Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez egy Skoda feszültségszabályozó 4 db kivezetése van :54, D+, DF, B- :P Látható a képen..... a B- a test, a Df a gerjesztő tekercs, a D+ a szabályzot 12 V, az 54-ről nincs infóm :lol:

Há'hiszen abban is volt! ;) Oszt ez köll nekem az Astrába? ;)

Úgy értem fel tudom használni valamihez? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem nézem a Forma 1-et, de hamár gumi...nyárit mikor tesszük fel? Most mindenképpen elviszem őket kiegyensúlyozni. meg összel a télit is, mert szerintem ráz.

Az semmi nekem az 5 ből (a pótkerekem is:) ) 2 vászontörött és úgy ráz meg zuhog amikor megyek olyan mintha helikopter menne a fejem felett...

valamit már okoznom kellene vele..

Link to comment
Megosztás:

Olyan elbacott béka feje lesz tőle az autónak :) irdatlan szutyok ahogy ezek kinéznek rajta :lol:

Szerintem még a "szemetes" részlegen az utánfutón is találna ;)

Hát ha nem lett volna égő, kiborítottam volna azokat a zsákokat, biztos találtam volna egy pár használható ezt azt ;)

De komolyan Zotya, szerintem érdemes lenne megérdeklődnöd... csak nem laksz közel ugyebár, de biztos potom pénzért megvehetnél egy jó taposót.

Link to comment
Megosztás:

Nem nézem a Forma 1-et, de hamár gumi...nyárit mikor tesszük fel? Most mindenképpen elviszem őket kiegyensúlyozni. meg összel a télit is, mert szerintem ráz.

Szerintem még várat magára. De max. 2 hetet, kezdem unni a virsli gumikat :lol:

Az a szomorú, hogy le akartam fújni a nyári felniket, ......

Hozd el, majd én megcsinálom neked rendesen :)

Há'hiszen abban is volt! :P Oszt ez köll nekem az Astrába? :P

Úgy értem fel tudom használni valamihez? ;)

Szerintem semmire. ;)

Link to comment
Megosztás:

Pénzem se, ez a kifogás apukám.

1100ft?kb annyi egy fújós felnifesték.

Nagyon le voltam égve, a januári fizum második felét a mult héten kaptam meg. ;) Meg aztán nem tudom kinél láttam olyat akarok, hogy a guminál fehér sáv, a közepe meg fekete.

Hát ha nem lett volna égő, kiborítottam volna azokat a zsákokat, biztos találtam volna egy pár használható ezt azt :P

De komolyan Zotya, szerintem érdemes lenne megérdeklődnöd... csak nem laksz közel ugyebár, de biztos potom pénzért megvehetnél egy jó taposót.

Hát ja a távolság. A hegesztőt is Heves -megyyéből hozzák. Tudod mit, hozzál egy taposót, és bármit vihetsz helyette. Na jó a kutyát nem. ;)

Szerintem még várat magára. De max. 2 hetet, kezdem unni a virsli gumikat :lol:

Hozd el, majd én megcsinálom neked rendesen :)

Én meg a zúgást amit e télik okoznak. Majdnem elnyomják az AC-hangját. :P

És mennyi egy felnifújás? ;)

Link to comment
Megosztás:

Há'hiszen abban is volt! :P Oszt ez köll nekem az Astrába? ;)

Úgy értem fel tudom használni valamihez? :)

Eltenni a fiókba ereklyének és 30 év múlva előszedni hogy "látod gyerek ilyen is vót" "nem b+ nincs rajta érintőképernyő és filmet sem tud lejátszani ;) "

Vagy most odaadni valami sokásnak ajándékba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon le voltam égve, a januári fizum második felét a mult héten kaptam meg. :) Meg aztán nem tudom kinél láttam olyat akarok, hogy a guminál fehér sáv, a közepe meg fekete.

És mennyi egy felnifújás? :lol:

Aha különleges kérés is van..... ;)

Szerintem egymásközt így klubon belül nem is olyan fontos a pénz! Biztos meg tudunk egyezni ;)

Link to comment
Megosztás:

Eltenni a fiókba ereklyének és 30 év múlva előszedni hogy "látod gyerek ilyen is vót" "nem b+ nincs rajta érintőképernyő és filmet sem tud lejátszani ;) "

Vagy most odaadni valami sokásnak ajándékba :lol:

;)

Nem adom én azt senkinek :P Meg aztán amúgy is már alig vannak azokból a Skodákból. Másra nem is használható? - akkor visszateszem a lim-lom közé. :)

Link to comment
Megosztás:

Eltenni a fiókba ereklyének és 30 év múlva előszedni hogy "látod gyerek ilyen is vót" "nem b+ nincs rajta érintőképernyő és filmet sem tud lejátszani :) "

Vagy most odaadni valami sokásnak ajándékba :lol:

Aha a kiscsaj is szólt, hogy apa mesélj a gyerekkorodról amikor még oda kellett menni a tévéhez kapcsolgatni a csatornákat! ;)

Aha különleges kérés is van..... ;)

Szerintem egymásközt így klubon belül nem is olyan fontos a pénz! Biztos meg tudunk egyezni :P

Aztán ne csodálkozz ha hajnali kettőkor beállítok, mert szembe jutott egy jó ötlet. :P

Link to comment
Megosztás:

Aha különleges kérés is van..... :)

Szerintem egymásközt így klubon belül nem is olyan fontos a pénz! Biztos meg tudunk egyezni :P

Akkor az enyémet megcsinálhatnád referenciának, én meg majd jól megmutogatom ment közben. ;) ;)

Úgyis közelebb vagyok. De én ezüstösre szeretném a peremet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon le voltam égve, a januári fizum második felét a mult héten kaptam meg. :) Meg aztán nem tudom kinél láttam olyat akarok, hogy a guminál fehér sáv, a közepe meg fekete.

Hát ja a távolság. A hegesztőt is Heves -megyyéből hozzák. Tudod mit, hozzál egy taposót, és bármit vihetsz helyette. Na jó a kutyát nem. ;)

Én meg a zúgást amit e télik okoznak. Majdnem elnyomják az AC-hangját. ;)

És mennyi egy felnifújás? :lol:

esetleg ezüst, és fekete variációban

és Lacinak van úgy :P

Link to comment
Megosztás:

Te se csodálkozz ha hajnali kettőkor a balesetire kell menned :) ;)

Nem számítt van protekcióm. ;)

Az Opeles90 alias Lacinak van olyan festésű felnije...régen járt erre.. :lol:

Aha, akkor az övén láttam.

Vagy a mennyezetre mint azt valakinek a képein már láttam, hogy úgy tárolja a kerekeket. :P

Ezt is meg kellene játszani, föleg mert most nálam vannak a keresztmami kerekei is a Suzukiról. Csak kerülgetem őket a pincében.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.