Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ezen nemtok mi faragni. a maszk részen az egyik oldaon nem ott van a bevágás ahol a rácson a függőleges oszlop mind a 2 helyen fél centivel...

Hehe, neked is sikerült azt a fajta utángyárit beszerezned, mint nekem? Én is dobom kifele, amint le lesz festve a bontott gyári, amit szereztem helyette (jelenleg piros).

Link to comment
Megosztás:

A héten hozzák. ;)

Rendőr férj a feleségének:

-Láttam leértékelt vasalót.. ;)

-Ne rongálj már, az egész városban nem lehet kapni leértékelve! :lol:

-Dehogynem! Én láttam, rá volt írva, hogy 220 volt..! :P

ha kérhetném akkor légyszíves rajzold le. Köszike..

Mit rajzoljak le???? :)

Háb+.. www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

Rendőr férj a feleségének:

-Láttam leértékelt vasalót.. ;)

-Ne rongálj már, az egész városban nem lehet kapni leértékelve! :lol:

-Dehogynem! Én láttam, rá volt írva, hogy 220 volt..! :P

Háb+.. www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Ez kábé olyan, mint amikor kopognak az öreg ajtaján: No, ki az??? -Pista bácsi, én vagyok! -Az nem lehet, hát Pista bácsi én vagyok!! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez kábé olyan, mint amikor kopognak az öreg ajtaján: No, ki az??? -Pista bácsi, én vagyok! -Az nem lehet, hát Pista bácsi én vagyok!! :lol: :)

2 rendőr megy az utcán, találnak egy tükröt.

Az egyik felveszi, belenéz, és azt mondja:

-Hmm... Olyan ismerős valahonnan...

A másik kikapja a kezéből, belenéz, és ezt mondja:

-De hülye vagy, hát ez én vagyok...

Link to comment
Megosztás:

Hát a "..rajzold le.." :) ez komoly ;) ;) gondolná az ember, hogy ilyen nincs.. :lol: :P

Értsd a poént.. ;) :P

Értem én, csak a válaszomat is idézted és abból gondoltam, hogy az is a vicc tárgya hogy megkérdeztem, mit rajzoljak le. Szerintem monza is csak viccből írta hogy rajzoljak(bár smiley-t nem láttam)....legalábbis remélem :cry:

Link to comment
Megosztás:

Értem én, csak a válaszomat is idézted és abból gondoltam, hogy az is a vicc tárgya hogy megkérdeztem, mit rajzoljak le.

Szerintem monza is csak viccből írta hogy rajzoljak(bár smiley-t nem láttam)....legalábbis remélem ;)

Csak ha valaki nem tudná (vissza)követni :P szal az nem vicc tárgya :)

Jaja, reméljük, hogy ő is viccből gondolta :lol: minden esetre így nekem estére egy jó poén volt, feldobta a mélyen fekvő hangulatomat ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak ha valaki nem tudná (vissza)követni :P szal az nem vicc tárgya ;)

Jaja, reméljük, hogy ő is viccből gondolta :) minden esetre így nekem estére egy jó poén volt, feldobta a mélyen fekvő hangulatomat ;)

Örülök neki :P Az én kedvemet Tiv hozta meg ma délután mikor rám dudált a 8-as főúton. :lol: Jó találkozni klubtagokkal, még egy pillanat erejéig is. Sajna Zirc környékén egy sincs, sőt néha még mindig néznek a MOTE feliratra mint kurv@ az üdülési csekkre.

Link to comment
Megosztás:

Jó találkozni klubtagokkal, még egy pillanat erejéig is. Sajna Zirc környékén egy sincs,

sőt néha még mindig néznek a MOTE feliratra mint kurv@ az üdülési csekkre.

Énfelém meg én vagyok az egyedüli :P -legközelebb Debrecenben, errefelé nem nagyon klubosok az emberkék inkább csak 2 lámpa közt :lol:

Lehet még mindig menő az étkezési utalvány.. :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy akkor még nem voltam ennyire Opel bolond :lol:

Hogy te is meg e tudod csinálni, nem tudom....Neked kell tisztába lenni a képességeiddel :) Ha úgy döntesz, hogy te magad csinálod, akkor mindentleírok részletesen PÜ-be. Nem ördöngösség, de azért ne olyan csinálja aki még soha nem látott kitelőt, és szórópisztolyt. ;)

Értem én, csak a válaszomat is idézted és abból gondoltam, hogy az is a vicc tárgya hogy megkérdeztem, mit rajzoljak le. Szerintem monza is csak viccből írta hogy rajzoljak(bár smiley-t nem láttam)....legalábbis remélem ;)

Szerintem erre gondolt, hogy rajzold le. Amúgy nem vagy tőlem messze, majd egyszer nyáron felezzük a távolságot, és "randizunk" valahol félúton.

Link to comment
Megosztás:

Énfelém meg én vagyok az egyedüli :P -legközelebb Debrecenben, errefelé nem nagyon klubosok az emberkék inkább csak 2 lámpa közt :lol:

Lehet még mindig menő az étkezési utalvány.. ;) ;) :P

Felétek ledurrantott egy trafi szombaton.... :) Kenderesen, hogy szakadtak volna meg ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem erre gondolt, hogy rajzold le. Amúgy nem vagy tőlem messze, majd egyszer nyáron felezzük a távolságot, és "randizunk" valahol félúton.

Na az lenne még csak valami :) És mivel rajzoljam le? Paint-el? ;) Vagy ceruzával, utána meg digitalizáljam? ;) Igaz utoljára úgyis motorháztetőre rajzoltam, meg bukósisakra...rendes rajzlapra már ezer éve :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felétek ledurrantott egy trafi szombaton.... :lol: Kenderesen, hogy szakadtak volna meg ;)

Lehet engem is ma, oda voltam tankolni B.újfaluban és mikor jöttem kifele utsó pillanatban vettem észre, hogy egy T5 a lombok közt rejtőzik. Óra szerint 55-60 körül mentem mire betoltam a satut, remélem most is csalt jócskán.. :)

Mekkora ötlet.. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Lehet engem is ma, oda voltam tankolni B.újfaluban és mikor jöttem kifele utsó pillanatban vettem észre, hogy egy T5 a lombok közt rejtőzik. Óra szerint 55-60 körül mentem mire betoltam a satut, remélem most is csalt jócskán.. :lol:

Részvéttem :) Mennyivel mentél mennyi helyet?

Remélem, h 50 volt...én meg olyan 65körül. Épp felraktam 5be a teherautót..cumi. Haladtunk a városközpont felé 35el, mondom azé namána. Megelőztem a kalapos suzukist, majd 5. és gurultunk. Egy jobbkanyar van, majd egyenest kifelé vezet az út. Állt egy régi, szakadt, fekete stift sedan baloldalt, forgalommal szemben, gondoltam vendégségben van, hisz kapubeállóba állt meg. Vmiért átnéztem mikor mellé értem, és akkor láttam az ágyút ;)

Link to comment
Megosztás:

Remélem, h 50 volt...én meg olyan 65körül. Épp felraktam 5be a teherautót..cumi. Haladtunk a városközpont felé 35el, mondom azé namána. Megelőztem a kalapos suzukist, majd 5. és gurultunk. Egy jobbkanyar van, majd egyenest kifelé vezet az út. Állt egy régi, szakadt, fekete stift sedan baloldalt, forgalommal szemben, gondoltam vendégségben van, hisz kapubeállóba állt meg. Vmiért átnéztem mikor mellé értem, és akkor láttam az ágyút ;)

Engem a Külső Szilágyin támadtak múlt héten. Reggel melóba menet, velem szemben állt a Zeneca előtt. Mondom anyuci, úgyis villogtak már korábban, szabályosan elgurultam előtte, még át is néztem és vigyorogtam mint aki zöld levegőt vett. Felpakoltam a cégnél, elindultam befelé a város felé, kifordultam, megint villogtak. Mondom ezek hányan vannak? :lol: Megint elmentem előttük, megint vigyorogtam nekik egyet, ugyan azok voltak, csak 2 km-el feljebb költöztek. Megálltam kajálni. Onnan kijöttem tovább befelé, megint villogtak. :P :) hazafelé már a Megyerin jöttem... :P fél órán belül ugyan azon az úton 3 helyen álltak meg méricskélni ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet engem is ma, oda voltam tankolni B.újfaluban és mikor jöttem kifele utsó pillanatban vettem észre, hogy egy T5 a lombok közt rejtőzik. Óra szerint 55-60 körül mentem mire betoltam a satut, remélem most is csalt jócskán.. ;)

Mekkora ötlet.. :D :D

Engem Derecskénél lőttek le a Vivaróval, a 70 asszem megvolt... :cry: :) ;) (kifelé Debrecen felé állnak be a nagy aszfaltozott térre jobb oldalt egy piros Daewoo-val.) Nesze neked megint egy fél havi fizum... ;) :P :P

A kátyúkról meg csak ennyit... :lol: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Örülök neki ;) Az én kedvemet Tiv hozta meg ma délután mikor rám dudált a 8-as főúton. :lol: Jó találkozni klubtagokkal, még egy pillanat erejéig is. Sajna Zirc környékén egy sincs, sőt néha még mindig néznek a MOTE feliratra mint kurv@ az üdülési csekkre.

Én is szeretem a sóderklubbot :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.