Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!Egy kis segítséget kérnék.

2000-es évj f astrám van kombi 1.4 8 szelep

Ennek a hátsó hídja helyett szeretnék beletenni,egy 96-os évj asra f hátsó hidját ami nem kombi.

Egyforma a kettő?Beletehetem?

nem

Senki. Csak most én lettem a fórumszínvonal rontó.:lol: Bocs, akit még zavart ez a dolog.

Kicsit hallgatok most...

ezzel meg mi van ? :S

Link to comment
Megosztás:

az a piros elég csini ;)

Nekem a fehér adja.. :lol: ;)

Félsz hogy elszalad a ménes?

Ugyan már :cry: addig pihennek.. ;) :P :P

Nem lassú a mobilnet?

Nem lassú az :D sztem inkább IP problémákkal küzd most :) eljátszottam én is párszor.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sokszor gondolkodom el azon, mennyire jó lenne egy gsi (bár nekem abból a caravan a nyerő), de mindig ugyanaz a vége: rengeteget eszik, költségesebb a karbantartása, valamint a fenntartása is.

Link to comment
Megosztás:

Dezent V 15"

14"-ben elbírná az én arcom is :lol: :cry: ;)

Nézesd meg a Karcsival, úgy jársz legjobban. :D Ő úgyis nyugdíjas, ráér. :D ;) Ja, és ért is hozzá. :)

Mielőtt még kicserél rajta mindent a semmiért ;) :P :P végülis a "dicsőségpolcra" is kell még pár valami.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nna ugye.. ;) Milyen cumót vettél? :lol:

Egy Hp gép amd 3500+ nem erőgép, de az asztalit tartja :)

Olvass vissza! ;) Nem lassú a mobilnet?

Nem olvasok fáradt vok, majd elmeséli msnen, és nem lassú, tök jó, csak az nem az enyém.

Sokszor gondolkodom el azon, mennyire jó lenne egy gsi (bár nekem abból a caravan a nyerő), de mindig ugyanaz a vége: rengeteget eszik, költségesebb a karbantartása, valamint a fenntartása is.

Na ezé nem akarok én se csak egy 1.6 8v-t venni, de olyat véletlenül se, amit Dáw mutatott ennyiért, pedig jól nézne ki :P de egy 92es kocsiért ez sokkal több, amit megadnék.

Link to comment
Megosztás:

Egy Hp gép amd 3500+ nem erőgép, de az asztalit tartja ;)

Nem olvasok fáradt vok, majd elmeséli msnen, és nem lassú, tök jó, csak az nem az enyém.

Na ezé nem akarok én se csak egy 1.6 8v-t venni, de olyat véletlenül se, amit Dáw mutatott ennyiért, pedig jól nézne ki :P de egy 92es kocsiért ez sokkal több, amit megadnék.

Jááájmár. Kap egy pár gömbölyű tükröt, két lámpát, maszkot, másik forgalmit (neked megfelelő gyártási idővel) és kész is. :P

elfelejtettem lököst venni :) ma meg nem találtam olyat ami tetszett volna. Van még egy hétvégém találni egyet, vagy a kilakatolt , elemcserélt autóval jöhetek haza feldrótozott rendszámmal, löki nélkül ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.