Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amikor a hülye hülyézi le a hülyét :P

Dolgoztunk szociális foglalkoztatóban, aztán első nap egy csávó ott sündörgött körülöttünk, egyszercsak odajött: te figyelj csak, vigyázz ám a többiekkel, ezek itt mind hülyék! ;) ;)

Nah ne hülyéskedj :cry: :P

éppen porszívó volt a kezemben, láttam hogy poros a billentyűzet, elkezdtem körbetakarítani. húzom a porszívó csövét a billentyűzeten, azt látom hogy fogynak a gombok ;) Leporszívóztam a laptopomról egy rakás gombot. Persze most hogy kivettem a porzsákból sokkal tisztábbak... :)

És honnan tudtad melyik hova való? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dolgoztunk szociális foglalkoztatóban, aztán első nap egy csávó ott sündörgött körülöttünk, egyszercsak odajött: te figyelj csak, vigyázz ám a többiekkel, ezek itt mind hülyék! ;) :P

És honnan tudtad melyik hova való? :lol:

Lestem a szomszédtól ;) :P

Amúgy egy billentyűzetet azért még csak ki tudok rakni fejből ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Jó persze egyértelmű, a szóköz, az enter meg a shift nekem is ment elsőre. :cry:

Suliban az egyik 2-ujjal pötyögős srácnak kicseréltük a vindózgombot a ctrl-al ;)

-Tanááárnőő! hogy lépek vissza??

-Ctrl+Z.

- :lol: :) ;) tanáááárnőőőő!!!!...

:P ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ez már haladó kategória, pont akkor mint a többi billentyű. :D

Hogy én erre nem gondoltam! ;) :P

Suliban az egyik 2-ujjal pötyögős srácnak kicseréltük a vindózgombot a ctrl-al :P

-Tanááárnőő! hogy lépek vissza??

-Ctrl+Z.

- :lol: :) ;) tanáááárnőőőő!!!!...

;) :D :cry:

Hú de szemetek voltatok... ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy én erre nem gondoltam! :lol: :)

Hú de szemetek voltatok... ;) ;) :P

áá sokkal jobb volt a tanári gép egerének az aljára felragasztani 4 olyan tappancsot ami a tanuló gépek egerének az alján volt. (így megemelte az egeret 1,5-2 mm-el és az optika nem látott le addig) Tanárnő el a rendszergizdáért hogy adjon másik egeret, tappancsok le. Rendszergizda bejön, semmi baja az egerének. :cry: 5 év alatt annyi f.szságot csináltunk gépteremben hogy az már beteges :P ;)

Link to comment
Megosztás:

bazz... a gyerek elüti saját magát ;) :cry: :P

http://www.youtube.com/watch?v=M_-LrftocUM...layer_embedded#

Ha olyan sügér, hogy képtelen körberagasztani magát a sokpontosszpárkó övvel és emiatt repül meg is érdemli :lol: és érdekes: szombaton találkoztam egy normális Bmw-ssel, Tokajból hazafele mögöttem lesekszik az 540iből, na mondom két villantás jobbra és miután leelőzött vészvillogóval megköszönte ;) na mondom az ilyen is ritka.. :)

nemröhög.... :D már készen van.

Gondolom www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

5 év alatt annyi f.szságot csináltunk gépteremben hogy az már beteges :P ;)

Na mi annak is örültünk, hogy géphez jutottunk néha és a "két kocka-téglalap" versenyautóval tolhattuk a 486osokon.. ;)

Link to comment
Megosztás:

áá sokkal jobb volt a tanári gép egerének az aljára felragasztani 4 olyan tappancsot ami a tanuló gépek egerének az alján volt. (így megemelte az egeret 1,5-2 mm-el és az optika nem látott le addig) Tanárnő el a rendszergizdáért hogy adjon másik egeret, tappancsok le. Rendszergizda bejön, semmi baja az egerének. ;) 5 év alatt annyi f.szságot csináltunk gépteremben hogy az már beteges :lol: :)

Modern világ, a mi időnkben az számított viccesnek ha fél diót tettünk a mázsás fizikatanárnő széklábai alá. ;)

Link to comment
Megosztás:

Modern világ, a mi időnkben az számított viccesnek ha fél diót tettünk a mázsás fizikatanárnő széklábai alá. :P

Mi meg 15000 mikrós kondit feltöltve a szék alá, a 2 elektródát a párnán átszúrva és eredmééény ;) ;) életemben nem láttam embert akkorát ugrani ülő helyzetből :) :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi meg 15000 mikrós kondit feltöltve a szék alá, a 2 elektródát a párnán átszúrva és eredmééény ;) :P életemben nem láttam embert akkorát ugrani ülő helyzetből ;) ;) :lol:

Azt hittem, hogy az ilyen áramütés viccek már régimódiak de a kollégám kereste a villanyt a konnektorokban az elosztószekrénynél, én meg megráztam neki a kabátujját, hogy:bzzzzz. 10percel később még dadogott. :P Vagy tényleg megrázta? :) :cry:

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem, hogy az ilyen áramütés viccek már régimódiak de a kollégám kereste a villanyt a konnektorokban az elosztószekrénynél, én meg megráztam neki a kabátujját, hogy:bzzzzz. 10percel később még dadogott. :) Vagy tényleg megrázta? :lol: :D

Biztos átváltott hideg-alapjáratra ;) ;) valszeg sokkot kapott :D az anyagbeszerzőnk 62 éves de azt csinálja mint egy rossz kölyök, állandóan cseszkődik valamit ;) na egyszer piszkálgatott a G Astrájának a mociterében valamit én meg a poén kedvéért alá dobtam egy petárdát :P elképzelheted, hogy milyen fejet vágott miután jól lestukkolta a mocitetőt utána meg ráesett mert nem akasztotta be csak megtámasztotta és majdnem megharapta a szelepfedelet :P ;) :cry:

Link to comment
Megosztás:

Biztos átváltott hideg-alapjáratra ;) ;) valszeg sokkot kapott :D az anyagbeszerzőnk 62 éves de azt csinálja mint egy rossz kölyök, állandóan cseszkődik valamit ;) na egyszer piszkálgatott a G Astrájának a mociterében valamit én meg a poén kedvéért alá dobtam egy petárdát :P elképzelheted, hogy milyen fejet vágott miután jól lestukkolta a mocitetőt utána meg ráesett mert nem akasztotta be csak megtámasztotta és majdnem megharapta a szelepfedelet :P ;) :cry:

Nálunk meg az a szokás, hogy ha valaki piszkálja a boxer mociját a másik meg ráíndítt. Mondom jó poén, és ha a szíjnál matat?! :lol: Akkor hogyan kér 5 sört a kocsmába?! :) :D

Link to comment
Megosztás:

A hülyéskedést is ésszel kell csinálni! ;)

Jah ;) épp mondják, hogy szerdától 6 pízzell lesz több a benya, a zőccsíglé meg 3 pízzel :) tiszta vicc, holnap megyek tankolni.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Isten éltesse a nőket. ;) Zoltán nap alkalmából. :lol: ;)

Mit is mondjak? :P Aaaannyira édes vagy! Már féltem, hogy el leszek kényeztetve. Azért köszönöm! :)

Nőnap alkalmából kívánok boldog névnapot a Zoltánoknak. :P

Ezen meg majdnem reflexből elérzékenyültem. ;) :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.