Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez biztos? :lol:

;) ;) :P

(Tényleg, Edit, ez a vasárnap ez a múlt vasárnap2 lenne, vagy ez egy külön dolog? :P )

Nézd már... Fiatalabbak és mégse jobb a memóriájuk. :) ;) Pont Ti voltatok ketten akik mondtátok, hogy jobb a következő hétvége, mert Te Dáwid szülinapozol, Ádám meg tanul... ;)

Még Zolinak is megírtam. Bár Ő ezt úgyis lefogja tagadni, ahogy én ismerem.:cry:

Szerintem hagyjuk, most már úgy döntöttem, én nem érek rá. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nézd már... Fiatalabbak és mégse jobb a memóriájuk. :lol: :) Pont Ti voltatok ketten akik mondtátok, hogy jobb a következő hétvége, mert Te Dáwid szülinapozol, Ádám meg tanul... ;)

Még Zolinak is megírtam. Bár Ő ezt úgyis lefogja tagadni, ahogy én ismerem.;)

Szerintem hagyjuk, most már úgy döntöttem, én nem érek rá. :P :P ;)

Olvastam amit írtál. 5zht írok a köv 2hétben...

Link to comment
Megosztás:

Reménytelen pasik... ;)

Csak a helyzet ne legyen az :P :) ;)

Nálunk is esegetik a haw tegnap éjszaka óta :lol: de attól még viszik az aszfaltot a bringástársaknak :P

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Jó rég jártam erre.... :P

Edit! Bocsi, hogy nem válaszoltam...most jött fizetés... :)

este 9 után leszek msnen! Remélem leszel, és beszélgetünk ;)

Tudod... ;) :P

Már nagyon hiányoztál ám! :lol: Semmi baj, este kereslek msn-en. :cry: Én is még mindig... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Jó rég jártam erre.... ;)

Edit! Bocsi, hogy nem válaszoltam...most jött fizetés... ;)

este 9 után leszek msnen! Remélem leszel, és beszélgetünk ;)

Tudod... ;) :cry:

Már nagyon hiányoztál ám! :lol: Semmi baj, este kereslek msn-en. :D Én is még mindig... :P

Get a room :) :P

Link to comment
Megosztás:

Itt is jó idő van, meglátszik elszoktam a hótól, reggel 40-nél enyhe kanyarban megcsúsztam, de nem volt vészes, csak éreztem hogy megindul a fara, ellenkormány aztán gó tovább. Megcopatott a manus aki hozta volna a hegesztőt, nem indult el a hó miatt (2centi :lol: ) meg le volt merülve a telefonja, egész nap hívogattam, mire felvette. Azt mondj jövő hét elején tudja idehozni, pedig pont meg tudtam volna csinálni a hosszú hétvégén. :)

Hómunkások. ;)

Link to comment
Megosztás:

Kezdem azt hinni én is. ;) Mostanában állandóan "húzogatja a hajam", mint az oviban... :lol:

Spzoli, miért nem mondtad, hogy szeretsz??? :) ;)

Ezen a hajhuzogatáson mindenki átesett? Azt hittem csak nekem voltak ilyen kirohanásaim az oviba. :P De most próbálja valaki visszaadni! :P

Link to comment
Megosztás:

Vagyok olyan hülye, hogy nem tudok angolul. A "room" még megvan, de a "get" nem világos, bár vannak sejtéseim.

Mégis megoszthatnád a kevésbé tanultakkal is mit jelent.

Azt jelenti, hogy irigykedik, szerintem. :lol:

webforditasponthu, sztakiponthu. Annyira nem bonyolult kijelentés. Zotya, nem nyert.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.