Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Asszem valahol kódorog a régi P2-m 366MHz-s Intel procija, megnézzem megvan-e még? :)

Sajnos nem találtam meg ;) ezek szerint vagy oda került máshoz vagy kidobhattam.. ;)

Egyébként meg füled érjen bokáig! ;) Meg a többi Zotyának is.. :P :P

Csak azért, hogy én legyek az első...

Neked meg sok boldogságos nőnapot! :lol: ;) :cry:

Link to comment
Megosztás:

Amikor a hülye hülyézi le a hülyét ;)

Nah ne hülyéskedj :P ;)

éppen porszívó volt a kezemben, láttam hogy poros a billentyűzet, elkezdtem körbetakarítani. húzom a porszívó csövét a billentyűzeten, azt látom hogy fogynak a gombok :) Leporszívóztam a laptopomról egy rakás gombot. Persze most hogy kivettem a porzsákból sokkal tisztábbak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah ne hülyéskedj :D ;)

éppen porszívó volt a kezemben, láttam hogy poros a billentyűzet, elkezdtem körbetakarítani. húzom a porszívó csövét a billentyűzeten, azt látom hogy fogynak a gombok :) Leporszívóztam a laptopomról egy rakás gombot. Persze most hogy kivettem a porzsákból sokkal tisztábbak... :lol:

;) :P :P ;) :cry: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nah ne hülyéskedj ;) ;)

éppen porszívó volt a kezemben, láttam hogy poros a billentyűzet, elkezdtem körbetakarítani. húzom a porszívó csövét a billentyűzeten, azt látom hogy fogynak a gombok :) Leporszívóztam a laptopomról egy rakás gombot. Persze most hogy kivettem a porzsákból sokkal tisztábbak... :lol:

Azigen. Olyan könnyen lejön? ;) Vagy valami Ipari porszívótok van? :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.