Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jaj dehogynem. A kondis BMW-seknek ez az élete...eddig 2x kaptam ilyen emberektől sallert kis semmiségekért (az egyiktől azért mert rádudáltam, mert a kereszteződésben megálltak dumálni), és abszolút olyan volt, mintha ilyet naponta 10x csinálnának...ez az ő világuk, náluk az erőszak teljesen természetes, hétköznapi dolog. Nem hinném, hogy foglalkoztatná az ilyet a 2 halott.

Ismerős helyzet, bicajozok hazafele erre megáll egymással mellett két kocsi persze Audi, meg nemtommi, és elkezdenek csevegni, leszarják, hogy más is közlekedni akar. Gondoltam azért sem várok, és elsuhatam közöttük, a szivacsos kormányvég, meg hozzáért az Audihoz. Sérülés nem lett rajta, de gondolom bellül hallották ahogy súrlódik. Csákó kipattam kiabál, én meg tök nyugodtan megvártam, azt hittem csak kérdezni akar valamit. Na jött a duma, hogy ez 12 misis kocsi, meg miért nem bírok várni, aztán puff két pofon, meg egy orrbaverés. :) Nem volt nagy darab gyerek, meg elég gyengét is ütött, csak ugye nem tudthattam hányan vannak még a kocsiban, úgyhogy nem ütöttem vissza. Mire hazaértem szépen dagadt az orrom, meg az asszony is nekemesett, hogy ezért gyúrsz hagyod, hogy megverjenek?! ;) Na mondom kösz, ez még jól esik! :lol: Azóta láttam a csávót egy szakadt ladával, gondolom a meseautót elvitte a bank, de nem vitt rá a jó lelkem, hogy odamenjek visszaadni a pofont.

Link to comment
Megosztás:

Csak engem nem legyintettek még meg közlekedés közben? :lol:

Ezeken besz.rtok :)

Én meg most ezzel szemezek: Klikk ide! Az ürge le is hozná ide Győrbe, persze akkor nem tudom kipróbálni. Vagy elmegyek érte 220kilóméterre, meg ugyanannyi vissza és kipróbálom. Nem tom mit csináljak. Nem Co-gép, ez csak a porbeles, de a különbségből rohadt sok porbeles huzalt vehetek, és a palackot sem kell tölteni.

Link to comment
Megosztás:

Én meg most ezzel szemezek: Klikk ide! Az ürge le is hozná ide Győrbe, persze akkor nem tudom kipróbálni. Vagy elmegyek érte 220kilóméterre, meg ugyanannyi vissza és kipróbálom. Nem tom mit csináljak. Nem Co-gép, ez csak a porbeles, de a különbségből rohadt sok porbeles huzalt vehetek, és a palackot sem kell tölteni.

Nem tudom de lassan az autó kirohad alólad addig vállogatsz a heggesztők cuccok közt. :lol:

Más: Megvan a 4000-edik km a szürkével. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom de lassan az autó kirohad alólad addig vállogatsz a heggesztők cuccok közt. :lol:

Más: Megvan a 4000-edik km a szürkével. :)

Meg kellett várnom, amig a pénz megérkezik a számlára. ;) 4000, aztaaa, akkor még bejáratós nem? Tiltás volt már? ;) Lassan cserélhetsz olajat.

Link to comment
Megosztás:

(Apám mesélte, hogy egyszer Nagyváradon egy öreg Daciás nem tudott elindulni (mert lefulladt a verdája) amikor zöldre váltott a lámpa. 2 kopasz szekrény kiszállt a bömösből, és kikapták az öreget, kapott már sallert, és pár rúgást az autója is :lol: Most mondjátok meg: Milyen ember az ilyen? Ennek lelkiismeret???? ;) Ugyanmár.... :) )

Van a másik véglet.....Tavaly láttam egy áruház parkolójának a kamera felvételét. Következő szitu: Jött egy pali széthullott 850-es Fiattal. Leakart parkolni egy helyre, de egy BMW elé-vágott és beállt a helyére. Az emberünk mérgében kinyújtotta a középső újját, ezzel értékelve a BMW-és húzását, majd leparkolt két autóval odébb. A Bömbiböl kipattant 3 szekrényajtó, és vérig sértve odament a Fiathoz, feltépték az ajtót, hogy majd jól agyon verik a pasit. De a pasi a másik oldalon kiszált, levette a kabátját, nyugodtan leterítette a motorháztetőre, majd úgy agyon verte mind a 3-at, hogy tátott szájjal néztem!!! Mikor már egyik se mozgott, felvette a kabátját, és komótosan elsétált. Pár perc múlva megérkezett a rendőrség, és mentők.......

Link to comment
Megosztás:

Van a másik véglet.....Tavaly láttam egy áruház parkolójának a kamera felvételét. Következő szitu: Jött egy pali széthullott 850-es Fiattal. Leakart parkolni egy helyre, de egy BMW elé-vágott és beállt a helyére. Az emberünk mérgében kinyújtotta a középső újját, ezzel értékelve a BMW-és húzását, majd leparkolt két autóval odébb. A Bömbiböl kipattant 3 szekrényajtó, és vérig sértve odament a Fiathoz, feltépték az ajtót, hogy majd jól agyon verik a pasit. De a pasi a másik oldalon kiszált, levette a kabátját, nyugodtan leterítette a motorháztetőre, majd úgy agyon verte mind a 3-at, hogy tátott szájjal néztem!!! Mikor már egyik se mozgott, felvette a kabátját, és komótosan elsétált. Pár perc múlva megérkezett a rendőrség, és mentők.......

Egyszer velem is volt ilyen, még biciklis koromban, elémvágtak mercivel, beszóltam, kipattantak, aztán össze-vissza vertem őket. Csak aztán csörgött az óra, és anyu szólt hogy keljek, mert suliba kell mennem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondjuk azzal a tudattal nem élnék vígan, hogy megöltem két embert...

Én igen :lol: ha tudom, hogy jót tettem vele.. :P :P

Bezárni fényévekre. :)

Lótúrót! Munkatábor embertelen körülmények között ;) ;)

---------------------------------------------------------------------------------

;)
Link to comment
Megosztás:

Én igen :lol: ha tudom, hogy jót tettem vele.. :D ;)

Lótúrót! Munkatábor embertelen körülmények között :D ;)

---------------------------------------------------------------------------------

;)

Má' nem azér' de elég balf.sz motoros volt ez :P egyenesekben letekerte a szarvát de amikor valamit mutatni kellett volna akkor meg eszébe jutott hogy nem is tud motorozni ;) Ilyen terepen szerintem egy pizzafuti az 50'-es ropogóval leküldte volna a süniket úgy hogy csak pislognak :cry: :D

Az már megint más hogy a rendszáma megvolt, mert mentek mögötte közel, még a legelején. Az hogy végigkergették a fél városon szerintem veszélyesebb volt mint az hogy jobbra kis ívben lekanyarodott a sötétrózsaszínen :) (hány zebra, és visszalépő gyalogos...) :P

Link to comment
Megosztás:

Má' nem azér' de elég balf.sz motoros volt ez ;)

Há' az :P ha én akartam volna meglépni akkor irány a Mikepércsi és ott próbáljon követni :lol: ott meg úgy eltűntem volna a cikkcakkosban, hogy cs...hették volna a rendszámom ;) de amúgy nem is lett volna baj ha nem lép át a piroson :) méghogy BP katasztrófa, itt sok a barom.. :P

Link to comment
Megosztás:

Há' az :P ha én akartam volna meglépni akkor irány a Mikepércsi és ott próbáljon követni :lol: ott meg úgy eltűntem volna a cikkcakkosban, hogy cs...hették volna a rendszámom ;) de amúgy nem is lett volna baj ha nem lép át a piroson ;) méghogy BP katasztrófa, itt sok a barom.. :P

Modjuk én simán letöltendőt adnák annak, aki így okoz halálos balesetet, mert ugye el lehet nézni egy piros lámpát, vagy de adj Isten egy Stop-táblát, de amikor valaki folyamatosan előzgeti a kocsisort, épen-hogy csak beférve a másik elé, vagy jelentősen túllépi a megengedett sebességet, és balesetet okoz akkor az szándékos embereölés, hiszen véletlenül nem lehet 26-autót megelőzni pár kilóméteren bellül, mert ö siet.

Egyik munkatársam törte rommá a Fiatját, ment haza jött szembe egy kamion, amikor az orrához ért, a farától kivágódott egy autó, padlófék, kormány jobbra, aztán robbant a légzsák. Esélye nem volt elkerülni az ütközést, éppenhogy elkezdett lassulni a kocsi olyan 60-70-el csattantak össze, a két kocsi eleje eltünt. Semmi baja nem lett neki, a másik nem volt bekötve, eléggé összeverte magát. Kérdezte tőle, hová mész te állat?! Hát ő siet, és úgy látta leindexelt a kamion, hogy mehet. A kamion persze nem állt meg, nem tudták megkérdezni, meg amúgy sem lehet kiugrani csak úgy. Azóta küszködik a biztosítóval, várja a pénzt.

Mellesleg beléptem az Unixba taposólemezért, hát nincs, hátsó van, minden van, csak első taposó nincs, majd a kasztnis hajlítt. :) Na kösz, asszem elmegyek a bontóba, és szétflexelek egy caravant. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg beléptem az Unixba taposólemezért, hát nincs, hátsó van, minden van, csak első taposó nincs, majd a kasznis hajlít. :)

Minek is az a hegesztő :lol: meg a többi.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.