Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

csak mondd meg hova, megyek érte! :lol: :D :P

De komolyan, olyan üresnek tűnik most a bivaly ;) már megszoktam rajta a szárnyat ;)

Ugyanitt: szárny eladó! :P ;) :cry: :D Vagy dobjam a féltengelyed mellé? :)

Hát ha tetszik, gondolom igen, mert azért volt rajta akkor tedd vissza!

Tökönrugni én is tudok. Tudod ki a bácsi? Az öreg Matula. Az bácsi. ;)

Matula bácsi, aki szíjja a pipáját a gunyhóba? Csikasz, ne ugasd a Holdat mert szíjjelváglak! Magának meg nem megmondtam, hogy ne nyújlon a csuka szájjába?! :D

Link to comment
Megosztás:

Mit is mondjak? ;) Aaaannyira édes vagy! Már féltem, hogy el leszek kényeztetve. Azért köszönöm! :lol:

...

Ugyan már, ez a legkevesebb. :) :P

Á dehogy. Te is csaj vagy. :D

Mond meg nekik. :P ;)

Én elmultam 40. már egy ideje. ;)

Nem hát, persze, hogy nem az. :cry:

Mondja csak. :D

Én is...úúúúúú bakkkkkkeeeeer. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel Dunakeszin, a 2-es főúton, a körforgalom előtt egy sietős ügyes emberke kitalálta hogy előz még egyet, azon a sávon ahol a körforgalomból kijönnek (szembe). Egy régi suzuki kijött a körforgalomból... B oszlopig eltűnt az autó eleje. Ketten meghaltak :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel Dunakeszin, a 2-es főúton, a körforgalom előtt egy sietős ügyes emberke kitalálta hogy előz még egyet, azon a sávon ahol a körforgalomból kijönnek (szembe). Egy kék suzuki kijött a körforgalomból... B oszlopig eltűnt az autó eleje. Ketten meghaltak :lol: :)

Már indexen is kinn van.

És a szabálytalan állatnak semmi baja.

Link to comment
Megosztás:

Már indexen is kinn van.

És a szabálytalan állatnak semmi baja.

Reggel jöttem be melózni, egész 2-es áll. Miivanitt?? :) Apám 20 perccel hamarabb indult mint én, fölhívott telefonon, akkor már értettem hogy mi van. ;) Hogy lehet valaki ennyire nemnormális? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szomorú hallani az ilyet. :lol:

Az a szomorú, hogy a vétkes könnyebb sérüléssel megúszta, míg a vétlen autóban 2-en meghaltak...ilyenkor van, hogy nincs igazság a földön.

Az Audis meg vesz egy másik Audit, és holnapután ugyanígy száguldozik, mintha semmi sem történt volna.

Link to comment
Megosztás:

Az a szomorú, hogy a vétkes könnyebb sérüléssel megúszta, míg a vétlen autóban 2-en meghaltak...ilyenkor van, hogy nincs igazság a földön.

Az Audis meg vesz egy másik Audit, és holnapután ugyanígy száguldozik, mintha semmi sem történt volna.

mondjuk azzal a tudattal nem élnék vígan, hogy megöltem két embert...

Link to comment
Megosztás:

mondjuk azzal a tudattal nem élnék vígan, hogy megöltem két embert...

Jaj dehogynem. A kondis BMW-seknek ez az élete...eddig 2x kaptam ilyen emberektől sallert kis semmiségekért (az egyiktől azért mert rádudáltam, mert a kereszteződésben megálltak dumálni), és abszolút olyan volt, mintha ilyet naponta 10x csinálnának...ez az ő világuk, náluk az erőszak teljesen természetes, hétköznapi dolog. Nem hinném, hogy foglalkoztatná az ilyet a 2 halott.

Link to comment
Megosztás:

Olvastam. ...és? Az ilyen baromnak nem hogy autót, ökrös szekeret nem adnék a kezébe. Azt hiszi, hogy nagy autó van a s***e alatt, akkor neki mindent szabad. Bezárni fényévekre. :lol:

Csak mint tudjuk, valószínűleg nem ez fog történni... :) ;) Esetleg egy rövidebb időre elveszik a jogsiját, meg fizethet valamennyit.

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok ez a szomorú helyzet ma Magyarországon... :)

Ha van pénzed, és ismeretséged, szinte bármit megcsinálhatsz... :lol:

Az ilyen embereknek meg nincs is olyan, hogy "lelkiismeret", ezt a kifejezést NEM is ismerik! :P

Bezzeg ha mi 2-3 Km/h-val többel mentünk, fizethetünk 30.000 Ft-ot. IGAZSÁGOT NE IS KERESSEN SENKI!!

(Apám mesélte, hogy egyszer Nagyváradon egy öreg Daciás nem tudott elindulni (mert lefulladt a verdája) amikor zöldre váltott a lámpa. 2 kopasz szekrény kiszállt a bömösből, és kikapták az öreget, kapott már sallert, és pár rúgást az autója is ;) Most mondjátok meg: Milyen ember az ilyen? Ennek lelkiismeret???? :P Ugyanmár.... ;) )

Link to comment
Megosztás:

Csak mint tudjuk, valószínűleg nem ez fog történni... :lol: ;) Esetleg egy rövidebb időre elveszik a jogsiját, meg fizethet valamennyit.

Ismerek olyat, aki szerencsétlen módon elütött egy kisgyereket. Sajnos a gyerek meghalt. Autó mögül szaladt ki, egy vízelvezető árokból, az ismerősnek esélye nem volt, hogy meg tudjon állni a kocsival. 18 hónapot kapott, le is ülte. A jogsiját a mai napig nem kapta vissza. Ja, és a lényeg, egy Opel Kadettel történt a baleset. Ebből is következik, ha van pénzed, megúszhatod a dolgot, ha nincs, ülsz. :)

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy nem volt felelős, csak más elbírálás alá esett, mint mások. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ismerek olyat, aki szerencsétlen módon elütött egy kisgyereket. Sajnos a gyerek meghalt. Autó mögül szaladt ki, egy vízelvezető árokból, az ismerősnek esélye nem volt, hogy meg tudjon állni a kocsival. 18 hónapot kapott, le is ülte. A jogsiját a mai napig nem kapta vissza. Ja, és a lényeg, egy Opel Kadettel történt a baleset. Ebből is következik, ha van pénzed, megúszhatod a dolgot, ha nincs, ülsz. :)

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy nem volt felelős, csak más elbírálás alá esett, mint mások. ;)

Haverom ki fog akadni hogy már megint a BMW-sek -- Ódisok, és hogy milyen általánosítás már. 318-as kupéja van, de pénze nincs :lol: németektől hozta váltóhibásan szinte bagóért, és ő csinálta meg. Télleg nem úgy közlekedik mint valami agyament, és ezért fel is szívja magát mindig ha jön a "már megint a BMW-sek" de ha egyszerűen állandóan adják az okokat amikből dőlhetnek általánosítások...

Link to comment
Megosztás:

Ismerek olyat, aki szerencsétlen módon elütött egy kisgyereket. Sajnos a gyerek meghalt. Autó mögül szaladt ki, egy vízelvezető árokból, az ismerősnek esélye nem volt, hogy meg tudjon állni a kocsival. 18 hónapot kapott, le is ülte. A jogsiját a mai napig nem kapta vissza. Ja, és a lényeg, egy Opel Kadettel történt a baleset. Ebből is következik, ha van pénzed, megúszhatod a dolgot, ha nincs, ülsz. :lol:

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy nem volt felelős, csak más elbírálás alá esett, mint mások. ;)

Értem, amit írtok és sajnos igazatok van, akinek van pénze, mindent el tud "intézni". De ebben a konkrét esetben az egy 2. generációs A6-os, amit akár már 1 millióért megkapni, szóval szerintem azért messze állhat a gazdagságtól az egyén, de tény, hogy nagyon-nagyon nagy hülyeséget művelt egy hatalmas autóval! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap történt velem gyalogos átkelőhelynél. Szegény gyalogos már rálépett a zebrára én megállok meg a másik sávban érkező is erre szemből meg egy b****k****f***** nem állt meg meg a gyalogos futott vissza erre én rávillantok meg dudálok meg áll mellett és azt mondja gyere félre élég csúnya szóval illetve! Elkezdi milyen jogon dudálok én rá, mi vagyok én rendőr kishilyán megakart ütni! Na mondom hívom a rendőröket (haverom most végzett pont) erre elküldött a jó büdös francba és visító gumikkal elviharzott! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.