Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Már tavaly kiszerettem belőle, annyi szabályt találtak ki hogy már abban eluntam magam amíg kitaláltam hogy milyen szabály miatt nem lehet azt csinálni, ami miatt éppen érdekes lenne. Most Schumi visszajött, mondom lehet hogy visszakerül valami a régiből, megnézem. Hát barátnőm bealudt rajta, én meg elvettem a laptopot és csak háttérzajnak megy a TV. Ha Palik nagyon üvölt akkor felnézek hogy mi történt, de amúgy altatós teljesen. :lol:

Egy 5-10 évvel ezelőttire ha visszagondolok... húúúdejóvóótaz ;) Megyek is jútúbra régi versenyvideókat nézni inkább :)

Jah...egyetértek. Semmi sem történt. Idén dtmet fogunk nézni, legalábbis Stefán már régóta rá van állva. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah...egyetértek. Semmi sem történt. Idén dtmet fogunk nézni, legalábbis Stefán már régóta rá van állva. ;)

Megnéztem egyet én is, és tetszik. Mintha régi F1-es neveket is láttam volna az eredményjelzőn :lol: Lehet hogy oda lett az ami elveszett az F1-ből? :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Már tavaly kiszerettem belőle, annyi szabályt találtak ki hogy már abban eluntam magam amíg kitaláltam hogy milyen szabály miatt nem lehet azt csinálni, ami miatt éppen érdekes lenne. Most Schumi visszajött, mondom lehet hogy visszakerül valami a régiből, megnézem. Hát barátnőm bealudt rajta, én meg elvettem a laptopot és csak háttérzajnak megy a TV. Ha Palik nagyon üvölt akkor felnézek hogy mi történt, de amúgy altatós teljesen. :lol:

Egy 5-10 évvel ezelőttire ha visszagondolok... húúúdejóvóótaz ;) Megyek is jútúbra régi versenyvideókat nézni inkább :)

Nem ér ez már egy kalap xart se! A tavalyi év volt hosszú idők óta amikor nem vártam a hétvégét a forma 1 miatt, és ez az idén se lesz másképp! Szerintem biztos csökkent is a nézettség, és lehet hogy Scummacher visszatérésének köszönhetően várnak kárpótlást de ha már egy közkedvelt sztárral kell visszacsábítani a nézőket.....!? De lehet hülyeséget beszélek. Abban bíztam hogy ha vége ennek az altatónak, legalább látok egy jó meccset a sport 2-n de azon is csak fel húztam magam! A Juve hozza ezévi gyenge formáját, és az utolsó helyezettel szembeni 3-0-ás előnyből ráülve az eredményre hagyta kiegyenlíteni a Sienát.. ;) Na ennyit a hétvége sporteseményeiről!

Link to comment
Megosztás:

Nem ér ez már egy kalap xart se! A tavalyi év volt hosszú idők óta amikor nem vártam a hétvégét a forma 1 miatt, és ez az idén se lesz másképp! Szerintem biztos csökkent is a nézettség, és lehet hogy Scummacher visszatérésének köszönhetően várnak kárpótlást de ha már egy közkedvelt sztárral kell visszacsábítani a nézőket.....!? De lehet hülyeséget beszélek. Abban bíztam hogy ha vége ennek az altatónak, legalább látok egy jó meccset a sport 2-n de azon is csak fel húztam magam! A Juve hozza ezévi gyenge formáját, és az utolsó helyezettel szembeni 3-0-ás előnyből ráülve az eredményre hagyta kiegyenlíteni a Sienát.. :) Na ennyit a hétvége sporteseményeiről!

Nem hülyeség.....Párom 3éve nem nézi, most is csak Scummacher visszatérése miatt ült le megnézni, de fél óra után el is aludt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha már az F1-ről van szó...

Na, én is csalódott vagyok. Nem elég, hogy botrányosan alakult a mezőnybővités(új csapatok), de még sz@rul is mennek...de még a "nagy csapatok" is! Könyörgöm, az edzéshez képest 5-10mp-el rosszabb időket mennek végig!? Ez a "királykategória"!? Az elején púposra vannak tankolva a már használt gumikon, utána meg csak a "kötelezőt" cserélik mert nem éri meg kimenni nekik és "szinte felnin" viszik be a gépet a célba..és azért nem tudnak menni.. :lol:

Azért fogom követni/nézni, ha tehetem, hátha kialakul majd valami mert most ez még minden csapatnak új feladatokat ad a taktikázásban, hiába volt már régebben is tankolás nélküli a futam...de azóta sok viz lefolyott már a homlokukon! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.