Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az miért van, hogyha hozzászólást írok, a Firefox nem engedi áthelyezni a kurzort? Mellesleg a kurzor nem is látszik, kijelölni és törölni sem tudok, csak egyenként, kib@szott idegesítő.

Nekem is előfordul néha. Olyankor "róka" bezár - újraindit és szokott működni, ha jól emlékszem(már régebben történt)

....de az is lehet, hogy csak a gép újrainditásakkor lett megint jó!? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is szoktam tapasztalni. Engem is idegesít. :lol:

Nekem meg olyan szokott lenni, hogy amikor átolvasom a hsz-em elküldés előtt aztán belejavítok, akkor az írt betűk nem tolják arrébb a mögöttük lévőket, hanem arra írok rá. Ha szóközzel akarok helyet csinálni az is törli maga mögött a betűket. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg olyan szokott lenni, hogy amikor átolvasom a hsz-em elküldés előtt aztán belejavítok, akkor az írt betűk nem tolják arrébb a mögöttük lévőket, hanem arra írok rá. Ha szóközzel akarok helyet csinálni az is törli maga mögött a betűket. :lol:

Mert biztosan mellényúlsz a billentyűknek és megnyomod az "insert" gombot...olyankor nyomd meg újra és aztán már jól kéne működnie..

Link to comment
Megosztás:

Az miért van, hogyha hozzászólást írok, a Firefox nem engedi áthelyezni a kurzort? Mellesleg a kurzor nem is látszik, kijelölni és törölni sem tudok, csak egyenként, kib@szott idegesítő.

3.6-os verzió? :lol: Nálam az csinált érdekes dolgokat :) downgrade v3.5.8 és király.. ;)

Link to comment
Megosztás:

3.6-os verzió? ;) Nálam az csinált érdekes dolgokat :P downgrade v3.5.8 és király.. ;)

Egyébként tényleg a 3.6 frissítés óta van. ;)

:lol: ..még jó, hogy én nem engedtem frissiteni - gondoltam, majd később mert most nem volt kedvem hozzá - de úgy látom ezek után, hogy nem is fogom hagyni! :P :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: ..még jó, hogy én nem engedtem frissiteni - gondoltam, majd később mert most nem volt kedvem hozzá - de úgy látom ezek után, hogy nem is fogom hagyni! ;) :)

Vétek lenne :P hagyd meg a 3.5.x-es legfrissebb verzión.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.