Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Te akartad. Mé fotosoppos az avatarod? :lol: Mondjuk nekem is az. ;)

Azért mert neked is az és majmollak ;) :) Amúgy csak azért mert eccer régen, azzal játszottam hogy hogy nézne ki egy ilyen maszk, aztán elmentettem, és el is felejtettem. Aztán az avatarom a hátsó ablak volt egy darabig, de mivel a feliratot leszedtem, ezért az avatart is lecseréltem, mert már régen nem volt az autón. Kerestem régi képeket (amin még nincs megtörve) és megtaláltam ezt. Aztán ha már megvolt akkor ki is tettem, azt most ottvan.

Link to comment
Megosztás:

Azért mert neked is az és majmollak ;) :) Amúgy csak azért mert eccer régen, azzal játszottam hogy hogy nézne ki egy ilyen maszk, aztán elmentettem, és el is felejtettem. Aztán az avatarom a hátsó ablak volt egy darabig, de mivel a feliratot leszedtem, ezért az avatart is lecseréltem, mert már régen nem volt az autón. Kerestem régi képeket (amin még nincs megtörve) és megtaláltam ezt. Aztán ha már megvolt akkor ki is tettem, azt most ottvan.

Gondoltam, hogy van valami egyszerű magyarázat.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha már lökös...enyém is rendesen szanaszét van repedve, pölö azok a függöleges pálcikák, mind el vannak már törve allul. Rendszeresen rájárok a járdaszegélyre, vagy túrom vele a földet. :lol:

Vállalsz talajmunkákat, tereprendezést? ;) Akkor eljöhetsz elsimitani a házunk melletti füves részt mert elég hepe-hupás.. ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Ha már lökös...enyém is rendesen szanaszét van repedve, pölö azok a függöleges pálcikák, mind el vannak már törve allul. Rendszeresen rájárok a járdaszegélyre, vagy túrom vele a földet. :lol:

Van egy gyári lökim amin ezek megvannak, csak a jobb oldali rögzítési pontja van letörve :) Ha eljössz érte, a tied ;)

Link to comment
Megosztás:

Vállalsz talajmunkákat, tereprendezést? ;) Akkor eljöhetsz elsimitani a házunk melletti füves részt mert elég hepe-hupás.. :P :)

Tavaly csináltam a kocsibejárót, kicsit meg is süllyedt, meg ahogy tolatok fel az útra az orra lebukik, és párszor gyalulta a földet. Az alsó két rögzítésből eltünt a csavar, vagy patent, nem tudom mi volt benne. Meg ahogy most alánéztem van a peremnél vagy két kiló föld. :P

Van egy gyári lökim amin ezek megvannak, csak a jobb oldali rögzítési pontja van letörve ;) Ha eljössz érte, a tied ;)

Szine? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tavaly csináltam a kocsibejárót, kicsit meg is süllyedt, meg ahogy tolatok fel az útra az orra lebukik, és párszor gyalulta a földet. Az alsó két rögzítésből eltünt a csavar, vagy patent, nem tudom mi volt benne. Meg ahogy most alánéztem van a peremnél vagy két kiló föld. ;)

Szine? :lol:

Fekete. Pontosabban az vót amíg meg nem szürkült ;) De gyári, nem ropiszerű-törős izé. Csak ez volt rajta mikor megstukkoltam az oszlopot és ezt még a gyári se viseli el :)

Link to comment
Megosztás:

Fekete. Pontosabban az vót amíg meg nem szürkült :) De gyári, nem ropiszerű-törős izé. Csak ez volt rajta mikor megstukkoltam az oszlopot és ezt még a gyári se viseli el :lol:

Kösz, egyenlőre marad a régi, amíg nem tanulok meg vigyázzni rá. ;)

Meg vagyok én áldva ezekkel a kutyákkal. Tüzel a nagyobbik, és mivel untam már a hajnali 3-kor a kertekben hajkurászni az udvarlókkal, felzártam őket a teraszra. Falon csak nem másznak fel. De most hogy örizetlenül maradt a kerítés, a kicsi sem riogatja a önjelölt vőlegényeket, reggelre ki volt bontva a kerítés ajla. Jött az ötlet, a kicsit lezárom elővédnek, a nagy fennmarad megőrízvén az erényét. Már kajakor jöttek a gondok, mert a pici nem volt hajlandó lent enni az anyja nélkül. 6-íg bírtam elviselni az elkámpicsorodott pofáját ahogy ült a lépcsőn, és lesett befele , aztán visszacibáltam azt a nyüves ólját az anyja mellé a teraszra. Most fülig ér a szájja és körbe-körbe futkos. Reggel megyek megint kerítést renoválni. ;)

Link to comment
Megosztás:

...és valóban. Be is aludtam rajta. Az asszony keltett fel, hogy kész a süti. Inkább ki is mentem azt enni. :)

én meg nézése nélkül is bealudtam, valószínűleg megfáztam, éskemény napok várnak rám.. :P legalábbis ha fateromtól kaptam el, elég érdekesen néz ki 4 napja..

Baccameg... én miért nem ezt néztem éveken keresztül forma1 helyett? ;) Egyre jobban tetszik :lol: (persze 20 éve még az is jó volt ;) ) de ez most is tetszik.

azért ez se volt mindig ilyen, meg mostmár még annyira se, porsche kupa :cry:

Van egy gyári lökim amin ezek megvannak, csak a jobb oldali rögzítési pontja van letörve :P Ha eljössz érte, a tied ;)

ha arrajárok elviszem én is ;)

Link to comment
Megosztás:

én meg nézése nélkül is bealudtam, valószínűleg megfáztam, éskemény napok várnak rám.. :) legalábbis ha fateromtól kaptam el, elég érdekesen néz ki 4 napja..

azért ez se volt mindig ilyen, meg mostmár még annyira se, porsche kupa :P

ha arrajárok elviszem én is ;)

Gondoltam hogy feláldozod magad ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.