Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen? Ma reggel még havazott, nem is kicsit... :lol:

Biony biony, de azé nem bánnám, ha két hét múlva hazajövök, az lehetne az első dolgom, hogy átpakoljam a kerekeket.

Csak mert a fosvágen mérete 56,5mm az Astrá-é pedig 56mm. Ezért gondoltam....no mindegy, mert Dáwid már meg is válaszolta a frankót ;)

hátőőő nemtom, de az a fél mm észrevehető? nekem is W felni volt fent, és egy picit lógott is a tehermentesítőn, de a csavarok helyrehúzták.

Oké! Nem fogok elbújni előle, bár te már elég messze laksz....150Km ;) Zotya még az egészséges 60Km-en belül van :)

150km egy jó kocsikázás :P csak ne kellene kifizetni azt a k... a benzint.

Link to comment
Megosztás:

Kedves egészségedre :) Milyen sört iszol? :lol:

hátőőő nemtom, de az a fél mm észrevehető? nekem is W felni volt fent, és egy picit lógott is a tehermentesítőn, de a csavarok helyrehúzták.

Sopronig mászok.

Azért hívják tehermentesítőnek, hogy ne a csavarok húzzák helyre.

Link to comment
Megosztás:

Oké! Nem fogok elbújni előle, bár te már elég messze laksz....150Km ;) Zotya még az egészséges 60Km-en belül van :lol:

Én Zotya javítás utáni fényezésére gondoltam ;)

Nagy köszi szépen az ajánlatért :) , de egyelőre nincs olyan amiért fényezni kellene.

(mindenesetre jó tudni, hogy van aki ért is hozzá :P )

Link to comment
Megosztás:

Jóvan, inkább igyál :lol: Jah ma kipróbáltam a hőlégfúvós lökös-újítást. Hát dob rajta elég rendesen. Ha kicsit túlmelegíti az ember azt nem szeretni, de ha sikerül belőni a "dózist" akkor qrva jó lesz :)

Mondom, én kipróbáltam, és szánkóztunk vele utána, de ennek már két hónapja, és még most is kint ázik, de szép fényes fekete lett az a sárvédődarab.

Link to comment
Megosztás:

igen persze, de 0,5mmes karikát nem csinál senki...

De igen! Itt nálunk a "faluba" van egy nyugdíjas esztergályos aki még 0,2mm-es tehermentesítőt is tud csinálni. Csak mondjuk ott már érdemes inkább a felniből kiesztergálni.... Mikor az OZ alukerekeim(gyári fosvágen) voltak akkor is ő csinált 0,5-ös tehermentesítőt :lol:

Link to comment
Megosztás:

De igen! Itt nálunk a "faluba" van egy nyugdíjas esztrgályos aki még 0,2mm-es tehermentesítőt is tud csinálni. Csak mondjuk ott már érdemes inkább a felniből kiesztergálni.... Mikor az OZ alukerekeim(gyári fosvágen) voltak akkor is ő csinált 0,5-ös Tmentesítőt :lol:

az szép

ott akkor rendesen vigyázni kellett felrakáskor mi?

egyébként...

65,5, és 57.1 között nincs is 0.5mm :) csak 0.25 kb...mivel körről beszélünk.

Link to comment
Megosztás:

Jóvan, inkább igyál :) Jah ma kipróbáltam a hőlégfúvós lökös-újítást. Hát dob rajta elég rendesen. Ha kicsit túlmelegíti az ember azt nem szeretni, de ha sikerül belőni a "dózist" akkor qrva jó lesz ;)

Mondtam hogy óvatosan kell bánni vele, ugy szép lesz . :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én Zotya javítás utáni fényezésére gondoltam :P

Ne olyan gyorsan, először meg kell tanulnom hegeszteni. ;)

Jejejeje...majdnem kaptam egy igazolást 160-ra :) :P

Nagy dolog, én is mentem már olyat hátszélben , lejtőn óra szerint. Sőt amig nem lett állítva az órán 180-al is. ;)

Elmegyek fürödni aztán mire visszaülök 3 oldal. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.