Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Viszont ha kicsit ért hozzá vki, pár száz Ft-ból megoldja :lol:

(Akinek ez mond vmit, monostabil multivibrátor kell, ablakonként egy, akkora időzítéssel, ami egy ablak legalsó helyzetből való felhúzásához kell (amelyik ablak komfortelektronikás, ahhoz kb. 2mp elég). Indítójel a kpzár záróvezetékéről, a kimenetét pedig az ablakemelő felhúzóvezetékére kötni).

építgettünk ilyen dolgokat... de már rég volt, arrol lenne szó, hogy ameddig a kondi tartja a feszt, addig irányítja az emelő felhúzásást?

Link to comment
Megosztás:

Szívesen. :lol: Épp a napokban gondoltam rá, hogy dobra verem a modult, de akkor nem reklámozom... :)

Csak ne laknál ilyen messze....

Rendben! Köszönöm előre is! Természetesen nem kívánom ingyen. Tavasz vége nyár elején felugrok hozzád, addig beszerzek mindent ami kell hozzá. ;)

Link to comment
Megosztás:

Rendben! Köszönöm előre is! Természetesen nem kívánom ingyen. Tavasz vége nyár elején felugrok hozzád, addig beszerzek mindent ami kell hozzá. :)

Megbeszéltük ;)

A csajok nem találtak értelmes műsort, így berakták az Üvegtigris 2-őt a DVD-be. Még mindig fetrengek a röhögéstől a részeg emberes jeleneten (amikor kiszáll brunzolni a rönyóból) pedig már százszor láttam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megbeszéltük ;)

A csajok nem találtak értelmes műsort, így berakták az Üvegtigris 2-őt a DVD-be. Még mindig fetrengek a röhögéstől a részeg emberes jeleneten (amikor kiszáll brunzolni a rönyóból) pedig már százszor láttam :lol:

Nos igen...Nekem is bejön mindkét része :) És akkor még azt mondják hogy a magyarok nem tudnak filmet csinálni!

Link to comment
Megosztás:

Az oké, hogy 2.2es dízel, de hogy 5 méter... miért, ha 40méter, akkor azon már nem tudsz felmenni? :cry: Nem inkább a meredeksége volt kisebb, mint a parkolóban?

Jóvanna akkor csak simán béna voltam! :) ;)

Te má' megint itt vagy? ;) :P :D

Akartam is kérdeni, ki ez? ;) :P

egy szaros szuzuki lenyom carstylingon ;)

Linket! :D

Jah, megvan. Hogy működik ez a párbaj dolog? :lol:

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Nagyon ciki ha megkérdezem, hogy mi az a Foobar2000?? :lol:

Nem ciki, sokan nem ismerik. http://www.foobar2000.org/

Egy picit jobb minőségben játssza le a zenéket mint a WMP vagy a winamp

Nem ciki, csak kellemetlen. :) Ki tudja kerülni a windóz mixerét és hangkezelőjét meg ilyesmiket, tehát direktbe ő hajtja meg a hangkártyát, nem a windózon keresztül. Az mástészta, hogy kisujjból annyi fájltípust ismer, amit a winamp scak pluginnal, valamint kevesebb prociból elvan, igaz ha raksz fel egy marhajó kinézetet neki, akkor már nem, de én szeretem a puritán környezetet. Zenelejátszáshoz nem is értem, hogy minek csicsa. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem ciki, csak kellemetlen. :lol: Ki tudja kerülni a windóz mixerét és hangkezelőjét meg ilyesmiket, tehát direktbe ő hajtja meg a hangkártyát, nem a windózon keresztül. Az mástészta, hogy kisujjból annyi fájltípust ismer, amit a winamp scak pluginnal, valamint kevesebb prociból elvan, igaz ha raksz fel egy marhajó kinézetet neki, akkor már nem, de én szeretem a puritán környezetet. Zenelejátszáshoz nem is értem, hogy minek csicsa. :)

Óóóóóóh, Te vájtfülű. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, csak arra meg kevés fér. Így marad az mp3 cd. :) A t***m sem cserélget lemezt fél óránként. :lol:

74 vagy 80 perces egy CD, nem csak félórányi zene fér rá. ;) :P

Mondjuk ezzel én is így vagyok, de ha lossless-t 320kbps CBR (állandó bitráta) mp3-ra alakítod át, akkor elég kevés a minőségromlás, viszont marhanagy lesz az mp3. ;) Esetleg 320kbps VBR (variált bitráta). :P

Link to comment
Megosztás:

74 vagy 80 perces egy CD, nem csak félórányi zene fér rá. ;) :P

Mondjuk ezzel én is így vagyok, de ha lossless-t 320kbps CBR (állandó bitráta) mp3-ra alakítod át, akkor elég kevés a minőségromlás, viszont marhanagy lesz az mp3. ;) Esetleg 320kbps VBR (variált bitráta). ;)

Amíg csak sima cd-s autórádióm volt, egy lemezre csak egy albumot írtam ki. Most már igyekszem a legjobb minőségű mp3-akat gyüjteni.

Dehogy. Ugyanúgy 700 MB. :P :lol:

"Hüle". ;)

Gyári rádió, egy tecsós kaziadapterrel meghekkelve vaterás MP3-lejátszóval, és több órányi mulatóst tudok hallgatni lemezcserélgetés nélkül! :cry:

No comment. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.