Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Errefelé nem igazán gyakran fordul elő dugó. :cry: ;) :P ;)

Mikor legutóbb a 8-ason mentem kissé kiakadtam, képesek voltak egy zetor után 30-40 közt tötymörögni vagy 6-an ;) persze szembe senki míg el lehetett látni az meg volt vagy 2 km :lol: na mondom jó, vissza 2 gyufát neki, hadd kormoljon ;) :P vagy csak a bihariak ilyen türelmetlenek? :)

Link to comment
Megosztás:

Cseréljetek tetőt ;)

Azért nem fogom levágni neki :) de esetleg tudok ajánlani ócsóért egy enyémhez hasonlót :lol: csak mert az enyém le van fóliázva.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó sok hülyeségről volt itt most szó :)

900Le... de az csak egyenesen tud menni szinte ;)

Az 1.6os octavia meg odaver simán az astrának sanci, igaz nem GSI nek... de 160tól még igencsak gyorsult, igaz én a legújabb generációval mentem, és a beltéri minőség pedig hajaj..., de igencsak jól éreztem magam benne.

Napfénytetőre sajna esélyem sincs facelifttel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na éppen ez az. Új generáció. A klasszikus octavia 1,6 ugyanúgy 75 lóerős. Bár szerintem azokban rövidebb váltó van, szóval tökmindegy.

Jó sok hülyeségről volt itt most szó :)

900Le... de az csak egyenesen tud menni szinte ;)

Az 1.6os octavia meg odaver simán az astrának sanci, igaz nem GSI nek... de 160tól még igencsak gyorsult, igaz én a legújabb generációval mentem, és a beltéri minőség pedig hajaj..., de igencsak jól éreztem magam benne.

Napfénytetőre sajna esélyem sincs facelifttel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na éppen ez az. Új generáció. A klasszikus octavia 1,6 ugyanúgy 75 lóerős. Bár szerintem azokban rövidebb váltó van, szóval tökmindegy.

Olyan octáviába bele se ülnék, a hideg kiráz attol a beltértől...bár abban is van vmi facelift kiadás, és annak már egész hangulatos a beltere, de az elsőknek... mint egy favorit kb...

Link to comment
Megosztás:

Olyan octáviába bele se ülnék, a hideg kiráz attol a beltértől...bár abban is van vmi facelift kiadás, és annak már egész hangulatos a beltere, de az elsőknek... mint egy favorit kb...

Lehet, hogy a lakatosmérnök kollegák csak simán azt kalapálták át egy kicsit gömbölyűbbre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most nem azért hogy az Astrákat dícsérjem, (de azért!) de jópár kocsiban ültem már, és egyik sem jött be. Már úgy beltér, kinézet, meg hasonlók. Ma éppen egy 10 éves Poló kombiba, mondta a srác, akkora mint az enyém. Ja, 5 centire volt a fejem az A-oszloptól (173-vagyok) nem tudtm kinyújtani a lábamat, hátul lábtér alig, az ajtón nincs kárpit minden műanyag. Suzuki úgyszintén, a Swift az nagyon kicsi, az Ignis, tágas bellül, de olyan kényelmetlen mint az állat. Skoda Fábia, a beltér valami undormány azzal az íves műszerfallal. Talán az öcsém II-es Golfja tetszett még, tágas bellül, meg megy is.

Link to comment
Megosztás:

Azért ne essünk át a ló tulsó oldalára sem. ;)

jaja a fábia beltere elsőre nem sikerült, de második kiadás már pofás sőt ;)

a W polo egy rakás fos ez szerintem is így van, kopogós repedős törős műanyagok mindenhol, hely alig...

Humorérzéked sem? :lol:

Van csak neki(k) valahogy más irányú mint neked vagy nekem :)

Link to comment
Megosztás:

Na ezt azért nem hinném. Nagyon becsülöm, nagyon szeretem, de hülyeségeket nem fogok mondani csak azért mert ilyen autóm van. :lol:

Nem, hanem azért, mert túlságosan is lenézed sokszor az astrát :)

G astra lemezfelnit néztem, és jól láttam, hogy 15ös 4x100as? Teherementesítője passzol nekünk?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.