kesztyű) széttéptem a 2.5 millis bowdent ;) az a vicc, hogy fizikailag egyre gyengébbnek érzem magam erre tessék.. :P

Dúl a L'amour :cry: ;) vagy hogy szokták mondani :P :D

Nálunk is esett reggelre. :) Gyengébbnek? :D Egy férfi ebben a korban még ereje teljében van. :P

Lacikát meg nem cikizni! ;) Harapok! :D

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is esett reggelre. :lol: Gyengébbnek? :cry: Egy férfi ebben a korban még ereje teljében van. :D

Lacikát meg nem cikizni! :) Harapok! ;)

Lehet a sok főtt tojás teszi ;) mint Popeyenél a spenót :P :P ;)

Én ugyan nem cikizem :D egészségére ha neki jólesik.. :D

Na ideje lassan valamit megpróbálni meló gyanánt, majd leszek.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem pl nem jön be az ilyen giccses felni. Ez már tetszetős.

ahha jah. Nagyon szép :lol:

Lacika lelépett csajolni. Lassan el lehet kezdeni hozzászoktatni a jányt a fórumhoz, hogy ne kelljen választani ;) Barátnőm amikor feláll a géptől, már reflexből nyom rá a fórum gyors gombjára ;) :) :P

Link to comment
Megosztás:

ahha jah. Nagyon szép :)

Lacika lelépett csajolni. Lassan el lehet kezdeni hozzászoktatni a jányt a fórumhoz, hogy ne kelljen választani ;) Barátnőm amikor feláll a géptől, már reflexből nyom rá a fórum gyors gombjára :P ;) :P

Nekem már lassan a fórum a kezdőlapom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.