Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Már leírtam, mire való, de akkor még egyszer: rászorítja a bőrt a váltókarra. Ha elvágot, át lehet bújtatni a bőrt a váltógombon.

Remélem még egyszer nem kell leírnom.

Mondjuk én varrtam hozzá, és amikor akkora nyílást hagytam a végén, hogy átférjen a váltógomb akkor nagyon ráncolódott. Ezért a következőnél szűkebben hagytam a végét, és miután átbujtattam a gombot akkor vartam végig. Kicsit meg is látszik, hogy az uccsó pár öltés nem gépi varrás, mert ahogy vissza lett fordítva kicsit látszik a piros fonal a szürke műbörön. Gondolom az egyértelmű, hogy kifordítva kell ráhúzni a gombra, és miután odakábelkötegelőzted a nútba akkor kell ráfordítani a helyére. Először csináltam pirosból, mert a kormányvédő is piros de az asszony nem akart beülni a kocsiba, és a kutya is nyüszített amikor megmutattam neki, úgyhogy lecseréltem szürkére. Tudják is ezek, hogy mi az a kocsi-belső tuning! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én varrtam hozzá, és amikor akkora nyílást hagytam a végén, hogy átférjen a váltógomb akkor nagyon ráncolódott. Ezért a következőnél szűkebben hagytam a végét, és miután átbujtattam a gombot akkor vartam végig. Kicsit meg is látszik, hogy az uccsó pár öltés nem gépi varrás, mert ahogy vissza lett fordítva kicsit látszik a piros fonal a szürke műbörön. Gondolom az egyértelmű, hogy kifordítva kell ráhúzni a gombra, és miután odakábelkötegelőzted a nútba akkor kell ráfordítani a helyére. Először csináltam pirosból, mert a kormányvédő is piros de az asszony nem akart beülni a kocsiba, és a kutya is nyüszített amikor megmutattam neki, úgyhogy lecseréltem szürkére. Tudják is ezek, hogy mi az a kocsi-belső tuning! :lol: ;)

Mostmár tudják :P Én vettem bótban (500-al volt többért a bőr, mint a műbőr :P ) bőrt. Viszont az 5-ös miatt egy csíkban kezd kikopni :) Kicsit befelé ferdül az a műanyag lap ami a váltószoknyának a jobb oldalát tartaná, de így nem tartja. Az 5-ösnél egy csíkban beleér, és ott van megkopva ;) Viszont sokat dobott rajta amikor belekerült. ;) Kapott kézifékre is újat, meg hozzá új gumiszőnyeg garnitúrát, és egy pár napig hihetetlen jó volt beleülni az autóba, olyan szíp vót :cry: (aztán koszos lett a szőnyeg, megkopott a váltószoknya és már annyira nem néz ki jól ;) )

Link to comment
Megosztás:

az utóbbi egy két napba néha amikor kiszállok és csokom be az ajtót a sarkát fogom meg és megráz. elég idegesítő :lol: vmi tipp?

1.: Ne fogd meg az ajtó sarkát.

2.: Ne szállj ki a kocsiból.

3.: Kössél láncot a kocsira ami leér a földig.

4.: Kössél láncot magadra, ami leér a földig.

5.: Az első 4 pont kombinációja. :)

Viccet félretéve, úgye létezik a statikus elektomosság, pölö amikor a műszálas pulcsit veszed le, feláll a hajad, már akinek van, haja. Vagy suliban amikor még kötelező volt a műszálas köppeny egész szünetben a műanyag lambériával burkolt fal mellett mentünk, és tök jó volt a másik fülét, egyéb kiálló testrészét megérinteni. Vagy a kocsi töltődik fel, vagy te, és amikor érintkeztek áramlik a töltés az elektronok egyik helyről a másikra. Legközelebb figyeld meg, honnan indul a szikra, így nagymértékben le tudjuk szűkíteni a kört. A legnagyobb szikra amit láttam olyan 20-centis volt amikor a ponyvát húztuk az asztalon a gyárban és a hengert tartó kocsi, és a vasasztal közt ugrott át.

Link to comment
Megosztás:

az utóbbi egy két napba néha amikor kiszállok és csokom be az ajtót a sarkát fogom meg és megráz. elég idegesítő :lol: vmi tipp?

Nem váltottál másik kabátra? Nekem egész télen ezt csinálja, de csak az egyik télikabátomnál. Gondolom feltöltődök, amikor beszálláskor belesímulok az ülésbe és rendszeresen "kisülök" amikor kiszállás után hozzáérek az ajtóhoz. :) Hát elég utálatos dolog az biztos.

Link to comment
Megosztás:

1.: Ne fogd meg az ajtó sarkát.

2.: Ne szállj ki a kocsiból.

3.: Kössél láncot a kocsira ami leér a földig.

4.: Kössél láncot magadra, ami leér a földig.

5.: Az első 4 pont kombinációja. ;)

Viccet félretéve, úgye létezik a statikus elektomosság, pölö amikor a műszálas pulcsit veszed le, feláll a hajad, már akinek van, haja. Vagy suliban amikor még kötelező volt a műszálas köppeny egész szünetben a műanyag lambériával burkolt fal mellett mentünk, és tök jó volt a másik fülét, egyéb kiálló testrészét megérinteni. Vagy a kocsi töltődik fel, vagy te, és amikor érintkeztek áramlik a töltés az elektronok egyik helyről a másikra. Legközelebb figyeld meg, honnan indul a szikra, így nagymértékben le tudjuk szűkíteni a kört. A legnagyobb szikra amit láttam olyan 20-centis volt amikor a ponyvát húztuk az asztalon a gyárban és a hengert tartó kocsi, és a vasasztal közt ugrott át.

szerintem a 4. lesz :lol: amúgy ennyire még énis vágom a fizikát de ezelőtt még soha nem csinált ilyet. lehet túl sokat idegeskedek mostanában és csak szimplán szétb*** az ideg :)

Link to comment
Megosztás:

Nem váltottál másik kabátra? Nekem egész télen ezt csinálja, de csak az egyik télikabátomnál. Gondolom feltöltődök, amikor beszálláskor belesímulok az ülésbe és rendszeresen "kisülök" amikor kiszállás után hozzáérek az ajtóhoz. :) Hát elég utálatos dolog az biztos.

áhh csóróság van már 2 éve ez a north face-em van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem váltottál másik kabátra? Nekem egész télen ezt csinálja, de csak az egyik télikabátomnál. Gondolom feltöltődök, amikor beszálláskor belesímulok az ülésbe és rendszeresen "kisülök" amikor kiszállás után hozzáérek az ajtóhoz. :) Hát elég utálatos dolog az biztos.

Sohasem értettem miért kell kabátban autót vezetni, kábé 2 perc után már fújja a langyit, addíg kibírom pulcsiban, nekem kényelmetlen a kabát a kocsiban. Inkább akkor töltődhet fel amikor mocorogsz az ülésben, lehet pont a műszálas bizti övtől. :lol: A nőknek könnyű védekezni ellene, kicsit hosszabb bokaláncot veszel, leér a földig, és levezeted a töltést magadról. Vagy összecsípteted a fülbevalóval a kasztnit egy kábellel, és leföldeled magad mint a Mézgáéknál a Blöki. Ha egyik sem tetszik, van még ötletem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjatok, hogy miként lehet cserélni a váltó és a kézifék bőr borítását?

Kipattintod a műanyagját a váltóboxból, leveszed a bőrt, rendelsz egy újat, felpróbálod és a jó pozícióban odatűzöd, visszapattintod, örülsz. ;)

A kézifék szoknyáját nekem rögzíti egy csavar is, a műanyag "tálca" alatt. :lol: Én elkínlódtam vele. Leszedtem a régi szoknyákat, de nem volt itthon komolyabb tűzőgépem. Gondoltam az újat visszavarrom, de a tűzés helyén nem volt meg minden lyuk... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.