Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Baccameg... én miért nem ezt néztem éveken keresztül forma1 helyett? ;) Egyre jobban tetszik :lol: (persze 20 éve még az is jó volt :P ) de ez most is tetszik.

Szerinted én miért rodeózok néha a Total Immersion Racing-gel? :P :cry: ;) Sokak szerint gagyi de szerintem meg pont élvezhető ;) egy Momo kormánnyal.. :D

Ha már lökös...enyém is rendesen szanaszét van repedve, pölö azok a függöleges pálcikák, mind el vannak már törve allul. Rendszeresen rájárok a járdaszegélyre, vagy túrom vele a földet. :)

Akkor az ön számára ideális jármű ;)

agroinform_20090330174133_FEnykepezo_076.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha már az első lökösről van szó, valaki leírná, hogy lehet levenni? Még sosem vettem le, pedig kéne egy kicsit alatta dolgozni. Addig tudom, hogy a kerékjáratokban van 1-1 csavarja.

2-2 ;) meg az orrában szintén 2, összesen 6 :lol: volt dolgom vele mikor az olajhűtő tartólemezét újítottam fel.. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha már az első lökösről van szó, valaki leírná, hogy lehet levenni? Még sosem vettem le, pedig kéne egy kicsit alatta dolgozni. Addig tudom, hogy a kerékjáratokban van 1-1 csavarja.

Van két nagy (13) anya, ezek pozíciója kb a rendszám széleinél...belül. Aztán a boblemeznél van 2-2 csavar amit ki kell hajtani, és akkor odaférsz a 2 oldalsó konzolon levő csavarhoz, ezeknek 10-es a feje.

Link to comment
Megosztás:

Szerinted én miért rodeózok néha a Total Immersion Racing-gel? :) ;) :P Sokak szerint gagyi de szerintem meg pont élvezhető ;) egy Momo kormánnyal.. :P

Akkor az ön számára ideális jármű :lol:

Király, van ilyen caravanban is? Hányezren tilt? Központis? Etanollal megy? A féltengely ki lett cserélve? Több kérdésem nincs. ;)

Link to comment
Megosztás:

Király, van ilyen caravanban is? Hányezren tilt? Központis? Etanollal megy? A féltengely ki lett cserélve? Több kérdésem nincs. :)

Néha mendegélnek többen is, nem tudom mert sose pörgettem ki csutkára, központi adagolós és turbós is, etanollal tuti nem megy de dízel az kell neki bőven, milyen féltengely? :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Király, van ilyen caravanban is? Hányezren tilt? Központis? Etanollal megy? A féltengely ki lett cserélve? Több kérdésem nincs. :lol:

Már akartam kérdezni tőled pár dolgot az etanollal kapcsolatban.

Nem messze tőlünk behoztak egy E85-ös benyát. asszem vmi etanol benzin keverék.

Érdemes kipróbálni? mire kell figyelni az első használatnál?

Link to comment
Megosztás:

jut eszembe, tud vki árat mondani egy vezérműszíj takaró burkolatra?

DTL-hez néztem de olyan árat mondtak, hogy egy komplett használt motort kaptam volna érte bontottan :) annyiért már én is nekiállok lemezből kalapálni egyet :lol: ;) vagy inkább kipréseltetem.. ;)

Pl itt rákeresgethetsz. :P

Link to comment
Megosztás:

http://www.vatera.hu/opel_astra_f_tuning_f..._165553949.html

Ritka cucc, eddig csak angol Astrán láttam, ha jól nézem facelift előtti maszkhoz passzol...és egészen buta tekintetet kölcsönözhet az autónak. :lol:

Kíváncsiságból megcsináltam:

kadétokon lehet inkább ezeket látni, de amit te rajzolgattál, az is messze áll a valóságtól, és sokkal pofásabban néz ki tőle :)

bmw lámpái vannak benne

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is.

Nekem eddig a 120 as Skodámon tetszett . :lol:

Még a ladán sem tetszett, akkor már inkább a zsiguli egyes lámpája.

Kutrálás közben a kezembe akadt egy ilyen izé. Még a Skodámban volt feltehetőleg, de ott biztos hogy nem volt szerepe - legalábbis amióta és ameddig nálam volt.. Mi ez, tudja valaki? Jó lehet ez még valamire? :)

Nincs valami szöveg rajta amit beírhatnál a gugliba?

Link to comment
Megosztás:

Kutrálás közben a kezembe akadt egy ilyen izé. Még a Skodámban volt feltehetőleg, de ott biztos hogy nem volt szerepe - legalábbis amióta és ameddig nálam volt.. Mi ez, tudja valaki? Jó lehet ez még valamire? :lol:

lada samarán hasonló pl a fesz szabályzó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.