Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem nem.

akkor neked jó mert nekem nem :) jó az új avatarod :lol:

amúgy ez milyen diszkrimináció már... ;)

"Apróhirdetés szövege

Szendvicsezőbe megbízható, szimpatikus, fiatal, saját dízelautóval rendelkező szállítót keressünk. Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal"

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kaptam ajándékba egy GSI lökhárítót, amit szinre festettem! Szerintetek illik a sima 1.4-es kasznihoz? Vagy csak megér egy mosolyt? Nekem tetszik de lehet csak azért mert az enyém!?

Sztem ha szereznél hozzá még egy GSi hűtőmaszkot is, azzal nézne ki igazán jól :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem ;) Azt mondta Edit, hogy elérhetetlen vagyok, és ez így van jól. :P

Hát nem vagy aranyos. :lol: :D

Uram, úgy látom nézeteltérésünket nem lehet békés úton rendezni, kérem jelölje ki a segédeit, a helyszint és a fegyvernemet Ön válsztja meg! ;)

Nőért még nem harcoltam. ;) De ha gondolod, :cry: Amugy asszony nem olvas bele a forumba? ;) :P :D

Látod, a Fiúk se gondolják komolyan mégis úgy csinálják, hogy jó legyen nekem. :) Hát hiába, erről beszéltem... Ők már nem kisfiúk. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem vagy aranyos. :) :D

Látod, a Fiúk se gondolják komolyan mégis úgy csinálják, hogy jó legyen nekem. ;) Hát hiába, erről beszéltem... Ők már nem kisfiúk. :D

Nah mesélj, melyik magasabb nálam? ;) :D

akkor neked jó mert nekem nem :cry: jó az új avatarod ;)

amúgy ez milyen diszkrimináció már... ;)

"Apróhirdetés szövege

Szendvicsezőbe megbízható, szimpatikus, fiatal, saját dízelautóval rendelkező szállítót keressünk. Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal"

Mondd meg hogy a tied halk dízel. (esetleg ha hitetlenkedik akkor adok egy kis másológépfestéket, tedd a kipufogóba, és indítsd be. Tuti elhiszi :P :D

Köszi. :lol: Amúgy nem új, ez az egyik régi, még mielőtt felirat volt a hátsó ablakon, csak mivel már vagy 1 hónapja nincs rajta, gondoltam leszedem már azt az avatart :P

Link to comment
Megosztás:

Itt megint lehavazott. Kezd komplexusom lenni ;)

Esetleg be lehetne számíttatni az autódat valami motoros szánba nem? ;) :P Lehet hogy mostanában a városotok kicsúszott a sarkkörre csak még nem vettétek észre? :)

szerk.:

Hábazze' ilyen nincs... Először beszólok, aztán kinézek az ablakon. :lol:

Igen. Itt is esik az a sz.r ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Esetleg be lehetne számíttatni az autódat valami motoros szánba nem? ;) ;) Lehet hogy mostanában a városotok kicsúszott a sarkkörre csak még nem vettétek észre? ;)

szerk.:

Hábazze' ilyen nincs... Először beszólok, aztán kinézek az ablakon. :)

Igen. Itt is esik az a sz.r :cry: :P

Na látod... :lol:

És igen, Moszkvában +1 fok van...itt meg lapátolom a havat. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.