Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt most nem tudom merjem-e bóknak venni... ;)

Tényszerű megállapításnak. Nyomozatilag. ;)

haverom azt hitte versenyezni akar, mert civil gép volt.

Az haggyám, hogy uncsi :P

Tegnap voltam a CBA-ban ott volt egy haver ladával, pont tolta ki a bevásárlókocsit, gondoltam kilövök a perkolóból, jött egy IFA, mondom elmegy aztán GÓ! Mögötte jött a körzeti rendőr. :) Még időben, pont padlózni akartam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényszerű megállapításnak. Nyomozatilag. ;)

Tegnap voltam a CBA-ban ott volt egy haver ladával, pont tolta ki a bevásárlókocsit, gondoltam kilövök a perkolóból, jött egy IFA, mondom elmegy aztán GÓ! Mögötte jött a körzeti rendőr. ;) Még időben, pont padlózni akartam. :)

Nem tudtam, hogy a padlógázt büntetik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a sötétített belső világítás zsír, már akkoris nagyon tetszett, mikor Gergolabsnak bontóztunk egyet.

Viszont a tetőablakkal ne "idegejjél föl"!!! :lol:

:) ;) ;)

tease.gif :P

Nemsokra rá, hogy motorizáltam, családdal begurultunk a madaras tacsko parkolójába. Ablakok tövig lehúzva, tetőablak nyitva. (parasztklíma van :P )

Kiszállunk, megyek kocsiért, mire visszaérek áll egy figura a kocsi mellett és szól, hogy lehúzva maradtak az ablakok. Szépen megköszöntem és -látszólag- tojtam rá. A pasi nem tágított, megint szólt. Válaszul megnyomtam a riasztó távirányítóját. Ablakok felmentek, tetőablak bezárt. A figura felszedte az állát a földről, majd visszaült az A6-osba. Látszott rajta, hogy nem igazán érti a dolgot. Gondolom nem nézte ki egy öreg astrából, hogy tud ilyeneket, pedig az audi sem tűnt fapadosnak.....

Link to comment
Megosztás:

tease.gif :lol:

Nemsokra rá, hogy motorizáltam, családdal begurultunk a madaras tacsko parkolójába. Ablakok tövig lehúzva, tetőablak nyitva. (parasztklíma van :) )

Kiszállunk, megyek kocsiért, mire visszaérek áll egy figura a kocsi mellett és szól, hogy lehúzva maradtak az ablakok. Szépen megköszöntem és -látszólag- tojtam rá. A pasi nem tágított, megint szólt. Válaszul megnyomtam a riasztó távirányítóját. Ablakok felmentek, tetőablak bezárt. A figura felszedte az állát a földről, majd visszaült az A6-osba. Látszott rajta, hogy nem igazán érti a dolgot. Gondolom nem nézte ki egy öreg astrából, hogy tud ilyeneket, pedig az audi sem tűnt fapadosnak.....

Uncsi sztori, már mesélted egyszer. ;)

Link to comment
Megosztás:

tease.gif :lol:

Nemsokra rá, hogy motorizáltam, családdal begurultunk a madaras tacsko parkolójába. Ablakok tövig lehúzva, tetőablak nyitva. (parasztklíma van :) )

Kiszállunk, megyek kocsiért, mire visszaérek áll egy figura a kocsi mellett és szól, hogy lehúzva maradtak az ablakok. Szépen megköszöntem és -látszólag- tojtam rá. A pasi nem tágított, megint szólt. Válaszul megnyomtam a riasztó távirányítóját. Ablakok felmentek, tetőablak bezárt. A figura felszedte az állát a földről, majd visszaült az A6-osba. Látszott rajta, hogy nem igazán érti a dolgot. Gondolom nem nézte ki egy öreg astrából, hogy tud ilyeneket, pedig az audi sem tűnt fapadosnak.....

Tetőablakot akarroooook. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

tease.gif :lol:

Nemsokra rá, hogy motorizáltam, családdal begurultunk a madaras tacsko parkolójába. Ablakok tövig lehúzva, tetőablak nyitva. (parasztklíma van :) )

Kiszállunk, megyek kocsiért, mire visszaérek áll egy figura a kocsi mellett és szól, hogy lehúzva maradtak az ablakok. Szépen megköszöntem és -látszólag- tojtam rá. A pasi nem tágított, megint szólt. Válaszul megnyomtam a riasztó távirányítóját. Ablakok felmentek, tetőablak bezárt. A figura felszedte az állát a földről, majd visszaült az A6-osba. Látszott rajta, hogy nem igazán érti a dolgot. Gondolom nem nézte ki egy öreg astrából, hogy tud ilyeneket, pedig az audi sem tűnt fapadosnak.....

Nekem meg első utam a friss jogsival egy tetőparkolós áruházba vezetett, persze kölykök meglátták a feljárót kórusban: meeenjüünk feeel! Mondom legyen Karácsony, bár láttam gáz lesz, nagyon meredek, de azért elindultam, aztán félúton torlódás miatt meg kellett álni, ajaj, ebből mi lesz. Lefulladtam egyszer, kétszer, háromszor, próbáltam kézifékel úgyse ment. Nézek a tükörbe, 3-an mögöttem, elkezdtem szépen visszagurulni, bősz dudállás a z ürge terjeget, hja barárocskám, ha itt én el tudnák indulni! Duda megint, bőgő motorral ilyesztget, de aztán belátta hogy szégyen a futás, mert szépen visszatolatott ő is, meg a mögötte lévő is, a harmadik kikerült minket. A sors iróniája, hogy amikor legközelebb erre jártem megint vissza kellett tolatni, mert a Boxerral nem fértem fel. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.